Kábel, csatlakozó
Termékek Földkábel NYY-J (E-YY) 0, 6/1kV 4x2, 5mm2 — Fopgom3-fc/pc Pigtail Fc/pc, Om3, 50/125 (fopgom3-fc/pc)
Termékek Fopgom3-lc/pc Pigtail Lc/pc, Om3, 50/125 (fopgom3-lc/pc) — FOPK1LCP-LCP5 PATCH LC/PC-LC/PC OM1, DPX, 5m (FOPK1LCP-LCP5)
Termékek FOPK1SCP-SCP1 PATCH SC/PC-SC/PC OM1, DPX, 1m (FOPK1SCP-SCP1) — FOPK2LCP-STP2 PATCH LCUPC-STUPC, OM2, 50/125, DPX, 2m (FOPK2LCP-STP2)
Termékek FOPK2LCP-STP20 PATCH LCUPC-STUPC, OM2, 50/125, DPX, 20m (FOPK2LCP-STP20) — FOPK3E2P-SCP5 PATCH E2000UPC - SC/UPC, OM3, DPX, 5m (FOPK3E2P-SCP5)
Termékek FOPK3E2P-STP2 PATCH E2000UPC-STPC, OM3, DPX, 2m (FOPK3E2P-STP2) — FOPK3LCP-LCP35 PATCH LC/PC-LC/PC, OM3, DPX, 35m (FOPK3LCP-LCP35)
Termékek FOPK3LCP-LCP5 PATCH LC/PC-LC/PC, OM3, DPX, 5m (FOPK3LCP-LCP5) — FOPK3SCP-STP20 PATCH SCUPC-STUPC, OM3, DPX, 20m (FOPK3SCP-STP20)
Termékek FOPK3SCP-STP3 PATCH SCUPC-STUPC, OM3, DPX, 3m (FOPK3SCP-STP3) — FOPK4FCP-SCP10 PATCH FCPC/SCPC, OM4, DPX, 10m (FOPK4FCP-SCP10)
Termékek FOPK4FCP-SCP15 PATCH FCPC/SCPC, OM4, DPX, 15m (FOPK4FCP-SCP15) — FOPK4SCP-SCP1 PATCH SC/PC-SC/PC OM4, DPX, 1m (FOPK4SCP-SCP1)
Termékek FOPK4SCP-SCP10 PATCH SC/PC-SC/PC OM4, DPX, 10m (FOPK4SCP-SCP10) — FOPK5LCP-SCP3 PATCH LCUPC-SCUPC, OM5, DPX, 3m (FOPK5LCP-SCP3)
Termékek FOPK5LCP-SCP5 PATCH LCUPC-SCUPC, OM5, DPX, 5m (FOPK5LCP-SCP5) — FOPK9E2A-SCP2 PATCH E2000/APC-SC/UPC, 9/125, DPX, 2m (FOPK9E2A-SCP2)
Termékek FOPK9E2A-SCP25 PATCH E2000/APC-SC/UPC, 9/125, DPX, 25m (FOPK9E2A-SCP25) — FOPK9FCP-SCP5 PATCH FCUPC-SCUPC, 9/125, DPX, 5m (FOPK9FCP-SCP5)
Termékek FOPK9FCP-SCP7 PATCH FCUPC-SCUPC, 9/125, DPX, 7m (FOPK9FCP-SCP7) — FOPK9SCA-SCA1 PATCH SC/APC-SC/APC, 9/125, DPX, 1m (FOPK9SCA-SCA1)
Termékek FOPK9SCA-SCA10 PATCH SC/APC-SC/APC, 9/125, DPX, 10m (FOPK9SCA-SCA10) — Forcell - Lightning / USB fekete szövet gyorstöltő kábel, 1m, jelző LED-del
Termékek Forcell - MicroUSB / USB fekete szövet gyorstöltő kábel, 1m, jelző LED-del — Forever 3.5mm jack audio kábel 1m zöld - toktokok
Termékek Forever 32-PIN kábel iPhone, iPad készülékekhez, 1m, 1A, fehér - log-on — Forever iPhone Lightning Adat- és töltőkábel szilikon borítású lapos vezetékkel 1 méter 1A fekete (dobozban)
Termékek Forever jack-jack audio kábel kék 3, 5mm-3, 5mm (5900495252838) — Forever Mini USB fekete adatkábel - tokmania
Termékek Forever Modern Micro USB Adat- és töltőkábel 1 méter 2A fekete — Foscam 3m-es fehér hosszabbító kábel 3, 5mm
Termékek Foscam 3m-es fekete hosszabbító kábel 3, 5mm — FOTQ-LC/PC-9 TOLDÓ LC/PC Quad, SM, 9/125 OS2, kék (FOTQ-LC/PC-9)
Termékek FOTS-E2/AP-9 TOLDÓ EURO2000/APC, 9/125, SIMPLEX, OS2, zöld (FOTS-E2/AP-9) — FrontStage 2 x patch kábel, 6, 35 mm jack, 15 cm, szögletes (PL-2x10690)
Termékek FrontStage 2 x patch kábel, 6, 35 mm jack, 15 cm, textil szövet bevonat, szögletes (PL-2X10692) — FrontStage PL-2X10753
Termékek FrontStage PL-4X10703 — Ftp Cat5e Lég 500m
