| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 6K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Valós felbontás | 21.2 Mpix |
| Videó felbontása | 6144 x 3456 |
Csatlakozók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 155 542 Ft
További Blackmagic Design termékek: Blackmagic Design Digitális videókamera
| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 6K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Valós felbontás | 21.2 Mpix |
| Videó felbontása | 6144 x 3456 |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Van |
| A/V bemenet | Nincs |
| A/V kimenet | Nincs |
| S-Video kimenet | Nincs |
| Komponens kimenet | Nincs |
| Mikrofon bemenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 177.8 mm |
| Magasság | 96.5 mm |
| Mélység | 101.6 mm |
| Tömeg | 898 g |
Kijelző | |
| LCD kijelző mérete | 5" |
| LCD felbontása | 2073600 pixel |
| Érintőképernyős kijelző | Van |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Igen |
| SDHC | Igen |
| SDXC | Igen |
| Micro SD | Nem |
| Memory Stick | Nem |
| Compact Flash | Igen |
| Micro Drive | Nem |
További tulajdonságok | |
| Segédfény | Nincs |
| Vaku | Nincs |
| Kereső | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.