| Anyaga | Műanyag |
| Nyitás | Mindkét oldalról |
| Űrtartalom | 440 l |
| Maximális terhelhetőség | 75 kg |
| Külső szélesség | 82 cm |
| Külső hosszúság | 192 cm |
| Külső magasság | 45 cm |
| Tömeg | 20 kg |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 296 435 Ft
További Hapro termékek: Hapro Tetőbox
| Anyaga | Műanyag |
| Nyitás | Mindkét oldalról |
| Űrtartalom | 440 l |
| Maximális terhelhetőség | 75 kg |
| Külső szélesség | 82 cm |
| Külső hosszúság | 192 cm |
| Külső magasság | 45 cm |
| Tömeg | 20 kg |
| UV álló | Nem |
| Összehajtható | Nem |
| Zárható | Igen |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.