
HIVATALOS PARTNER1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | Full HD kamera |
| Kártyaolvasó | Van |
| Videó felbontása | 1920 x 1080 |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 2 699 890 Ft
További Sony termékek: Sony Digitális videókamera
| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | Full HD kamera |
| Kártyaolvasó | Van |
| Videó felbontása | 1920 x 1080 |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Van |
| Mikrofon bemenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 114 mm |
| Magasság | 116 mm |
| Mélység | 153 mm |
| Tömeg | 890 g |
Kijelző | |
| LCD kijelző mérete | 3.5" |
| LCD felbontása | 2760000 pixel |
| Érintőképernyős kijelző | Nincs |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Igen |
| SDHC | Igen |
| SDXC | Igen |
| Micro SD | Nem |
| Memory Stick | Nem |
| Compact Flash | Igen |
| Micro Drive | Nem |
További tulajdonságok | |
| Wi-Fi | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.