

| Hifi típusa | Mini hifi |
Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 60 W |
Lejátszás | |
| CD lejátszás | Van |
| CD lejátszó kapacitása | 1 lemez |
| DVD lejátszás | Nincs |
Rádió |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 159 990 Ft
További Denon termékek: Denon Mini Hifi
| Hifi típusa | Mini hifi |
Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 60 W |
Lejátszás | |
| CD lejátszás | Van |
| CD lejátszó kapacitása | 1 lemez |
| DVD lejátszás | Nincs |
Rádió | |
| RDS | Van |
| Tuner | Van |
Csatlakozók | |
| Scart csatlakozó | Nincs |
| AUX bemenet | Van |
| USB port | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 19.9 cm |
| Magasság | 11.5 cm |
| Mélység | 27.2 cm |
| Hangsugárzó szélessége | 14.5 cm |
| Hangsugárzó magassága | 23.8 cm |
| Hangsugárzó mélysége | 23.4 cm |
| Tömeg | 4 kg |
További tulajdonságok | |
| Hangfal | 2 utas rendszer |
| Kazetta lejátszás | Nem |
| Távirányító | Van |
| Dokkoló | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.