| Áramforrás | Akkumulátor és hálózat |
| Internet rádió támogatás | Nincs |
| DAB+ támogatás | Van |
| Kazetta lejátszás | Nem |
| CD lejátszás | Nem |
| Ébresztőóra funkció | Van |
| LCD kijelző | Van |
| Bluetooth | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 107 934 Ft
További TechniSat termékek: TechniSat Rádió, rádiómagnó
| Áramforrás | Akkumulátor és hálózat |
| Internet rádió támogatás | Nincs |
| DAB+ támogatás | Van |
| Kazetta lejátszás | Nem |
| CD lejátszás | Nem |
| Ébresztőóra funkció | Van |
| LCD kijelző | Van |
| Bluetooth | Van |
| Wi-Fi | Nincs |
| Frekvenciatartomány | FM |
| Csatlakozók | USB 3.5 mm Jack |
Méretek | |
| Szélesség | 380 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Mélység | 168 mm |
| Tömeg | 3570 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.