

1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Videó felbontása | 4096 x 2160 |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 424 000 Ft
További Blackmagic Design termékek: Blackmagic Design Digitális videókamera
| Szenzor típusa | CMOS |
| Rögzítés típusa | Memóriakártya |
| Felvételi mód | 4K kamera |
| 3D videokamera | Nem |
| Kártyaolvasó | Van |
| Videó felbontása | 4096 x 2160 |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Van |
| A/V bemenet | Nincs |
| A/V kimenet | Nincs |
| S-Video kimenet | Nincs |
| Komponens kimenet | Nincs |
| Mikrofon bemenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 177.8 mm |
| Magasság | 96.5 mm |
| Mélység | 86.3 mm |
| Tömeg | 680 g |
Kijelző | |
| LCD kijelző mérete | 5" |
| LCD felbontása | 2073600 pixel |
| Érintőképernyős kijelző | Van |
Támogatott memóriakártyák | |
| Secure Digital | Igen |
| SDHC | Igen |
| SDXC | Igen |
| Micro SD | Nem |
| Memory Stick | Nem |
| Compact Flash | Igen |
| Micro Drive | Nem |
További tulajdonságok | |
| Segédfény | Nincs |
| Vaku | Nincs |
| Kereső | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.