Termékek Ftp Cat5e Patch Dugó — Fujitsu Fujitsu - Siemens Amilo A1645 gyári új LCD kábel, 29-UG8051-00 - pepita
Termékek Fujitsu Fujitsu Lifebook E780 gyári új bekapcsoló panel szalagkábel, CP462745 — FURUTECH CF-126R-s/2 High-End RCA dugó 2db
Termékek FURUTECH CF-201R — FURUTECH F-FP-803R Aranyozott banándugó aljzat szett
Termékek FURUTECH F-FP-900G Beépíthető RCA aljzat szett — FURUTECH FI-E12LR Forgatható hálózati csatlakozó 16A 250V
Termékek FURUTECH FI-E38G — FURUTECH FP-803R - banán aljzat (2 db)
Termékek FURUTECH FP-DIN phono MAMA csatlakozó (90 fokos) — FURUTECH FT-H800R - Sennheiser HD 800 csatlakozó (2 db)
Termékek FURUTECH FT-SDS-NCFR High-End 230V / 16A-es beépíthető hálózati aljzat — Gadget and Gifts USB Kábel - Micro USB, USB-C és Lightning 145957 - akciosvasarlas - 2 089 Ft
Termékek galaxy-tab-otg Samsung Galaxy TAB, Note OTG kábel USB átalakító kábel — GAO Kampós végdarab, fekete
Termékek GAO Szerelhető hálózati alj, gumi, 230 V, fekete, IP20, 180416066 — Garmin DashCam 45-55-65W kábel a parkoló módhoz (010-12530-03) (010-12530-03)
Termékek Garmin GPSMAP 276cx kijelzővédő fólia (010-12456-07) — Gembird (CC-DP-HDMI-1M) 1m fekete Displayport / HDMI kábel
Termékek Gembird (CC-DP-HDMI-3M) 3m fekete Displayport / HDMI kábel — Gembird (CC-USB2-AMAF-75CM/300) 0.75m fehér USB2.0 hosszabbító kábel
Termékek Gembird (CC-USB2-AMAF-75CM/300-BK) 0.75m fekete USB2.0 hosszabbító kábel — Gembird (CCAP-3535MM-1.5M) 1.5m fekete aranyozott 3.5mm jack audio kábel
Termékek Gembird (CCAP-444-6) 1.8m fekete 3.5mm jack audio kábel — Gembird (CCP-USB3-AMCM-1M-W) 1m fehér USB3.0 / USB-C kábel
Termékek Gembird (CCP-USB3-AMCM-6) 1.8m fekete USB3.0 / USB-C kábel — Gembird 1.8m USB 2.0 A M/FM USB cable USB A Black
Termékek Gembird 10m HDMI 2.0 kábel Fekete (CC-HDMI4-10M) — Gembird 2x 3, 5 jack Audio 2m Black (CCA-404-2M) - lsys
Termékek Gembird 2x 3, 5 jack Audio 2m Black (CCA-404-2M) - maximall — Gembird 3.5 mm stereo plug to 2xRCA plugs 2.5m cable gold-plated connectors (CCA-352-2.5M)
Termékek Gembird 3.5" Jack - 2x RCA átalakító kábel 1.5m (CCA-458) (CCA-458) — Gembird 7.5m szürke RJ45 CAT6 FTP adatkábel (PP6-7.5M)
Termékek Gembird 8-pin charging and data cable, 1 m, black (CC-USB2P-AMLM-1M) — Gembird A-DPM-VGAF-01
Termékek Gembird A-DPM-VGAF-01 Displayport -> VGA M/F adapter fekete (A-DPM-VGAF-01) — Gembird A-HDMI-VGA-02 HDMI to VGA and audio adapter single port fekete
Termékek Gembird A-HDMI-VGA-03 — Gembird A-OTG-AFBM-002
Termékek Gembird A-OTG-AFBM-002 USB A -> USB mini B F/M adatkábel 0.15m fekete (A-OTG-AFBM-002) — Gembird A-USB3-CMAF-01
Termékek Gembird A-USB3-CMAF-01 (A-USB3-CMAF-01) — Gembird AC1300 USB WiFi (WNP-UA1300-01)
Termékek Gembird Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet, premium, 20m (CCBP-HDMI-AOC-20M) — Gembird audio double RCA (F) to RCA (F) coupler, black (A-2RCAFF-01)
