| Típus | Benzines fűnyíró |
| Önjáró fűnyíró | Nem |
| Motor teljesítmény | 2.4 LE |
| Vágószélesség | 46 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 30 - 85mm |
| Fűgyűjtő | Nincs |
| Tömeg | 22.6 kg |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 139 900 Ft
További AL-KO termékek: AL-KO Fűnyíró
| Típus | Benzines fűnyíró |
| Önjáró fűnyíró | Nem |
| Motor teljesítmény | 2.4 LE |
| Vágószélesség | 46 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 30 - 85mm |
| Fűgyűjtő | Nincs |
| Tömeg | 22.6 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.