Hálózati kábel, adapter
Termékek Kaiser Beépíthető hálózati műszercsatlakozó dugó biztosítékkal, függőleges, 3 pól. , 6, 3 A, fekete, C14, Kaiser 750/ws — Kaiser Lengő hálózati műszercsatlakozó dugó, 3 pól. , egyenes, 16 A, fekete, C20, Kaiser 765/sw/C
Termékek Kaiser Lengő hálózati műszercsatlakozó dugó, 3 pól. , pipa, 10 A, fekete, C14, Kaiser 747/sw/C — KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 3m
Termékek KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 5m — KELine KE-Line Cat6 Giga Toolless Keystone Jack RJ45/u aljzat
Termékek KELine KE-Line Cat6 Giga Toolless Keystone Jack RJ45/u aljzat KEJ-C6-U-TL (KEJ-C6-U-TL) — KELine KEN-C5E-T-070
Termékek KELine KEN-C5E-T-100 — KELine PIG05-LC-020 Multimódusú szimplex pigtail 50/125m, , LC, 2m (PIG05-LC-020) - hik-online
Termékek KELine PIG05-SC-020 Multimódusú szimplex pigtail 50/125m, , SC, 2m (PIG05-SC-020) - digipont — KLOTZ KL-ABJJ0090 sztereó jack-jack kábel pár, 0, 9 m
Termékek KLOTZ KL-AUJJ0030 Jack-jack kábel pár, 0, 3 m — Kolink KKTNW05
Termékek Kolink KKTNW20 — LAN hálózati kábel UTP patchkábel, Cat. 5e, RJ45 csatlakozó - RJ45 csatlakozó, 3 m, árnyékolatlan, szürke, economy
Termékek LAN hálózati kábel UTP patchkábel, Cat. 5e, RJ45 csatlakozó - RJ45 csatlakozó, 3 m, árnyékolatlan, zöld, gazdaságos, Economy — Lanberg Cable Utp 1gb S 305m Wire Cca Orange (lcu6-10cc-0305-o)
Termékek Lanberg Cable Utp Kat. 5e 305m Wire Cca Blau (lcu5-10cc-0305-b) — Lanberg FO-LULU-MD41-0010-VT duplex optikai patch kábel 4xLC/UPC csatlakozóval, 50/125 LSZH OM4, 1m (FO-LULU-MD41-0010-VT) (FO-LULU-MD41-0010-VT)
Termékek Lanberg FO-LULU-MD41-0010-VT duplex optikai patch kábel 4xLC/UPC csatlakozóval, 50/125 LSZH OM4, 1m (FO-LULU-MD41-0010-VT) - bestbyte — Lanberg FO-LULU-SD11-0030-YE duplex optikai patch kábel 4xLC/UPC csatlakozóval, duplex 9/125 LSZH, 3m (FO-LULU-SD11-0030-YE) - pcx
Termékek Lanberg FO-LULU-SD11-0030-YE duplex optikai patch kábel 4xLC/UPC csatlakozóval, duplex 9/125 LSZH, 3m - digitalko — Lanberg FO-SULU-SD11-0050-YE duplex optikai patch kábel 2xSC/UPC + 2LC/UPC csatlakozóval, duplex 9/125 LSZH, 5m (FO-SULU-SD11-0050-YE) - bestbyte
Termékek Lanberg FO-SULU-SD11-0050-YE duplex optikai patch kábel 2xSC/UPC + 2LC/UPC csatlakozóval, duplex 9/125 LSZH, 5m (FO-SULU-SD11-0050-YE) - hyperoutlet — Lanberg KSU6-3000 RJ45 aljzat - RJ45 aljzat Cat. 6 Keystone modul (KSU6-3000)
Termékek Lanberg LAN cable UFTP cat. 6A 305m solid CU LSZH grey CPR fluke passed (LCUF6L-11CU-0305-S) — Lanberg LCU6-12CU-0305-S networking cable 305 m Cat6 U/UTP (UTP) Gray
Termékek Lanberg LCU6-21CU-0305-BK Lanberg UTP stranded cable CU OUTDOOR, cat. 6, 305m, Black (LCU6-21CU-0305-BK) — Lanberg optikai patch kábel MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH om4 50/125 3.0mm violet (FO-SUSU-MD41-0020-VT)