Termékek Gembird Audio Jack - RCA Kábel GEMBIRD CCA-458-5M (5 m) Fekete — Gembird Cablexpert HDMI --> VGA adapter single port + audio, 1.8m (A-HDMI-VGA-03-6) (A-HDMI-VGA-03-6_)
Termékek Gembird Cablexpert HDMI -> mini HDMI kábel 1.8m (CC-HDMI4C-6) (CC-HDMI4C-6) — Gembird Cablexpert UTP stranded kábel Cat5e 305m (UPC-5004E-L)
Termékek Gembird Cablexpert UTP stranded kábel Cat5e 305m (UPC-5004E-L) (UPC-5004E-L) — Gembird CAT6 F-UTP Patch Cable 10m Grey (PP6-10M) - tobuy
Termékek Gembird CAT6 F-UTP Patch Cable 10m Grey PP6-10M (PP6-10M) — Gembird CAT6A sárga S-FTP 1, 5m patch kábel (PP6A-LSZHCU-Y-1.5M)
Termékek Gembird CAT6e U-UTP Patch Cable 10m Green — Gembird CC-DP2-10
Termékek Gembird CC-DP2-10 Displayport 1.2 M/M video jelkábel 3m fekete (CC-DP2-10) — Gembird CC-HDMI-DVI-0.5M HDMI - DVI-D 0.5m kábel
Termékek Gembird CC-HDMI-DVI-0.5M HDMI -> DVI-D M/M video jelkábel 0.5m fekete (CC-HDMI-DVI-0.5M) — Gembird CC-HDMI4-W-10 HDMI 1.4 M/M video jelkábel 3m fehér (CC-HDMI4-W-10)
Termékek Gembird CC-HDMI4-W-6 — Gembird CC-HDMI4X-0.5M
Termékek Gembird CC-HDMI4X-0.5M Gembird High Speed HDMI extension cable with ethernet, 0.5 M (CC-HDMI4X-0.5M) — Gembird CC-MUSB2C-AMBM-06M tekercs 0, 6m USB 2.0 micro kábel
Termékek Gembird CC-MUSB2C-AMBM-6 — Gembird CC-PSU-6 Internal power adapter cable for PCI-Express 6 pin to Molex x 2 pcs (CC-PSU-6) - tobuy
Termékek Gembird CC-PSU-6 Tápkábel (Y tápkábel, 2 x 5, 25 MOLEX M -> 6 pin PCI Express átalakító) (CC-PSU-6) — Gembird CC-SATAM-DATA-0.3M SATA 3 F/F adatkábel 0.3m piros metal clips (CC-SATAM-DATA-0.3M)
Termékek Gembird CC-SATAM-DATA-0.3M SATA III Data Cable With Metal Clips 30cm piros — Gembird CC-USB2-AM5P-3 miniUSB cable 1m White (CC-USB2-AM5P-3) - tonerpiac
Termékek Gembird CC-USB2-AM5P-3 miniUSB cable 1m White (CC-USB2-AM5P-3) - topoffice — Gembird CC-USB2-AMLM2-1M USB Lightning charging combo cable 1m Black (CC-USB2-AMLM2-1M) - maximall
Termékek Gembird CC-USB2-AMLM3-1M — Gembird CC-USB2B-AMmBM-1M-VW Premium cotton braided Micro-USB charging and data cable, 1m, blue/white (CC-USB2B-AMMBM-1M-VW)
Termékek Gembird CC-USB2B-AMmBM-1M-VW Premium cotton braided Micro-USB charging and data kábel 1 m Turquoise blue/fehér — Gembird CC-USB2R-AMCM-2M-R Premium rubber Type-C USB charging and data cable 2 m Red (CC-USB2R-AMCM-2M-R)
Termékek Gembird CC-USB2R-AMCM-2M-W Premium rubber Type-C USB charging and data cable 2 m White (CC-USB2R-AMCM-2M-W) — Gembird CC-VGAX2-20CM VGA splitter cable 0, 2m Black (CC-VGAX2-20CM) - tobuy
Termékek Gembird CC-VGAX2-20CM VGA splitter cable 0.2m fekete — Gembird CCA-417 Gembird Adapter Stereo Mini Jack (M) 4-pin -> 2x Mini Jack (F), 20cm, black (CCA-417) - webaruhaz
Termékek Gembird CCA-417 Jack stereo 3, 5mm (4pin) -> 2db Jack stereo 3, 5mm M/F audio kábel 0.2m fekete (CCA-417) — Gembird CCA-423-5M Jack stereo 3, 5mm M/F audio kábel hosszabbító 5m fekete (CCA-423-5M)
