
Megbízható minőség, kihagyhatatlan kedvezmények.
| Típus | Kályha |
| Teljesítmény | 6 kW |
| Fatüzelés | Igen |
| Széntüzelés | Nem |
| Gáztüzelés | Nem |
| Bioethanol tüzelés | Nem |
| Pellet tüzelés | Nem |
| Elektromos kandalló | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 499 000 Ft
További La Nordica-Extraflame termékek: La Nordica-Extraflame Kályha, kandalló
| Típus | Kályha |
| Teljesítmény | 6 kW |
| Fatüzelés | Igen |
| Széntüzelés | Nem |
| Gáztüzelés | Nem |
| Bioethanol tüzelés | Nem |
| Pellet tüzelés | Nem |
| Elektromos kandalló | Nem |
| Fáradtolaj kályha | Nem |
| Füstcső átmérője | 120 mm |
| Befűthető légtér | 170 m3 |
| Szélesség | 46 cm |
| Magasság | 84 cm |
| Mélység | 49.5 cm |
| Tömeg | 85 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.