Termékek Lanberg Optikai patch kábel MM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH OM4 50/125 3.0mm (lila) (FO-SUSU-MD41-0050-VT) (FO-SUSU-MD41-0050-VT) — Lanberg optikai patch kábel SM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 átmérő 3mm, sárga színű (FO-SUSU-SD11-0020-YE)
Termékek Lanberg Optikai patch kábel SM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH G657A1 3.0mm (sárga) (FO-SUSU-SD11-0050-YE) (FO-SUSU-SD11-0050-YE) — Lanberg Patch kábel CAT. 6 FTP 1M szürke Fluke Passed (PCF6-10CC-0100-S)
Termékek Lanberg Patch kábel CAT. 6 FTP 3M fekete Fluke Passed (PCF6-10CC-0300-BK) — Lanberg Patch kábel CAT. 6A FTP LSZH CCA 2M fekete Fluke Passed LANBERG Patch kábel CAT. 6A FTP LSZH CCA 2M fekete Fluke Passed (PCF6A-10CC-0200-BK)
Termékek Lanberg Patch kábel CAT. 6A FTP LSZH CCA 2M szürke Fluke Passed (PCF6A-10CC-0200-S) — Lanberg patch kábel Cat. 6A S/FTP LSZH CU 0.25m yellow (PCF6A-10CU-0025-Y)
Termékek Lanberg patch kábel Cat. 6A S/FTP LSZH CU 0.5m green (PCF6A-10CU-0050-G) — Lanberg Patchcord S/ftp Cat. 6a 1.5m Blue Lszh (pcf6a-10cc-0150-b)
Termékek Lanberg Patchcord S/ftp Cat. 6a 1.5m Yellow Lszh (pcf6a-10cc-0150-y) — Lanberg PCF5-10CC-1000
Termékek Lanberg PCF5-10CC-1500 — Lanberg PCF6-10CU-0025-S 0, 25m Cat6 F/UTP AWG26 LSZH árnyékolt szürke patch kábel (PCF6-10CU-0025-S)
Termékek Lanberg PCF6-10CU-0050-S 0, 5m Cat6 F/UTP AWG26 LSZH árnyékolt szürke patch kábel (PCF6-10CU-0050-S) — Lanberg PCF6A-10CU-0500-S 5m Cat6A S/FTP AWG27 LSZH árnyékolt szürke patch kábel (PCF6A-10CU-0500-S)
Termékek Lanberg PCF6A-10CU-1000-S — Lanberg PCU5-10CC-0150-G
Termékek Lanberg PCU5-10CC-0150-R — Lanberg PCU5-10CC-2000-BK UTP CAT5e Patch kábel 20m Fekete (PCU5-10CC-2000-BK)
Termékek Lanberg PCU5-10CC-2000-G Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 20m green (PCU5-10CC-2000-G) — Lanberg PCU6-10CC-0300-S
Termékek Lanberg PCU6-10CC-0500-BK — Lanberg RJ-45 csatlakozó FTP CAT6 kábelhez (20db) (PLS-6020)
Termékek Lanberg RJ-45 csatlakozó UTP CAT6 kábelhez (100db) (PLU-6000) — Lanberg S/FTP CAT6a Patch kábel 15m Fekete (PCF6A-10CC-1500-BK)
Termékek Lanberg S/FTP CAT6a Patch kábel 15m Sárga (PCF6A-10CC-1500-Y) — Lanberg Száloptikai Adapter Mm Lc/upc Duplex Om4 (fa-lcup-md41-0001-vt)
Termékek Lanberg Száloptikai Adapter Mm Lc/upc Quad Om4 (fa-lcup-mq41-0001-vt) — Lanberg UTP CAT5e Patch kábel 305m - Zöld (LCU6-10CC-0305-G)
Termékek Lanberg UTP CAT5e Patch kábel 305m Piros (LCU5-10CC-0305-R) — LAPP UNITRONIC® hálózatkábel CAT 5e - halogénmentes 4 x 2 x AWG24 LappKabel
Termékek LAPP Unitronic® Lan Hálózati Kábel 1, 2 Ghz Halogénmentes 4x2xawg22 — Legrand 032432 patch kábel optika OS2. HD: Fan-out/Fan-out 12xLC/12xLC duplex mikro kábel LSZH (LSOH) sárga 20 méter LCS3 ( Legrand 032432 ) (032432)