Termékek Gembird CCA-458 — Gembird CCB-HDMIL-2M High speed HDMI with Ethernet Select Plus Series cable 2m Black (CCB-HDMIL-2M) - lsys
Termékek Gembird CCB-HDMIL-2M High speed HDMI with Ethernet Select Plus Series cable 2m Black (CCB-HDMIL-2M) - maximall — Gembird CCBP-HDMI-7.5M High speed HDMI with Ethernet Premium Series cable 7, 5m Black (CCBP-HDMI-7.5M) - lsys
Termékek Gembird CCBP-HDMI-7.5M High speed HDMI with Ethernet Premium Series cable 7, 5m Black (CCBP-HDMI-7.5M) - maximall — Gembird CCF-USB2-AMBM-15 Gembird USB 2.0 A- B kábel, 4.5m, ferritmagos (CCF-USB2-AMBM-15)
Termékek Gembird CCF-USB2-AMBM-6 — Gembird CCP-MUSB2-AMBM-W-1M USB A -> USB micro B M/M adatkábel 1m fehér (CCP-MUSB2-AMBM-W-1M)
Termékek Gembird CCP-mUSB2-AMBM90-6 — Gembird CCP-USB2-AMBM-10 Gembird USB 2.0 A- B kábel, 3m, fekete (CCP-USB2-AMBM-10)
Termékek Gembird CCP-USB2-AMBM-10 USB A -> USB B M/M adatkábel 3m fekete (CCP-USB2-AMBM-10) — Gembird CCP-USB2-MBMCM-10
Termékek Gembird CCP-USB2-MBMCM-1M — Gembird CCP-USB3-AMCM-6-W USB3.0 AM to Type-C cable 1, 8m White (CCP-USB3-AMCM-6-W) - lsys
Termékek Gembird CCP-USB3-AMCM-6-W USB3.0 AM to Type-C cable 1, 8m White (CCP-USB3-AMCM-6-W) - maximall — Gembird CFO-STSC-OM2-5M
Termékek Gembird CM-CC-01 Öntapadós kábelrendező - Fekete (8db) (CM-CC-01) — Gembird Displayport -> VGA M/F adapter 0.2m fekete (AB-DPM-VGAF-02) - maximall
Termékek Gembird Displayport -> VGA M/F adapter fekete (A-DPM-VGAF-01) — Gembird Displayport mini -> Displayport M/F adapter 0.1m fehér (A-MDPM-DPF-001-W)
Termékek Gembird Displayport mini -> HDMI M/F adapter 0.2m fekete (A-MDPM-HDMIF-02) — Gembird Dupla USB-Mini USB Kábel GEMBIRD CCP-USB22-AM5P-3 Fekete - akciosvasarlas
Termékek Gembird Dupla USB-Mini USB Kábel GEMBIRD CCP-USB22-AM5P-3 Fekete - atbrigit — Gembird FO-LCST-OM2-10M Duplex multimode fibre optic cable 10m bulk packing (CFO-LCST-OM2-10M)
Termékek Gembird FO-LCST-OM2-10M Duplex multimode fibre optic cable 10m bulk packing (CFO-LCST-OM2-10M) (CFO-LCST-OM2-10M) — Gembird FTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel GEMBIRD 2 m Szürke 1 m 1 m
Termékek Gembird FTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel GEMBIRD 2 m Szürke 1, 5 m 1, 5 m — Gembird FTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel GEMBIRD PP6-0.5M/G - newshop
Termékek Gembird FTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel GEMBIRD PP6-2M 2 m Szürke — Gembird Gigabit Ethernet adapter, USB 3.0
Termékek Gembird GVS122 2 portos VGA splitter — Gembird HDMI - HDMI 2.0 1, 8m fekete
Termékek Gembird HDMI - HDMI 2.0 3m fekete — Gembird HDMI 1.4 M/F video jelkábel hosszabbító 3m fekete (CC-HDMI4X-10)
Termékek Gembird HDMI 1.4 M/F video jelkábel hosszabbító 4.5m fekete (CC-HDMI4X-15) — Gembird HDMI 3m (CCB-HDMIL-3M)
