

| GPS típusa | Autós |
| Belső memória | 32 GB |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | TFT |
| Kijelző mérete | 6.9" |
| Kijelző felbontása | 1024 x 600 pixel |
Akkumulátor | |
| Áramforrás | Akkumulátor |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 230 900 Ft
További Garmin termékek: Garmin GPS navigáció
| GPS típusa | Autós |
| Belső memória | 32 GB |
Kijelző | |
| Kijelző típusa | TFT |
| Kijelző mérete | 6.9" |
| Kijelző felbontása | 1024 x 600 pixel |
Akkumulátor | |
| Áramforrás | Akkumulátor |
| Készenléti idő | 0.5 óra |
Méretek | |
| Szélesség | 177 mm |
| Magasság | 106 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 271 g |
Adatátvitel | |
| Bluetooth | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.