Megközelítés:
Javasolt útvonal:  
 

TP-Link Switch TL-SG2452 48Port Smart Gigabit Smart

Gyorsaság, megbízhatóság 2013-ban Ország boltja minőségi díj

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
91 120 Ft
+ 1 490 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
firstshop.hu
 

TP-LINK JetStream 48 portos gigabites switch 4 db SFP lehetőséggel (T1600G-52TS)

Vedd a 2012 Ország Boltjától, hivatalos magyar forrásból!

91 900 Ft
Ingyenes kiszállítás
Raktáron
irány a bolt »
mysoft.hu
 

TP-LINK T1600g-52ts (t1600g-52ts)

Ingyenes házhozszállítás 30 000 Ft vásárlási érték felett.

Ország Boltja 2018 Minőségi díj II. helyezett
98 990 Ft
Ingyenes kiszállítás
Raktáron
irány a bolt »
alza.hu

További ajánlataink

 

TP-Link Switch 48x1000Mbps+4 SFP combo port L2/L3/L4 Menedzselhetõ (TL-SG2452)

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
89 810 Ft
+ 1 290 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
rbx.hu
 

TP-Link TL-SG2452 rack Switch (TL-SG2452)

91 120 Ft
+ 1 969 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
bevachip.hu
 

TP Link TP-LINK T1600G-52TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch (T1600G-52TS)

2000 óta az élvonalban - 3x Ország Boltja 1. helyezett

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
91 507 Ft
Raktáron
irány a bolt »
pcland.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream Gigabit switch

91 893 Ft
Raktáron
irány a bolt »
microstore.hu
 

TP Link TP-Link TL-SG2452 48x10/100/1000Mbps Menedzselhető switch

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
Ország Boltja 2018 Minőségi díj I. helyezett
92 490 Ft
+ 990 Ft szállítási díj
Részletek a boltban
irány a bolt »
aqua.hu
 

TP Link TP-Link TL-SG2452 JetStream 48 Port Gigabit Smart Switch 4 SFP Slots (T1600G-52TS)

Hagyományos szaküzlettel és szakszervizzel 1992 óta

92 790 Ft
+ 1 300 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
rufusz.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS JetStream 48 portos gigabites switch 4 db SFP lehetőséggel (T1600G-52TS)

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
92 890 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
ipon.hu
 

TP-Link TL-SG2452 switch (TL-SG2452)

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
92 890 Ft
+ 990 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
konzolokszervize.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS Smart 48port 4 SFP gigabit JetStream smart Rackmount Managed switch

93 422 Ft
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
zonacomputers.hu
 

TP-Link 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP (TL-SG2452)

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
93 430 Ft
+ 1 990 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
bluechip.hu
 

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) 48port gigabit smart switch

Ország Boltja 2018 Népszerűségi díj I. helyezett
93 686 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
pcx.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch (T1600G-52TS)

93 729 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
wincity.hu
 

TP-Link T1600G-52TS JetStream Gigabit Switch + SFP - Fekete (T1600G-52TS (TL-SG2452))

6000+ termék raktárról azonnal átvehető üzletünkben!

93 840 Ft
Ingyenes kiszállítás
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
bestmarkt.hu
 

TP-Link T1600G-52TS rack Switch (T1600G-52TS)

95 180 Ft
+ 1 999 Ft szállítási díj
Részletek a boltban
irány a bolt »
tablet.hu
 

TP-Link Hálózati eszközök TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP Slots - T1600G-52TS (T1600G-52TS)

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
98 148 Ft
Raktáron
irány a bolt »
goldenit.hu
 

TP-Link T1600G-52TS 48port GbE LAN 4 combo GbE RJ45/SFP menedzselhető Switch (T1600G-52TS)

98 190 Ft
+ 1 590 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
informateka.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream 48-Portos Gigabit 4xSFP menedzselhető switch (T1600G-52TS(TL-SG2452))

98 757 Ft
+ 1 390 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
easy-shop.hu
 

TPLink TP-Link T1600G-52TS JetStream 48port Gigabit + 4 SPF ( T1600G-52TS )

Megbízhatóság, gyorsaság, jó árak, már több mint 6 éve

99 210 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
compker.hu
 

TP-Link LAN Tp-Link Switch Gigabit JetStream 48+4sfp port - T1600G-52TS (TL-SG2452) (T1600G-52TS(TL-SG2452))

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
99 458 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
cct.hu
 

TP-LINK TL-SG2452 Menedzselhető 48 portos Gigabit LAN + 4 SFP combo port switch (TL-SG2452)

Üdítő nyári ajánlatok weboldalunkon. Érdekelne? Nézz be!