Termékek Legrand 032433 patch kábel optika OS2. HD: Fan-out/Fan-out 12xLC/12xLC duplex mikro kábel LSZH (LSOH) sárga 30 méter LCS3 ( Legrand 032433 ) (032433) — Legrand 032546 optikai kábel OM4 multimódusú kültéri rozsdamentes 4 üvegszál loose tube 2000m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032546 ) (032546)
Termékek Legrand 032547 optikai kábel OM4 multimódusú kültéri rozsdamentes 8 üvegszál loose tube 2000m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032547 ) (032547) — Legrand 032613 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3 ( Legrand 032613 ) (032613)
Termékek Legrand 032613 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3 (032613) — Legrand 032667 optikai kábel OM4 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) glass standard 12 üvegszál tight buffer Dca-s2-d2-a1 1000m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032667 ) (032667)
Termékek Legrand 032668 optikai kábel OM4 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) glass standard 24 üvegszál tight buffer Dca-s2-d2-a1 (032668) — Legrand 032829 kültéri kábel réz Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) 4 érpár PE fekete 500m-kábeldob LCS3 500m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032829 ) (032829)
Termékek Legrand 032829 kültéri kábel réz Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) 4 érpár PE fekete 500m-kábeldob LCS3 500m-kábeldob LCS3 (032829) — Legrand 033080 patch kábel optika OM2 (UPS) multimódusú ST/ST duplex 50/125um LSZH (LSOH) narancs 1 méter LCS3 ( Legrand 033080 ) (033080)
Termékek Legrand 033080 patch kábel optika OM2 (UPS) multimódusú ST/ST duplex 50/125um LSZH (LSOH) narancs 1 méter LCS3 (033080) — Legrand 051515 konszolidációs patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolt (F/UTP) LSZH (LSOH) 20 méter kék d: 6, 2 mm AWG24 LCS3 (051515)
Termékek Legrand 051523 konszolidációs patch kábel RJ45-RJ45 Cat6A árnyékolt (S/FTP) LSZH (LSOH) 8 méter sárga d: 6 mm AWG26 LCS3 ( Legrand 051523 ) (051523) — Legrand 051636 patch kábel RJ45-RJ45 Cat5e árnyékolatlan (U/UTP) PVC 1 méter szürke d: 5.4mm AWG24 LCS3 (051636)
Termékek Legrand 051637 patch kábel RJ45-RJ45 Cat5e árnyékolatlan (U/UTP) PVC 2 méter szürke d: 5.4mm AWG24 LCS3 ( Legrand 051637 ) (051637) — Legrand 051765 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolt (F/UTP) PVC 5 méter kék d: 6mm AWG26 LCS3 (051765)
Termékek Legrand 051772 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) PVC 1 méter kék d: 6mm AWG24 LCS3 ( Legrand 051772 ) (051772) — Legrand 051851 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolt (F/UTP) LSZH (LSOH) 2 méter zöld d: 6mm AWG26 LCS3 ( Legrand 051851 ) (051851)
