401 vélemény alapján
Ügyfélszolgálat/kommunikáció:
A bolt vásárlói közül
95.51% ajánlaná ismerősének a boltot
99.22% kapta meg a terméket 10 napon belül
További információk a Megbízható Bolt programról.

Digitalweb

Céglogó: Digitalweb
Alapítás éve: 2011
Cégnév IKO Informatika ZRT
Cím: 1141 Budapest, LIPÓTVÁR UTCA 9/A (Átvételi pont)
Web: http://www.digitalweb.hu

Rendezés:
3 napja
Gulyás Imre
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Eredetileg pótalkatrészt kerestem, ebben a boltban a komplett borotva, 2 év garanciával alig került többe, mint a másutt kínált alkatrész.
A megrendelés már a telefonos érdeklődés során megtörtént, a neten csak megerősítettem. Nagyon gyorsan, simán ment.
Amiért tőlük vásároltam:

Kedvező áron kínálták a borotvát.

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Előnyös lenne, ha bankkártyával is lehetne fizetni.
A hátsó udvarban ott a parkoló, de egy keskeny bejárat vezet hozzá, amelyet ha éppen rakodásra elfoglalnak, akkor nem lehet behajtani .

3 napja
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Minden a legnagyobb megelégedésemre történt!
Amiért tőlük vásároltam:

Az áru aránylag olcsóbb, az utánjárás nincs!

100%-os

6 napja
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Gyors, korrekt, de hát ez az alap...

Ár

Passz.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Jó volt a kommunikáció, nem volt bizonytalan pont. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni. Még tapasztalatot kell gyűjteni.
Amiért tőlük vásároltam:

Itt volt a termék kapható.

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Nincs még elég tapasztalatunk.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Egy fent leírt belső merevlemezt kerestem melyet egy hasonló meghibásodott alkatrész cseréjére szántam eg asztali gépben. Pénteki napról volt szó és nekem mindenképpen még aznap szükségem lett volna a termékre így hát elkezdtem keresgélni az interneten. Így akadtam rá a Digitalweb-re ahol volt ilyen termékük raktáron, kedvező áron és ami számomra a legfontosabb volt még aznap át lehetett venni. Erről úgy győződtem meg hogy felhívtam a megadott telefonszámot ahol kollégájuk készségesen megválaszolta felmerülő kérdéseimet. Így megrendeltem a terméket és a visszaigazoló e-mail beérkezése után délután személyesen átvettem. A személyes kiszolgálás szintén kifogástalan volt munkatársaik jó modorú közvetlen emberek benyomását keltették.
Amiért tőlük vásároltam:

Éppen volt raktáron náluk az általam keresett típusú termékből. Azért választottam őket mert sürgősen szükségem volt rá és ők még aznap a rendelkezésemre tudták bocsájtani míg sok más webáruház ha volt is raktáron ilyen termékük csak a következő munkanapon/napokon lett volna átvehető. És egyébiránt a termék árát is kedvezőnek találtam.

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Nos komoly hiányosságot nem igazán tudnék megemlíteni legalábbis én egyet sem tapasztaltam. Sem a webáruházzal sem a kiszolgálás menetével kapcsolatban. Az egyetlen számomra kellemetlen dolog talán az volt hogy átvételi pontjuk viszonylag messze volt a belvárostól, nekem személy szerint könnyebbséget jelentett volna ha van egy közeli átvételi pontjuk. Minadzonáltal tisztában vagyok vele hogy ha lett volna ilyen akkor valószínűleg várnom kellett volna egy munkanapot míg a keresett termékem odaérkezik raktárról így pont azt az előnyét vesztette volna el a bolt amiért őket választottam.

Misó
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Minden rendben zajlott, a termék jó áron volt raktáron. Megrendeltem, személyesen átvettem. Az eladó nagyon készséges volt, használati tanácsokat kaptam és még tartozékot is ajánlott a termékhez, amit szintén megvásároltam.
Amiért tőlük vásároltam:

Az adott termék raktáron volt és az ára is kedvező volt.

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Jelenleg nem tudok ilyet.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Minden rendben volt. Az áru pont olyan, mint a leírtakban. A kiszolgálás gördülékeny.

Az ár miatt.

megfelelő

Fülöp Krisztián
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Kifejezetten jó árakkal, minőségi termékekkel felszerelt webáruház. A kollégák kedvesek, segítőkészek, a kiszolgálás pedig igencsak gyors volt. A weboldal a célnak megfelel, talán kinézetben közeledhetne a mostani minimál design irányzathoz.

Kiváló ár

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Ezen rendelés alatt nem érzékeltem semmi ilyesmit. Talán lehetne később egy átvételi pont valahol közelebb a belvároshoz, de ez tudjuk, hogy nem olyan egyszerű. : )

2 hete
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Ahogy eggyel feljebb írtam, minden továbblépéshez telefonálnom kellett. Telefonban viszont nagyon kedvesek és hatékonyak voltak, és ezért a végére nem lettem teljesen elégedetlen, de nem volt kellemes, hogy mindenért egyszer telefonálni kellett.

Személyes átvételt kértem, amikor odamentem, egyből megkaptam, és a csomagtartóba is segítettek betenni. A hely, a személyzet teljesen rendben volt, a hozzáállásukkal semmi baj nem volt, a szakmai felkészültségük nem volt tökéletes, de a széles árukínálat mellett ez számomra elfogadható.
Amiért tőlük vásároltam:

Náluk találtam meg legolcsóbban azt, amit kerestem.

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Az automatikus folyamatok nem működtek, mindenért telefonálni kellett.

2 hete
Kiss Tibor
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
A rendelést követően nagyon gyors reagálás az üzlet részéről.
A terméket másnap már átvehettem. Átvételkor az ügyfélszolgálat készséges és segítőkész volt.
Amiért tőlük vásároltam:

Elsősorban az alacsony ár.

?

Írj véleményt