| Típus | Benzines fűnyíró |
| Önjáró fűnyíró | Igen |
| Motor teljesítmény | 4.4 LE |
| Vágószélesség | 53 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 20 - 100mm |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 88 L |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 485 765 Ft
További Honda termékek: Honda Fűnyíró
| Típus | Benzines fűnyíró |
| Önjáró fűnyíró | Igen |
| Motor teljesítmény | 4.4 LE |
| Vágószélesség | 53 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 20 - 100mm |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 88 L |
| Tömeg | 42 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.