VAN RYSEL Cyclocross Sram Apex AXS RCX II Kerékpár

VAN RYSEL Cyclocross Sram Apex AXS RCX II Kerékpár

Ezt a terméket egyik partnerünk sem forgalmazza. Kérjük, válasszon az alábbi termékek közül!

További termékek a kategóriából

További VAN RYSEL termékek: VAN RYSEL Kerékpár

Csepel Royal 4 Kerékpár 187 190 Ft-tól Csepel Royal 4 Neuzer Courier DT Kerékpár 166 990 Ft-tól Neuzer Courier DT Kellys ARC 10 Kerékpár 270 073 Ft-tól Kellys ARC 10 Kellys ARC 30 Kerékpár 359 990 Ft-tól Kellys ARC 30

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft

Termékleírás
Típus Országúti kerékpár

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Az új cross kerékpár feldobja a téli kerékpározást az CX pályán. Agilis, játékos és nagy teljesítményű, tökéletes egyensúly a pályán.
A váz számos fejlesztésben részesült az RCX I-hez képest, beleértve a könnyebb sármentesítést a nyeregcső / hátsó támvilla illesztésénél.
A váz magasabbra került és a fejcső formáját kimondottan úgy alakították ki, hogy könnyebb legyen a vállra venni. |100% karbon váz és villa
Hiteles UCI váz
Az alsó vázcsőben elvezetett bowdenek.
Váz súlya: 940 g (M)
Villa súlya: 440 g. |Új SRAM APEX AXS 12S szett. Nagyon pontosan és extrém gyorsan vált. A rendszer egy kivehető, külső akkumulátorral működik, amely a hátsó váltón helyezkedik el. A SRAM Force szett optimális használatához javasoljuk a SRAM CONNECT alkalmazás letöltését

Fékváltókar: SRAM APEX AXS
Hátsó váltó: SRAM APEX AXS

Lánc: SRAM|Felhívjuk figyelmedet a hajtómű rendszeres karbantartásának fontosságára, különösen akkor, ha nehéz körülmények között tekersz (nedves és/vagy sáros aszfalt). A rendszeres karbantartás hatására hosszabb élettartamú lesz a váltó.
Időnként ellenőrizd a lánc nyúlását ezzel az eszközzel:
https://www. decathlon. hu/p/lancnyulasmero/_/R-p-120530?mc=8351 086|Lánctányér: SRAM APEX
40T 12 sebességes fogaskoszorú: SRAM APEX 10-36

Hajtókar hossza a vázméret függvényében:

XS: 165 mm.
S: 170 mm.
M: 172,5 mm
L /XL : 175 mm|Kerék átmérője: 700C
Súly: 1870 g
Felni anyaga: Alumínium,
aszimmetrikus
Magasság: elöl és hátul: 24,1 mm
Szélesség: 27,1 mm
Belső szélesség: 22 mm
Fékrendszer: Tárcsafék
Első tengely kompatibilitás: HH12-100
Hátsó tengely kompatibilitás: HH12-142
Küllők - elöl/hátul: 28
Max. teherbírás: 120 kg

https://www. fulcrumwheels. com/fr/soutien/roues-oem/rapid-red-900

A váz legfeljebb 40 mm széles gumiköpenyt fogad. |VITTORIA TERRENO MIX CX 33-as gumiköpeny. Ez egy sokoldalú gumiköpeny 120 TPI nylon karkasszal.