Termékek Legrand 051851 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolt (F/UTP) LSZH (LSOH) 2 méter zöld d: 6mm AWG26 LCS3 (051851) — Legrand 051868 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6A árnyékolt (S/FTP) LSZH (LSOH) 3 méter zöld d: 6, 2mm AWG27 LCS3 (051868)
Termékek Legrand 051869 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6A árnyékolt (S/FTP) LSZH (LSOH) 5 méter zöld d: 6, 2mm AWG27 LCS3 ( Legrand 051869 ) (051869) — Legrand 32777
Termékek Legrand 632704 — Legrand 632905 Keystone Jack RJ45 Cat6 10gigabit STP szerszámmentes csatlakozóvég 24db LinkeoC
Termékek Legrand 632908 FTP CAT6 Keystone modul (24db / csomag) (632908) — Legrand kábel - Cat5e, árnyékolatlan, U/UTP, 1m, világos rózsaszín, réz, PVC, LinkeoC 632765 (632765)
Termékek Legrand kábel - Cat5e, árnyékolatlan, U/UTP, 2m, világos rózsaszí (632767) — Legrand OM2 ST/SC (UPS) narancs multimódusú 2 méter duplex optikai patch kábel (033072)
Termékek Legrand optikai pigtail kábel, OM3 LC 1m szállal, LSZH (LSOH) LCS (32221) — Lenovo 4X90S91830
Termékek Lenovo 4X90S91831 — Lindy 1m LC/ST száloptikás kábel Többszínű, Sárga (47460) (47460)
Termékek Lindy 20m Cat. 6A S/FTP LSZH Cable, Grey (LINDY_47140) (LINDY_47140) — Lindy 45983 hálózati kábel Sárga 3 M Cat6 S/FTP (S-STP) (45983) (45983)
Termékek Lindy 45984 hálózati kábel Sárga 5 M Cat6 S/FTP (S-STP) (45984) (45984) — Lindy 47146 hálózati kábel Kék 0, 5 M Cat6a S/FTP (S-STP) (47146) (47146)
Termékek Lindy 47153 hálózati kábel Kék 10 M Cat6a S/FTP (S-STP) (47153) (47153) — Lindy 47316 hálózati kábel Fekete 30 M Cat7 S/FTP (S-STP) (47316) (47316)
Termékek Lindy 47322 hálózati kábel Fehér 1 M Cat7 S/FTP (S-STP) (47322) (47322) — Lindy 47492 hálózati kábel Szürke 2 M Cat6 U/UTP (UTP) (47492) (47492)
Termékek Lindy 47545 hálózati kábel Fehér 10 M Cat6a U/FTP (STP) (47545) (47545) — Lindy 47646 hálózati kábel Zöld 0, 5 M Cat6a S/FTP (S-STP) (47646) (47646)
Termékek Lindy 47647 hálózati kábel Zöld 1 M Cat6a S/FTP (S-STP) (47647) (47647) — Lindy 47862 hálózati kábel Sárga 1 M Cat6a S/FTP (S-STP) (47862) (47862)
Termékek Lindy 47863 hálózati kábel Sárga 1, 5 M Cat6a S/FTP (S-STP) (47863) (47863) — Lindy Cat. 6 S/FTP 0.5m hálózati kábel Fehér 0, 5 M Cat6 S/FTP (S-STP) (47381) (47381)
Termékek Lindy Cat. 6 S/FTP 0.5m hálózati kábel Fehér 0, 5 M Cat6 S/FTP (S-STP) (47791) (47791) — Lindy Dugó biztonsági SD kártya és kulcs (4db dugó + kulcs) 40478 (40478)
Termékek Lindy Dugó biztonsági USB A kulcs, narancs 40623 (40623) — Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel 1.00 m Fehér LINDY (47382) (47382)
Termékek Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel 1.00 m Kék LINDY (47352) (47352) — Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP 1.00 m Szürke Védővel LINDY (47702) (47702)
