| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 |
Optika | |
| Optikai zoom | 12 x |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 596 000 Ft
További Sony termékek: Sony Digitális videókamera
| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 |
Optika | |
| Optikai zoom | 12 x |
| Képstabilizátor | Van |
| Képstabilizátor típusa | Optikai |
| Legrövidebb fókusztávolság | 9.3 mm |
| Leghoszabb fókusztávolság | 111.6 mm |
| Ekvivalens gyújtótávolság (35mm) | 29 - 348 mm |
| Lencse átmérő | 62 mm |
| Fényerő | 2.8 |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 121 mm |
| Magasság | 104 mm |
| Mélység | 274.5 mm |
| Tömeg | 1020 g |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Igen |
| SDHC | Igen |
| SDXC | Igen |
| Micro SD | Nem |
| Memory Stick | Igen |
| Compact Flash | Nem |
| Micro Drive | Nem |
További tulajdonságok | |
| Wi-Fi | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.