Egyéb számítógép kiegészítő
Termékek Logitech webkamera állvány fekete (993-001140) — Manhattan 4 portos kompakt KVM switch, Manhattan 151269
Termékek MANHATTAN 513487 Patch panel CAT5e FTP árnyékolt 24 portos 1U Fekete — Masterkleer PVC tömlő 15.9/12.7mm, UV-aktív Piros 1 m
Termékek Masterkleer PVC tömlő 16/10mm, UV-aktív kék 1 m — Mayhems Dye/színezék, Blue - 15ml
Termékek Mayhems Dye/színezék, Purple - 15ml — MEDIUM Prémium HDMI switch 2be 1 ki
Termékek MEE Audio T1H1 - vezetékmentes jeltovábbító rendszer TV nézéshez (Connect jeltovábbító + Venture 2 fejhallgató) (MEE-CMB-T1H1-MEE) — MIKROTIK SFP modul - S-RJ01 - RJ45, 1Gbit LAN, 1250Mbit/s, 100m, Copper (MIK S-RJ01)
Termékek MIKROTIK SFP module - S+85DLC03D - 10G, Dual LC, 300m, SFP+, MM, 850nm (MIK S+85DLC03D) — Mikrotik Modul SFP Mikrotik S+31DLC10D LC 10 Gbps SFP+ 10km (S+31DLC10D)
Termékek Mikrotik Modul SFP Mikrotik S+85DLC03D LC 10 Gbps SFP+ 300 m (S+85DLC03D) — MIKROTIK RBPOE Passive POE tápfeladó
Termékek Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással ( ACGPSA ) — MikroTik SFP+ Active Optics kábel 5m (S+AO0005)
Termékek Mikrotik SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm (S+85DLC03D) — MTN Skinny Pro Cap - 5 db
Termékek Műanyag konzol a D5 sárgaréz pumpához — NATEC NSD-0954
Termékek NATEC NSD-0955 — Nedis Asztali USB Ventilátor - 15 cm - Fekete (FNDK1BK15)
Termékek Nedis Asztali USB Ventilátor - 15 cm - Króm (FNDK1CR15) — Nedis manuális 3 portos HDMI switch (VSWI3453BK)
Termékek NEDIS NB x Zďż˝R Nedis Biztonsďż˝gi kďż˝szlet NBLKK1002ME (NBLKK1002ME) — Nestron IP01 Passzív IP átalakító koax kábelhez, párban, 200 m
Termékek Nestron IP02 Aktív IP átalakító koax kábelhez, párban, 200 m — NETGEAR switch RPS EPS unit to support up to 4x Sw. 1U and 4x Empty Slots (RPS4000 v2) (RPS4000-200NES)
Termékek Netis WF2123 USB hálózati csatoló — Nikomax NMC-OP600C-1U-BK 19" Vízszintes kábelrendező 1U - Fekete (NMC-OP600C-1U-BK)
Termékek Nikomax NMC-RP08-BLANK-CJ-1U-MT UTP/STP 19" 1U Kazettás patch panel - Nikkelezett (NMC-RP08-BLANK-CJ-1U-MT) - bestmarkt — Noctua FG-92 90mm ventilátor rács
Termékek Noctua FG-92 90mm ventilátor rács (FG-92) — Noctua Nm Am4 (nm-am4)
Termékek Noctua Nm Am4-uxs (nm-am4-uxs) — Noname USB3.0 All in 1 HDD Docking (FX-0047)
Termékek NVIDIA GeForce GTX SLI HB Bridge 2-slot (900-12230-2500-000) (900-12230-2500-000) — NZXT PUCK kábel és Headset Fekete tartó (BA-PUCKR-B1) - szamtarhaz
Termékek NZXT PUCK kábel és Headset Lila tartó — Oehlbach BTT 5000
Termékek Oehlbach Hook & Loop tépőzáras kábelrögzítő (OB 5006) — ORICO 6648US3-C-V1
Termékek Orico Duplicator 2x 2.5"/3.5" SATA III USB 3.0 (5628US3-C-EU-BK) — Orrfűrészlap Graphite 150mm 57h951 /2 (57h951)
Termékek OTB Kábelrendező kábelbilincs 3db fekete — PHANTEKS Glacier RTX 2070/2060 Asus Strix GPU Full Water Block, DRGB (PH-GB2070AS_BK01)
Termékek PHANTEKS Glacier RTX 2070/2060 Asus Strix GPU Full Water Block, DRGB (PH-GB2070AS_CR01) — PHANTEKS Rotary merev cső adapter 12mm G1/4 90 fokos - Króm /PH-RA90_CR12/
Termékek PHANTEKS RTX 2080/2080 Ti Founders Edition hátlap - chrom (PH-GB2080TiFEBP_CR01) — Phanteks SSD tartó Enthoo házhoz 1*2, 5