TUBELESS READY : Igen.
Erősen javasoljuk, hogy a kényelmesebb tekerés és a defektkockázat csökkentése érdekében alakítsd át tubelessé.
A gumiköpenyek defektgátló folyadék nélkül vannak felszerelve, kérjük, tekintsd meg az alábbi videót arról, hogyan töltsd be a gumiba a mellékelt folyadékot (60 ml/gumi): https://www. youtube. com/watch?v=vv6t7gapiIE|Hidraulikus rendszerű, a fékezés fokozatos és erőteljesebb, mint egy felnifék.
160 mm-es első és hátsó tárcsák.
Egyszeri bekoptatás elegendő. Elegendő kb. 20-szor hirtelen fékezni lassú tempónál (20 km/h), majd megint 20-szor 30 km/h sebességnél. A két féket jól be kell koptatni. A bekoptatást követően a fékbetétek jobban tapadnak a tárcsához. |A hidraulikus fékrendszer egy zárt rendszerben működik a fékkar és a féktest között. A vízállóságot a fékvezeték biztosítja.
Idővel a fékcsőben a nyomás természetes módon csökken, ez által a fékezés hatékonysága is csökken. Ha elkezd nyúlni a fékváltókar, és hozzáér a kormányhoz, szükségessé vált a fékrendszer légtelenítése. Ez a művelet speciális eszközt és szakértelmet igényel. |Figyelem! soha ne fékezz üresben, amikor nincs bent a kerék, így összeragadhatnak a fékbetétek.
Ha hozzáér a tárcsa, tedd az alábbiakat a kerék és a féktest újbóli beállításához:
- Lazítsd meg a keréktengelyt
- Fékezz erősen és egy időben szorítsd meg a keréktengelyt
- Ha a tárcsa továbbra is hozzáér, ugyanezt a műveletet kell elvégezni a féktest meglazításával
- Ha továbbra is fennáll a probléma, vidd be egy áruházba és kérj segítséget. |Kormány: VAN RYSEL alumínium 400 mm XS és S-es méretben
420 mm M / L és XL-es méretben

Kormányszár: VAN RYSEL alumínium XS: 70
S: 80
M: 90
L: 100
XL: 110|Nyereg: VAN RYSEL
Nyeregcső: VAN RYSEL ALU 27,2

XS: 250 mm
S/M/L: 350 mm.
XL: 400 mm. |Pedál nélkül kapható. |8,7 kg M-es méretben pedálok nélkül|Felhívjuk figyelmedet, hogy ez a cyclocross kerékpár különleges figyelmet igényel. Sokszor az alkatrészek szigorúbb és igényesebb felszerelési feltételeknek vannak kitéve. A rendszeres karbantartás elengedhetetlen a megfelelő állapot fenntartásához. A váltót gyakrabban kell cserélni, mint egy országúti kerékpár esetében. Rendszeresen kell ellenőrizni a kerékcsapágy szorosságát, a nyeregcsőbilincset, a kormányszárat és más alkatrészeket. |A gravel egy általános kifejezés, amely több létező dolgot csoportosít.
Ez a kerékpár mindenekelőtt egy cross kerékpár. Nem csomagok cipelésre lett tervezve, a keréktengelyek nincsenek megerősítve. A vázon nincsenek szemek a csomagtartónak és a sárvédőnek.
Másrészt megfelelő gumiköpenyekkel használhatod a pályán kívüli utakon, a kerekek mindazonáltal nem arra lettek tervezve, hogy a hegyekben lévő köves utakon leereszkedj. |Kerékpár vásárlásakor fontos figyelembe venni a karbantartási költséget, különösen a sebességváltó kiválasztásakor.
Az alábbi értékek átlagos értékek, tájékoztató jellegűek, és a karbantartástól függően nagymértékben változhatnak.

A megfelelően karbantartott CYCLOCROSS lánc átlagos élettartama 4000 km.
Egy CYCLOCROSS fogaskeréksor átlagos élettartama 6000-10000 km. |Nézd meg a kerékpár vázméretére vonatkozó táblázatot. Ha két méret határán állsz, a kisebb méret jobban megfelel azoknak, akik reaktívabb, fürgébb kerékpárt keresnek. Viszont ha hosszabb távokat szeretnék tekerni, a nagyobb méret lesz a megfelelőbb számodra.

Így is ismerheti: CyclocrossSramApexAXSRCXII

Galéria

Vélemények

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.