| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 5 Hz |
| Max. frekvencia | 30000 Hz |
| Érzékenység | 110 dB |
| Névleges impedancia | 25 Ohm |
| Kábelhossz | 300 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 389 990 Ft
További Austrian Audio termékek: Austrian Audio Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 5 Hz |
| Max. frekvencia | 30000 Hz |
| Érzékenység | 110 dB |
| Névleges impedancia | 25 Ohm |
| Kábelhossz | 300 cm |
| Mikrofon | Nincs |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
| Tömeg | 320 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.