Termékek Phanteks Számítógépház kiegészíto PHANTEKS Eclipse P400 oldal ablak fekete (PH-CSPN_P400_BK) — Phobya DC12-260 PWM 12Volt Pumpa /49136/
Termékek Phobya DC12-400 12Volt Pump — Phobya thermal pad Ultra 5W/mk 100x100x1, 5mm (1 db) /17083/
Termékek Phobya Thermal Pad Ultra 5W/mk 100x100x2mm (1db) — Phobya záródugó G1/4 Zoll - érdes - black nickel /68080/
Termékek Phobya ZuperZero Clear 1000ml - merlinhardver - 4 595 Ft — PICO TA033 BNC-BNC kábel földelő csipesszel (Pico TA033)
Termékek PICO TA037 HT hosszabbító kábel (Pico TA037) — Prolimatech Megahalems ventilátor-rögzítő 120/140 mm (Fanclip MH 12025/14025)
Termékek PROLIMATECH PK-1 5gramm CPU hővezető paszta — Provision-ISR PROVISION-ISR PR-PoER-02 PoE hosszabbító és osztó (repeater) (PR-PoER-02)
Termékek Provision-ISR PROVISION-ISR PR-PoESP-0112S PoE tápfeszültség leválasztó adapter (splitter) (PR-PoESP-0112S) — QNAP Rack sín 1U magas (RAIL-B02) - maximall
Termékek QNAP Rack sín 1U magas (RAIL-B02) - techvilagod — RaidSonic EZConvert MB703M2P-B M. 2 SATA SSD to 2.5" (MB703M2P-B) - bluechip
Termékek RaidSonic EZConvert MB703M2P-B M. 2 SATA SSD to 2.5" (MB703M2P-B) - tripont — RaidSonic Icy Box 2.5" Mobil Rack SATA3 - Fekete ( IB-AC729 )
Termékek RaidSonic ICY BOX 2.5' - 3.5' dokkoló (IB-121CL-C31) — RaidSonic Icy Box IB-256WP merevlemez ház
Termékek RaidSonic Icy Box IB-5251 (IB-5251) — RaidSonic ICY BOX M. 2 SSD hűtőborda fekete (IB-M2HS-701)
Termékek RaidSonic Icy Box merevlemez ház (IB-235-C31) — RaidSonic IcyBox IB-AC6104 4portos ezüst USB3.0 USB-HUB
Termékek RaidSonic ICYBOX IB-AC640 IcyBox Adapter for 2.5 HDD/SSD Notebook extension (9.5 mm dvd slot), Black (IB-AC640) - papirdepo - 5 001 Ft — RaidSonic USB 3.0 Type-C Hub with 4 USB ports (IB-HUB1425-C3) - bluechip
Termékek RaidSonic USB 3.0 Type-C Hub with 4 USB ports (IB-HUB1425-C3) - tripont — Raijintek Foyladékhűtő radiátor Calore Elite CA240 Slim Fekete (réz) (0R40B00148)
Termékek Raijintek Gyges RGB-LED radiátor - 120mm (0R40A00057) — RASPBERRY Pi NoIR CameraModule V2 (rb-cameraV2IR)
Termékek RASPBERRY Pi Original, fekete (RB-Case+06B) — Renkforce Külső grafikus kártya Renkforce
Termékek Renkforce Merevlemez beépítő keret 3, 5" , 2 x 2, 5" -os HDD/SSD-hez, renkforce AK-HDA-03M1B (1407914) — RIVACASE 9101 fekete 2, 5" HDD védőtok
Termékek RIVACASE 9101 fekete merevlemez tok — Roline Extender HDMI Cat. 5/6100 m (14.01. 3462-1)
Termékek Roline Extender HDMI Cat650m (14.01. 3461-5) — SANDBERG Billentyűzet Csuklótámasz - Gel wrist rest for keyboard (zselés csuklótámasz; fekete)
Termékek Sandberg Billentyűzet Csuklótámasz - Gel wrist rest for keyboard (zselés csuklótámasz; fekete) — Sharkoon 3, 5" BayExtension fekete (4044951013586)
Termékek Sharkoon 3.5" beépítő keret (2x 2.5'' HDD/SSD számára) fekete /4044951013586/ — Sharkoon Fejhallgató állvány - X-Rest Alu (100x98x276 mm, aluminium, fekete) (4044951028177)
Termékek Sharkoon Fejhallgató állvány - X-Rest Pro (138x138x263 mm, kábel rendezés, acél, fekete) — Sharkoon WR10
Termékek Sharkoon WR10 fekete zselés billentyűzet csuklótámasz — Shuttle soros/párhuzamos portok X70 sorozathoz (POA-PCL70) - tripont
