| Típus | Akkumulátoros fűnyíró |
| Önjáró fűnyíró | Nem |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Vágószélesség | 40 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 50 L |
| Tömeg | 15.2 kg |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 173 452 Ft
További RYOBI termékek: RYOBI Fűnyíró
| Típus | Akkumulátoros fűnyíró |
| Önjáró fűnyíró | Nem |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Vágószélesség | 40 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 50 L |
| Tömeg | 15.2 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.