Termékek Gembird HDMI 4K 60Hz (CCB-HDMIL-1M) — Gembird HDMI Kábel GEMBIRD 4K Ultra HD Fekete 4, 5 m 4, 5 m
Termékek Gembird HDMI Kábel GEMBIRD 8K Ultra HD Apa (Csatlakozó)/Apa (Csatlakozó) Fekete — Gembird HDMI-DVI Kábel GEMBIRD CC-HDMI-DVI-6 1, 8 m - newshop
Termékek Gembird HDMI-HDMI Kábel 10m Gembird Premium series CCBP-HDMI-10M — Gembird Jack 3.5mm-2xRCA M/M 5m CCA-458-5M
Termékek Gembird JACK adapter 3.5mm (apa) - 2 x 3.5mm Jack (anya) - 0.1m - fekete (CCA-415M-0.1M) (CCA-415M-0.1M) — Gembird Jack stereo 3, 5mm M/M audio kábel 0.75m fekete (CCAP-444-0.75M) - pcx
Termékek Gembird Jack stereo 3, 5mm M/M audio kábel 1.2m fekete (CCA-404) — Gembird Kábel Micro USB GEMBIRD CC-USB2-AMLML-0.2M - atbrigit
Termékek Gembird Kábel Micro USB GEMBIRD CC-USB2-AMLML-0.2M - newshop — Gembird LC-8P8C-001/50 50db RJ45 UTP csatlakozó dugó
Termékek Gembird LC-8P8C-001/50 Cat. 5e LAN 50db RJ45 8P8C moduláris csatlakozó (LC-8P8C-001/50) — Gembird Micro-USB charging and data cable, 1m, white (CC-USB2P-AMmBM-1M-W)
Termékek Gembird Micro-USB charging and data cable, 2m, white (CC-USB2P-AMmBM-2M-W) — Gembird Monitor Jelkábel DVI-D HDMI 1, 8m Black (CC-HDMI-DVI-6) - maximall
Termékek Gembird Monitor tápkábel hosszabbító 1, 8m Black (PC-189-VDE) - lsys — Gembird NIC-U3
Termékek Gembird NIC-U3-02 — Gembird PC-184L
Termékek Gembird PC-184L 230V villásdugó CEE 7/16 -> C7 M/F tápkábel 1m fekete 90°*/90° (PC-184L) — Gembird PC-189-C19 Power cord (C19 to C20) 1.5m Black (PC-189-C19) - maximall
Termékek Gembird PC-189-VDE — Gembird PP22-1M/B Cat5e FTP kábel, réz-alumínium, 1 m, AWG26, árnyékolt, kék (PP22-1M/B)
Termékek Gembird PP22-1M/BK Gembird FTP kat. 5e RJ45 patch kábel, 1m, fekete (PP22-1M/BK) — Gembird PP6A-LSZHCU-1.5M
Termékek Gembird PP6A-LSZHCU-1.5M 1, 5m S/FTP patch kábel — Gembird PP6A-LSZHCU-Y-0.25M FTP 0.25m sárga netkábel
Termékek Gembird PP6A-LSZHCU-Y-0.5M FTP 0.5m sárga netkábel — Gembird Premium cotton braided Micro-USB charging and data cable, 1m, purple/white (CC-USB2B-AMmBM-1M-PW)
Termékek Gembird Premium cotton braided Micro-USB charging and data cable, 2m, black/white (CC-USB2B-AMmBM-2M-BW) — Gembird Premium Quality VGA kábel 10m HD 15M/F (CC-PPVGAX-10M-B) - maximall
Termékek Gembird Premium Quality VGA kábel 15m HD 15M/M (CC-PPVGA-15M-B) - lsys — Gembird Premium Series HDMI-HDMI - 10m - sötétszürke (CCBP-HDMI-10M) (CCBP-HDMI-10M)
Termékek Gembird Premium Series HDMI-HDMI - 1m - sötétszürke (CCBP-HDMI-1M) (CCBP-HDMI-1M) — Gembird RJ25 csatlakozó dugó 6P4C 100db (MP-6P4C/100)
Termékek Gembird RJ45 - RJ45 2m zöld netkábel (PP6-2M/G) — Gembird RJ45 CAT5e UTP csatlakozó dugó 8P8C 100db (LC-PTU-01/100) - aqua
Termékek Gembird RJ45 CAT5e UTP csatlakozó dugó 8P8C 100db (LC-PTU-01/100) - maximall — Gembird RJ45 CAT6 FTP csatlakozó dugó 8P8C, 10db (LC-PTF-01/10)