
Tárhely | |
| Tárhely típusa | Belső merevlemez |
| Belső memória mérete | 32 GB |
| Belső memória mérete | 3 GB |
| Memóriakártyával bővíthető | Igen |
Kijelző | |
| Video lejátszás | Nem |
Támogatott formátumok |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 198 990 Ft
További Shanling termékek: Shanling MP3 és MP4 lejátszó
Tárhely | |
| Tárhely típusa | Belső merevlemez |
| Belső memória mérete | 32 GB |
| Belső memória mérete | 3 GB |
| Memóriakártyával bővíthető | Igen |
Kijelző | |
| Video lejátszás | Nem |
Támogatott formátumok | |
| WMA | Van |
| OGG | Van |
Támogatott memóriakártyák | |
| Micro SD | Igen |
| Memory Stick | Nem |
Méretek | |
| Szélesség | 70.5 mm |
| Magasság | 109 mm |
| Vastagság | 18 mm |
| Tömeg | 199 g |
További tulajdonságok | |
| Közvetlen USB csatlakozó | Van |
| ID3 tag | Nincs |
| Rádió | Nincs |
| Diktafon | Nincs |
| Áramforrás | Akkumulátor |
| Lejátszási idő (audio) | 20.5 óra |
| Lejátszási idő (video) | 20.5 óra |
| Beépített hangszóró | Nincs |
| Mikrofon bemenet | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.