418 vélemény alapján
Ügyfélszolgálat/kommunikáció:
A bolt vásárlói közül
94.98% ajánlaná ismerősének a boltot
99% kapta meg a terméket 10 napon belül
További információk a Megbízható Bolt programról.

Digitalweb

Céglogó: Digitalweb
Alapítás éve: 2011
Cégnév IKO Informatika ZRT
Cím: 1141 Budapest, LIPÓTVÁR UTCA 9/A (Átvételi pont)
Web: http://www.digitalweb.hu

Összes vélemény

Rendezés:
2 napja
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Nem kaptam az áruval magyar nyelvű leírást, használati útmutatót, egyébként rendben volt minden.

Jó ár

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Nem kaptam az áruval magyar nyelvű leírást, használati útmutatót.

2 napja
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Korrekt, naprakész tájékoztatás a megrendelés státuszáról.
Amiért tőlük vásároltam:

Az ár volt a döntő és a személyes átvételi lehetőség.

Gyorsabb szállítás.

3 napja
Prekovics Anikó
Azért rendeltem innen, mert sürgős volt és itt ajánlották a leggyorsabb határidővel a szállítást. Ennek ellenére másfél héttel később tudták szállítani, mert nem tudták előbb beszerezni. (Ez előfordul, nem is csináltam belőle problémát). Egy e-mailt küldenek, hogy szállítás alatt van a termék (de dátumot nem ír bele, hogy mégis melyik nap). A futárszolgálat, amivel dolgoznak kritikán aluli (Royal Sprint). Nekem kellett telefonálgatni, hogy mégis melyik nap szállítják ki. A futárszolgálatnál a diszpécsert nem lehet elérni, fél óra kell, hogy visszahívják az embert és annyit tesz, hogy megadja a futár elérhetőségét (amikor visszahívtak, akkor pont nem tudtam felírni a számot és megkértem, hogy legyen kedves valaki hívjon vissza, hogy mikor érkezik. Senki nem hívott vissza. Másfél óra múlva újra kellett telefonálnom és akkor már fel tudtam írni a futár számát és meg tudta mondani, hogy mikor érkezik). Egy normális webáruházban tudnak írni egy e-mailt, hogy pontosan melyik napTovább
Digitalweb (3 napja)
Tisztelt Megrendelőnk! A termék kiszállításával kapcsolatos információkról, még a megrendelése előtt 2 helyen is tájékozódhat weboldalunkon: http://www.digitalweb.hu/spg/567309/Altalanos-informaciok http://www.digitalweb.hu/shop_help.php Itt részletesen le van írva, a kiszállítás menete és időtartama is. Az Ön esetében a kiszállítási idő 24-48 óra (munkanapokban értendő)volt. Sajnos a futárszolgálattól mi nem kapjuk meg a kiszállító futárok telefonszámát (mivel minden országrészbe és városba más futár szállít), így mi is csak a központi elérhetőséget tudjuk megadni. A csomag feladásakor, általunk kiküldött "kiszállítás" státusz email-ben éppen ezért adjuk meg a fuvarlevélszámot, a futár-szolgálatok internetes elérhetőségét (ahol nyomon követheti a csomagot), illetve a központi elérhetőségüket. Ha külön megjegyzést ír a megrendelésébe, pl.: mikor érkezzen a futár, illetve hívja-e érkezés előtt, mi minden esetben továbbítjuk a futárszolgálatok felé. A kiszállításból adódó kellemetlenségekért elnézését kérjük! Tisztelettel: Digitalweb.hu
4 napja
Márti
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Rendkívül gyorsak voltak. És ezt KÖSZÖNÖM! A párom így még aznap használhatta a szuper billentyűzetét. :D
Amiért tőlük vásároltam:

Jó árakkal dolgoznak. Közel van a munkahelyemhez.

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Teljesen pozitív tapasztalattal tértem haza.

4 napja
én
gyors korrekt

proba káppen

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

a kiszállítási idő pontos megadása

Minden rendben zajlott!
Amiért tőlük vásároltam:

Itt találtam a legjobb áron a nekem tetsző terméket.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Az árú törötten érkezett.
Amiért tőlük vásároltam:

Náluk volt a legolcsóbb a megvásárolni kívánt árú.

Kommunikáció a vevővel.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Egy Braun borotvát rendeltem. A terméket gyorsan kiszállították, minden rendben volt vele.

Jó volt az áruk.

Nincs ilyen.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció
A rendelés rendben volt, az üzletben kedvesek voltak és a kiszolgálás is gyors volt.
Másoknak is tudom ajánlani a boltot.

Jó az ár/érték arány.

1 hete
Michael
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Egy alkalommal vásároltam de nagyon gyorsan beszerezték a terméket és azóta is hibátlanul működik.
Amiért tőlük vásároltam:

Korábban ugyan ezt a terméket kevesebb összegért más webáruházban vásároltam de akkor épp csak náluk volt kapható és az előző vebáruházhoz képest sokkal hamarabb beszerezték a terméket.

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Néha felvehetnék a telefont, hogy a vásárló a műszaki paraméter elvárásait tudja egyeztetni, pontosítani.

Írj véleményt