102 990 Ft
+ 390 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
edigital.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452)JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP Slot

105 160 Ft
+ 890 Ft szállítási díj
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
arumania.hu
 

TP-Link T1600G-52TS JetStream 48 portos gigabites switch 4 db SFP lehetőséggel

10000Ft értékű ajándékkupon, magyar gyártói garancia, akciók

110 590 Ft
Ingyenes kiszállítás
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
notebookspecialista.hu
 

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452)JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP Slot (T1600G-52TS(TL-SG2452))

már 650 helyen átveheted és 6000.- felett garantált ajándék!

112 290 Ft
Ingyenes kiszállítás
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
eshop24.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452)JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP Slot (T1600G-52TS(TL-SG2452))

112 568 Ft
Ingyenes kiszállítás
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
papirdepo.hu
 

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) Switch (TPT1600G52TS)

114 010 Ft
+ 1 290 Ft szállítási díj
Szállítás: max 2 hét
irány a bolt »
profficomp.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) 19 rackbe szerelhető switch (T1600G-52TS (TL-SG2452))

166 414 Ft
Ingyenes kiszállítás
Raktáron
irány a bolt »
hik-online.hu

Külföldi áfával forgalmazó boltok ajánlatai

 

TP-LINK Switch TP-LINK T1600G-52TS(TL-SG2452) (48x 10/100/1000Mbps)

101 025 Ft
+ 1 075 Ft szállítási díj
Részletek a boltban
irány a bolt »
drako.hu

Hasonló tulajdonságokkal rendelkező további termékeink

További TP-Link termékek: TP-Link Switch

Termékleírás
10/100/1000 Mbit/s portok száma 52
Menedzselhető (SNMP)  Igen
QoS Van

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

HARDVER JELLEMZŐKSzabványok és protokollokIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1pCsatlakozások48 db 10/100/1000 Mbps RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 db gigabites SFP csatlakozóHálózati összeköttetés10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel  
(Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMFVentilátorok számaVentilátor nélküliEnergiafelvételMaximum: 32,8W (220V/50Hz)Méretek (Sz x Mé x Ma)440 x 260 x 44 mm (17.32 x 10.2 x 1.73 in. )FelszerelésRack MountableMax. áramfelvétel32.8W (220V/50Hz)Max Heat Dissipation111.91 BTU/hMŰKÖDÉSI JELLEMZŐKSávszélesség/Backplane104 GbpsFizikai (MAC) cím tábla16kCsomag puffer memória77,4 MppsJumbo Frame9216 BytesSZOFTVER JELLEMZŐKQoS (szolgáltatás minősége)Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
Támogatott a 4 prioritás sor
Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
IPv6 QoS
Voice VLANL2 és L2+ jellemzőkStatikus routing
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Max. 14 egyesített csoport, 8 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MEDVLAN4K VLAN egyidejű támogatása
MAC/Protokoll-alapú VLANHozzáférés-jogosultsági lista (ACL)L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján
IPv6 ACLBiztonságSSH v1/v2
SSL v3/TLS v1
AAA
Port biztonság
DHCP Snooping
IP-MAC-Port összekapcsolás*
ARP vizsgálat*
802.1x és RADIUS hitelesítés*
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
DoS elleni védelem
 IPv6Kettős IPv4/IPv6 halmaz
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 környezet felderítés (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) felderítés
Internet Control Message Protocol (ICMP) v6
TCPv6/UDPv6IPv6 alkalmazásDHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTPVezérlésWeb-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a  
TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware frissítés: TFTP & Web
System Diagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual ImageEGYÉB JELLEMZŐKTanúsítványokCE, FCC, RoHSCsomagolás tartalmaT1600G-52TS
Elektromos kábel
Telepítési útmutató
Telepítő CD
Rackbe szerelési készlet
GumitalpRendszerkövetelményMicroso ft® Windows® XP, Vista vagy Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy LinuxKörnyezetMűködési hőmérséklet: 0?~40? (32?~104?)
Tárolási hőmérséklet: -40?~70? (-40?~158?)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot Így is ismerheti: T 1600 G 52 TS TL SG 2452, T1600G52TSTLSG2452, T1600G 52TS (TL SG2452), T1600G-52TSTL-SG2452, T 1600G-52T S (T L-SG2452), T1600G-52TS (TL-SG 2452)
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.