Termékek Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP 1.00 m Zöld Védővel LINDY (47747) (47747) — Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP 5.00 m Sárga LINDY (47766) (47766)
Termékek Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP 5.00 m Szürke Védővel LINDY — Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP 0.30 m Fekete LINDY
Termékek Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP 0.30 m Piros LINDY (47160) (47160) — Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP 3.00 m Szürke Védővel LINDY (47135) (47135)
Termékek Lindy RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6a S/FTP 3.00 m Szürke Védővel LINDY (47265) (47265) — Lindy S/FTP Cat. 6A Patch kábel 15m - Szürke (47139)
Termékek Lindy S/FTP CAT6 Patch kábel 0.3m Fehér (47790) — Lindy S/FTP CAT6a Patch kábel 20m - Szürke (47639)
Termékek Lindy S/FTP CAT6a Patch kábel 2m - Sárga (47864) — Lindy U/UTP CAT6 Lapos patch kábel 2m - Szürke (47492)
Termékek Lindy U/UTP CAT6 Lapos patch kábel 3m - Fehér (47503) — Lindy UTP Összekötő Fekete 50cm 47306 (47306)
Termékek Lindy UTP Összekötő Fekete 50cm 47371 (47371) — Lindy Üvegszál LWL Csatlakozókábel (46991) (46991)
Termékek Lindy Üvegszál LWL Csatlakozókábel 2.00 m (46381) (46381) — LinkEasy E2A-E2A-SM-5M-D Duplex patch kábel 4 x E2000/APC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZH, 5 m (E2A-E2A-SM-5M-D) - digipont
Termékek LinkEasy E2A-E2A-SM-5M-D Duplex patch kábel 4 x E2000/APC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZH, 5 m (E2A-E2A-SM-5M-D) - hik-online — LinkEasy LCU-LCU-SM-0.5M-D Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZH, 0, 5 m (LCU-LCU-SM-0.5M-D) - hik-online
Termékek LinkEasy LCU-LCU-SM-10M-D Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZH, 10 m (LCU-LCU-SM-10M-D) - hik-online — LinkEasy SCA-SCA-SM-2M-D Duplex patch kábel 4 x SC/APC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZH, 2 m (SCA-SCA-SM-2M-D) - hik-online
Termékek LinkEasy SCA-SCU-SM-15M-D Duplex patch kábel 2 x SC/APC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZH, 15 m (SCA-SCU-SM-15M-D) - digipont — LogiLink - U/FTP Cat6A patch kábel 1m - Fekete - CF2033S (CF2033S)
Termékek LogiLink - U/FTP Cat6A patch kábel 3m - Fekete - CF2063S (CF2063S) — LogiLink Acél páncélozott szálas patch kábel OM4, Duplex LC/UPC - LC/UPC, 2, 0 m (FC4LC02)
Termékek LogiLink Acél páncélozott szálas patch kábel OM4, Duplex LC/UPC - LC/UPC, 20 m (FC4LC20) — LogiLink CAT-5 8P8C Moduláris csatlakozó, árnyékolt, aranyozott, 100db (MP0003)
Termékek LogiLink CAT-5 Moduláris csatlakozó, árnyékolt, törésgátlóval 100db, kék (MP0014) — LogiLink Cat. 6 Patch Panel 24-Port 19" STP, black, EconLinie (NP0055)
