TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452)

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452)

83 490 Ft-tól 26 ajánlat
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  
 

TP Link TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) switch (T1600G-52TS)

2000 óta az élvonalban - 3x Ország Boltja 1. helyezett

100 463 Ft
Raktáron
irány a bolt »
pcland.hu
 

TP-LINK JetStream 48 portos gigabites switch 4 db SFP lehetőséggel (T1600G-52TS) (T1600G-52TS)

1 munkanapos GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben

99 900 Ft
Ingyenes kiszállítás
Raktáron
irány a bolt »
mysoft.hu
 

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream Gigabit switch

Több mint 20 év tapasztalattal, országszerte 5 boltban!

Ország Boltja 2019 Népszerűségi díj I. helyezett
103 090 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
aqua.hu

További ajánlataink

 

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452)JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP Slot (T1600G-52TS(TL-SG2452))

már 650 helyen átveheted és 6000.- felett garantált ajándék!

83 490 Ft
+ 790 Ft szállítási díj
Részletek a boltban
irány a bolt »
eshop24.hu
 

TP-Link T1600G-52TS JetStream 48-Port Gigabit (T1600G-52TS)

99 400 Ft
+ 1 990 Ft szállítási díj
Szállítás: max 2 hét
irány a bolt »
bluechip.hu
 

TP-Link T1600G-52TS JetStream 48-Port Gigabit (T1600G-52TS)

99 400 Ft
+ 1 990 Ft szállítási díj
Szállítás: max 2 hét
irány a bolt »
tripont.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS Smart 48port 4 SFP gigabit JetStream smart Rackmount Managed switch

101 956 Ft
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
zonacomputers.hu
 

TP Link TP-Link TL-SG2452 JetStream 48 Port Gigabit Smart Switch 4 SFP Slots (T1600G-52TS)

Szaküzlet az Allee mellett, GLS érintés nélküli kézbesítés!

102 550 Ft
+ 1 450 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
rufusz.hu
 

TP-Link T1600G-52TS rack Switch (T1600G-52TS)

80000 Ft felett ingyenes szállítás, 18 éve megbízható cégtől

103 640 Ft
Ingyenes kiszállítás
Részletek a boltban
irány a bolt »
tablet.hu
 

TP-Link T1600G-52TS rack Switch (T1600G-52TS)

103 920 Ft
+ 2 096 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
bevachip.hu
 

TP-Link T1600G-52TS JetStream Gigabit Switch + SFP - Fekete (T1600G-52TS (TL-SG2452))

6000+ termék raktárról! Üzletünk H-P: 8-20 Szo:9-16 NYITVA!

104 210 Ft
+ 1 490 Ft szállítási díj
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
bestmarkt.hu
 

TP-Link Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP, Menedzselhető, T1600G-52TS(TL-SG2452) (T1600G-52TS(TL-SG2452)) (T1600G-52TS(TL-SG2452))

105 140 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
marketpalace.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS JetStream 48 portos gigabites switch 4 db SFP lehetőséggel (T1600G-52TS)

Valós készlet, valós akciók!

Ország Boltja 2019 Minőségi díj III. helyezett
105 390 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
ipon.hu
 

TP-Link T1600G-52TS GE/GE/MAN/48, Switch (T1600G-52TS(TL-SG2452))

105 654 Ft
Ingyenes kiszállítás
Részletek a boltban
irány a bolt »
cktech.hu
 

TP-link Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP, Menedzselhető, T1600G-52TS(TL-SG2452)

105 690 Ft
Ingyenes kiszállítás
Raktáron
irány a bolt »
innotechshop.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream Gigabit switch

107 432 Ft
Szállítás: max 2 hét
irány a bolt »
microstore.hu
 

TP-LINK TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452)JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch 4 SFP Slot (T1600G-52TS(TL-SG2452))

107 812 Ft
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
senetic.hu
 

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP Slots

109 220 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
topoffice.hu
 

TP-Link LAN Switch Gigabit JetStream 48+4sfp port - T1600G-52TS (TL-SG2452) (T1600G-52TS(TL-SG2452))

