

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Kályha |
| Teljesítmény | 8 kW |
| Fatüzelés | Igen |
| Széntüzelés | Nem |
| Gáztüzelés | Nem |
| Bioethanol tüzelés | Nem |
| Pellet tüzelés | Nem |
| Elektromos kandalló | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 583 500 Ft
További Kratki termékek: Kratki Kályha, kandalló
| Típus | Kályha |
| Teljesítmény | 8 kW |
| Fatüzelés | Igen |
| Széntüzelés | Nem |
| Gáztüzelés | Nem |
| Bioethanol tüzelés | Nem |
| Pellet tüzelés | Nem |
| Elektromos kandalló | Nem |
| Fáradtolaj kályha | Nem |
| Füstcső átmérője | 160 mm |
| Befűthető légtér | 208 m3 |
| Szélesség | 71.5 cm |
| Magasság | 136.5 cm |
| Mélység | 59.8 cm |
| Tömeg | 417 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.