| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Hatótávolság | 10 méter |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 40000 Hz |
| Érzékenység | 103 dB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 74 886 Ft
További Philips termékek: Philips Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Hatótávolság | 10 méter |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 40000 Hz |
| Érzékenység | 103 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 820 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.