Termékek Shuttle Vesa mountXG41 Ultra SFF Barebone-hoz (PV02) — Silverline Silverline lombfűrész 130 mm 21 TPI - 10 db
Termékek Silverline Silverline lombfűrész 130 mm 24 TPI - 10 db — SilverStone SST-TS08 ODD helyére szerelhető SATA HDD keret (HDSV294)
Termékek SilverStone SST-TS11G-C — Slim SATA 2nd HDD/SSD caddy, második winchester beépítő keret (9.5mm) (6530)
Termékek SMA Ragasztórúd, 11x200mm, 20 db/csomag (SMA006, SMA007) SMA-267T (SMA_267T) — Stalflex rack szekrény fix tálca 1U 19' 270mm fekete (RSF19-1U-270-B)
Termékek Stalflex rack szekrény fix tálca 1U 19' 300mm fekete (RSF19-1U-300-B) — Startech. com 2.5" SSD beépítőkeret /BRACKET225PT/
Termékek Startech. com 2.5" SSD beépítőkeret /BRACKET25SAT/ — Startech. com Fiber SFP Transceiver LC (SFPG1320C)
Termékek Startech. com Fiber SFP Transceiver LC (SFPGESST) — StarTech 3CSFP91ST HP 3CSFP91 Compatible SFP Tansceiver Module (3CSFP91ST)
Termékek StarTech 3U fali rack keret fekete (RK319WALLV) — StarTech EXSFP1GETST Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module (EXSFP1GETST)
Termékek StarTech Flash Memory Duplicator Black (USBDUPE17) (USBDUPE17) — Startech PDU08C13EU kábelrendező panel 1U - Fekete (PDU08C13EU)
Termékek StarTech PEX2S1P553B PCIe - DB-25 + 2x DB-9 Port bővítő (PEX2S1P553B) — StarTech SFP+ - 1 LC Duplex 10GBase-SR Network (MASFP10GBSR)
Termékek StarTech SFP+ - 1 RJ-45 Female Duplex 10GBase-T Network LAN (SFP10GBTCST) — SUNWOR S-200-24 tápegység (S-200-24)
Termékek SUNWOR S-35-24 tápegység (S-35-24) — Supermicro SNK-P0047PS
Termékek Supermicro Snk-p0047ps (snk-p0047ps) — Supermicro SUPERMICRO Single 2.5inch fixed HDD carrier MCP-220-83601-0B (MCP-220-83601-0B) - senetic - 2 409 Ft
Termékek Supermicro SUPERMICRO Single 2.5inch fixed HDD carrier MCP-220-83601-0B (MCP-220-83601-0B) - senetic - 2 435 Ft — TeamGroup SSD beépítő keret T-Force mágneses beszerelő RGB SSD-hez (TD090102)
Termékek TECHLY 102215 Techly Pult alatti, felfüggesztett számítógép tartókar szabályozható pántokkal (102215) — Teltonika DIN RAIL KIT (088-00267)
Termékek Teltonika RMS előfizetés 1 termék, 6 hónap (RMS6) — Thermal Grizzly M. 2 fekete SSD hűtő (TG-M2SSD-ABR)
Termékek Thermal Grizzly Minus Pad 8 - 100 × 100 × 0, 5 mm — Thermal Grizzly Minus Pad 8 hővezető lap 30x30x1, 5mm /TG-MP8-30-30-15-1R/ (TG-MP8-30-30-15-1R)
Termékek Thermal Grizzly Minus Pad 8 [Hővezető lap] (100x100x0, 5mm) ( TG-MP8-100-100-05-1R ) — Thermaltake Matrix D12 Magnetic Fan Filter ( AC-002-ON1NAN-A1 )
Termékek Thermaltake Matrix D12 Magnetic Fan Filter (AC-002-ON1NAN-A1) — Thrustmaster LED Display Holder ( 4060113 )
Termékek Tiger Gaming egér csúszótalp Glorious Model O/O- - 2 Szett, fehér (TG_Glorious_Model_O) — Törésgátló - 16 mm (200 mm hosszú) - ezüst nikkel
Termékek Törésgátló - 19, 1 mm (200 mm hosszú) - ezüst nikkel — TP-Link Optikai Media Konverter 1000(réz)-1000FX(LC) Single/Multi mód, MC220L (MC220L)
Termékek TP-Link Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, MC111CS (MC111CS) — TP-Link TL-SM311LM mini GBIC modul (TL-SM311LM) - smart-otthon
