| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 4.6 kW |
| Maximális hűtő teljesítmény (Btu/óra) | 15696 Btu/óra |
| Fűtő funkció | Nincs |
| Automatikus tisztítás | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
| Távirányító | Van |
| Zajszint | 59 dB |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 769 900 Ft
További Trotec termékek: Trotec Mobil klíma
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 4.6 kW |
| Maximális hűtő teljesítmény (Btu/óra) | 15696 Btu/óra |
| Fűtő funkció | Nincs |
| Automatikus tisztítás | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
| Távirányító | Van |
| Zajszint | 59 dB |
Méretek | |
| Szélesség | 47 cm |
| Magasság | 69.5 cm |
| Mélység | 33.5 cm |
| Tömeg | 35 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.