Termékek LogiLink Cat. 6 Patch Panel 24-Port 19" STP, black, PrimeLine (NP0048) — LogiLink Cat. 6A Patch Panel 12-port 10", árnyékolt, szürke (NP0052)
Termékek LogiLink Cat. 6A Patch Panel 12-port 10", STP, fél egység magasság, fekete (NP0066) — LogiLink Cat. 7 kültéri hálózati kábel (közvetlen temetési kábel), LSZH-PE, 100 m (CPV0082)
Termékek LogiLink Cat. 7 kültéri hálózati kábel (közvetlen temetési kábel), LSZH-PE, 25 m (CPV0080) — LogiLink CAT6 Patch Panel 8-Port (NP0016A)
Termékek LogiLink CAT6 Patch Panel, árnykolatlan (NP0004) — LogiLink CAT6 U/UTP Patch Cable PrimeLine AWG24 LSZH blue 5, 00m (CQ2076U)
Termékek LogiLink CAT6 U/UTP Patch Cable PrimeLine AWG24 LSZH blue 7, 50m (CQ2086U) — LogiLink CAT6A S/FTP Patch Cable PrimeLine AWG26 PIMF LSZH orange 1, 00m (CQ3038S)
Termékek LogiLink CAT6A S/FTP Patch Cable PrimeLine AWG26 PIMF LSZH orange 2, 00m (CQ3058S) — LogiLink Connection Box, LSA, CAT6, metalised (NP0012A)
Termékek LogiLink Consolidation point cable, Cat. 6A S/FTP, 1.0m, grey (CC5032S) — LogiLink CP1016S
Termékek LogiLink CP1016U — LogiLink CP1052D
Termékek LogiLink CP1052S — LogiLink CP1076U
Termékek LogiLink CP1077S — LogiLink CP1142U
Termékek LogiLink CP2011S — LogiLink CP2044U
Termékek LogiLink CP2045U — LogiLink CP2081U
Termékek LogiLink CP2082S — LogiLink CP3032U
Termékek LogiLink CP3033U — LogiLink CQ2011U
Termékek LogiLink CQ2012S — LogiLink CQ2044S
Termékek LogiLink CQ2045S — LogiLink CQ2078S
Termékek LogiLink CQ2079S — LogiLink CQ3013S
Termékek LogiLink CQ3014S — LogiLink CQ3052S
Termékek LogiLink CQ3053S — LogiLink CQ3091S
Termékek LogiLink CQ3092S — LogiLink CQ4063S S/FTP CAT7 Patch kábel 3m Fekete (CQ4063S)
Termékek LogiLink CQ4072S — LogiLink Duplex Telepítőkábel PrimeLine, Cat. 7, S/FTP, 100 m (CPV0063) - pepita
Termékek LogiLink Duplex telepítőkábel PrimeLine, Cat. 7, S/FTP, 50 m (CPV0065) — LogiLink Fiber duplex patch kábel OM4 50/125 LC-ST 5m lila (FP4LT05)
Termékek LogiLink Fiber duplex patch kábel OM4 50/125 SC-SC 2m lila (FP4SC02) — LogiLink Fiber duplex patch kábel, OM3, 50/125 , LC-LC, aqua, 40 m (FP3LC40)
Termékek LogiLink Fiber duplex patch kábel, OM3, 50/125 , LC-LC, aqua, 5 m (FP3LC05) — LogiLink Fiber duplex patch kábel, OM4, 50/125 , LC-SC, lila, 1 m (FP4LS01)
Termékek LogiLink Fiber duplex patch kábel, OM4, 50/125 , LC-SC, lila, 10 m (FP4LS10) — LogiLink Fiber duplex patch kábel, OM5, 50/125 , LC-LC, lime zöld, 2 m (LOGILINK_FP5LC02) (LOGILINK_FP5LC02)
Termékek LogiLink Fiber duplex patch kábel, OM5, 50/125 , LC-LC, lime zöld, 2 m - FP5LC02 (FP5LC02) — LogiLink Fiber duplex patch kábel, OS2, 9/125 , LSH-LC, APC 8 , sárga, 1 m (FP0EL01)
Termékek LogiLink Fiber duplex patch kábel, OS2, 9/125 , LSH-LC, APC 8 , sárga, 10 m (FP0EL10) — LogiLink Fiber szimplex patch kábel, OS2, SM G. 657. A2, LC/APC-LC/APC, 15 m (FPSLC15)