További 1 ajánlatAjánlatok elrejtése
111 190 Ft
Ingyenes kiszállítás
Szállítás: max 3 nap
irány a bolt »
informateka.hu
 

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP Slots

115 800 Ft
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
webshop.icon-net.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS switch

116 990 Ft
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
plazamarket.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) 19 rackbe szerelhető switch

141 176 Ft
Ingyenes kiszállítás
Raktáron
irány a bolt »
hik-online.hu
 

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) 19 rackbe szerelhető switch

141 176 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
digipont.hu

Külföldi áfával forgalmazó boltok ajánlatai

 

TP-LINK Switch TP-LINK T1600G-52TS(TL-SG2452) (48x 10/100/1000Mbps)

92 060 Ft
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
unibolt.hu
 

TP-LINK T1600G-52TS switch

107 990 Ft
Ingyenes kiszállítás
Szállítás: max 1 hét
irány a bolt »
elektrofutar.net

További termékek a kategóriából

További TP-Link termékek: TP-Link Switch

Termékleírás
10/100/1000 Mbit/s portok száma 52
Menedzselhető  Igen
QoS Van

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Gigabites csatlakozás minden porton, teljes adatátviteli sebességet nyújtva
L2+ funkció - Statikus routing segíti a belső forgalmi útvonalat a hálózati erőforrások hatékonyabb felhasználása érdekében
Beépített biztonsági megoldások, mint 802.1Q VLAN, Port biztonság, Storm felügyelet segít vezetéken védelmezni a hálózatot
L2/L3/L4 QoS és az IGMP-snooping a hang- és videó alkalmazások forgalmát optimalizálja
IPv6 támogatás kettős IPv4 / IPv6 stack, MLD-snooping, IPv6 felderítés
WEB/CLI vezérlési mód, SNMP, RMON nagyszámú vezérlési jellemzőket kínál
HARDVER JELLEMZŐK
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Csatlakozások 48 db 10/100/1000 Mbps RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 db gigabites SFP csatlakozó
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel
(Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Fizikai biztonsági zár Yes
Energiafelvétel Maximum: 32,8W (220V/50Hz)
Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 260 x 44 mm (17.32 x 10.2 x 1.73 in. )
Felszerelés Rack Mountable
Max. áramfelvétel 32.8W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 111.91 BTU/h
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
Sávszélesség/Backplane 104 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 77,4 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 16k
Jumbo Frame 9216 Bytes
SZOFTVER JELLEMZŐK
QoS (szolgáltatás minősége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
Támogatott a 4 prioritás sor
Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
IPv6 QoS
Voice VLAN
L2 és L2+ jellemzők Statikus routing
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Max. 14 egyesített csoport, 8 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED
VLAN 4K VLAN egyidejű támogatása
MAC/Protokoll-alapú VLAN
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján
IPv6 ACL
Biztonság SSH v1/v2
SSL v3/TLS v1
AAA
Port biztonság
DHCP Snooping
IP-MAC-Port összekapcsolás*
ARP vizsgálat*
802.1x és RADIUS hitelesítés*
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
DoS elleni védelem

IPv6 Kettős IPv4/IPv6 halmaz
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 környezet felderítés (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) felderítés
Internet Control Message Protocol (ICMP) v6
TCPv6/UDPv6
IPv6 alkalmazás DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a
TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware frissítés: TFTP & Web
System Diagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma T1600G-52TS
Elektromos kábel
Telepítési útmutató
Telepítő CD
Rackbe szerelési készlet
Gumitalp
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® XP, Vista vagy Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot

Így is ismerheti: T 1600 G 52 TS TL SG 2452, T1600G52TSTLSG2452, T1600G 52TS (TL SG2452), T1600G-52TSTL-SG2452, T 1600G-52T S (T L-SG2452), T1600G-52TS (TL-SG 2452)
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.