| Rögzítés helye | Belső memória |
| Belső memória mérete | 4 GB |
Memóriakártya | |
| Memóriakártyával bővíthető | Nem |
Csatlakozók | |
| Fejhallgató csatlakozó | Van |
| Mikrofon bemenet | Van |
| PC csatlakozás | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 35 550 Ft
További Olympus termékek: Olympus Diktafon
| Rögzítés helye | Belső memória |
| Belső memória mérete | 4 GB |
Memóriakártya | |
| Memóriakártyával bővíthető | Nem |
Csatlakozók | |
| Fejhallgató csatlakozó | Van |
| Mikrofon bemenet | Van |
| PC csatlakozás | Van |
Felvételi formátum | |
| MP3 | Nem |
| WMA | Igen |
| WAV | Nem |
| DSS | Nem |
| CELP | Nem |
| Gyártói formátum | Nem |
Funkciók | |
| Hangra induló felvétel | Nem |
| Lassított és gyorsított lejátszás | Van |
| MP3 lejátszás | Nincs |
| WMA lejátszás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 37.5 mm |
| Magasság | 108 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 67 g |
További tulajdonságok | |
| Belső hangszóró | Van |
| Energiaforrás | 2 db AAA elem/Ni-MH akku |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.