Termékek TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module - pcx — TRITON 19" 1U fésűs kábel rendező panel (RAB-ZP-X03-A2)
Termékek TRITON 19" 550mm perforált polc, 1U (RAB-UP-550-A4) — UBIQUITI Instant Gigabit Adapter, Outdoor - 48V 802.3af (In: 48V; Out: 24V, 0.5A) gigabit POE kültéri adapter INS-3AF-O-G
Termékek UBIQUITI POE-24-12W-5P PoE-24 Passive PoE Adapter EU, 24V 0.5A, groud/ESD protection, 5 PACK! — Ubiquiti ETH-SP-G2
Termékek Ubiquiti F-POE FiberPoE Gen2 optikai adattovábbító egység (F-POE-G2) — UBiQUiTi PoE Injector adapter - POE-24-12W-G (24VDC@0, 5A; 12W; 1Gbps LAN) (POE-24-12W-G) - tobuy
Termékek UBiQUiTi PoE Injector adapter - POE-24-24W-G (24VDC@1A; 24W; 1Gbps LAN) (POE-24-24W-G) - smart-otthon — UBiQUiTi SFP modul - UF-RJ45-10G - U Fiber, Copper, RJ45, 1/10Gbps, 100m/3m (UF-RJ45-10G)
Termékek UBIQUITI SFP modul - UF-RJ45-1G - U Fiber, Copper, RJ45, 1Gbps, 100m (UBI UF-RJ45-1G) - techvilagod — UBiQUiTi UDC-2 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 2m (UDC-2)
Termékek UBiQUiTi UDC-3 Ubiquiti UDC-3 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 3m kábel (UDC-3) — UGO Outdoor Case Marapi S130 2.5 Usb 3.0
Termékek Ugreen 100x RJ45 csatlakozó fej 8P8C CAT 6 átlátszó - smartdiszkont — UTP CAT5e kábel, csatlakozó és törésgátló nélkül 1m
Termékek UTP RJ45 törésgátló narancs — Vertiv SA1-02003XS passzív légáramlás-terelő panel 2U - Fekete (SA1-02003XS)
Termékek VERTIV SNMP card for Liebert GXT5 (RDU101) — VisibleDust Visible Dust DustSnapper porfogó (752200)
Termékek VisibleDust Visible Dust Extra Chamber Clean pálcika (750140) — VisibleDust Visible Dust FlexoDome for Nikon DSLR (12723847)
Termékek VisibleDust Visible Dust Focusing Screen Swabs (3530044) — Vivotek AP-FXC-0160 1 portos PoE extender
Termékek Vivotek AP-FXC-0210 beltéri PoE Extender, 2 port — Watercool HEATKILLER® IV eBC - Backplate for GTX 1080 & 1070 FTW /16064/
Termékek Watercool HEATKILLER® IV eBC - Backplate GTX 1070 & 1080 referencia design /16063/ — Watercool MO-RA3 grill classic fehér
Termékek Watercool MO-RA3 grill rhombic fehér — Western Digital WD My Passport Carrying Case (WDBABK0000NBK-WRSN)
Termékek WHITE SHARK Wrist Rest KP-1899 450x100x20mm hab billentyűzet csuklótámasz — WP WPN-ACS-N100-4 ventillátor tálca
Termékek WP Wpn-afs-41060-b — XSPC EC6 ReColour Dye, Blood Red - 30ml(5060175589392)
Termékek XSPC EC6 ReColour Dye, UV Green - 30ml(5060175589385) — Xtrfy Egér kiegészítő B4 Retro Edition Mouse-Bungee Szürke (XG-B4-RETRO)
Termékek Xtrfy Egér kiegészítő C1 kábeltartó Fekete (XG-C1) — YATO YT-24201 Pneumatikus tömlő (spirál) gyorscsatlakozóval 5, 5 mm x 8 x 5 m 1, 2 MPa
Termékek YATO YT-24202 Pneumatikus tömlő (spirál) gyorscsatlakozóval 5, 5 mm x 8 x 10 m 1, 2 MPa — Yubico YubiKey 5 NFC (YUB-010) - bluechip
Termékek Yubico YubiKey 5 NFC (YUB-010) - tripont — Zalman ZM-STG1 hővezető paszta 3, 5gramm
Termékek Zebra ML-2452-PTA3M3-036 Antenna - 3 dBi (3G20059) — Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module (LC) (91-010-203001B)
Termékek ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbps miniGBIC modul — Zyxel ZyXEL IES-5112M Chassis MSAN (91-025-001002B)