

| Típus | Kandalló |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Fatüzelés | Nem |
| Széntüzelés | Nem |
| Gáztüzelés | Nem |
| Bioethanol tüzelés | Igen |
| Pellet tüzelés | Nem |
| Elektromos kandalló | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 178 800 Ft
További Kratki termékek: Kratki Kályha, kandalló
| Típus | Kandalló |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Fatüzelés | Nem |
| Széntüzelés | Nem |
| Gáztüzelés | Nem |
| Bioethanol tüzelés | Igen |
| Pellet tüzelés | Nem |
| Elektromos kandalló | Nem |
| Fáradtolaj kályha | Nem |
| Szélesség | 51 cm |
| Magasság | 88 cm |
| Mélység | 21.5 cm |
| Tömeg | 18 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.