| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Min. frekvencia | 10 Hz |
| Max. frekvencia | 40000 Hz |
| Érzékenység | 95 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Mikrofon | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 93 460 Ft
További JBL termékek: JBL Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Min. frekvencia | 10 Hz |
| Max. frekvencia | 40000 Hz |
| Érzékenység | 95 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 268 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.