Kábel, csatlakozó
Termékek KLOTZ Yamaha, (AES/EBU) adatkábel, 3 m – - hangtechnikakft - 62 140 Ft — Koax dugó fém (10db) (05000)
Termékek koax dugó kis pipa lesz. csav. 1M — Koax kábel RG213 50 ? 60 dB, fekete, méteráru, Bedea 10970941
Termékek Koax kábel RG6 75Ohm — Koax TV dugó csatlakozó fém kivitel (05000)
Termékek Koax TV dugó csatlakozó standard (05031) — Koaxkábel 3x árnyékolt fehér CCA
Termékek Koaxkábel RG 6 /3x árnyékolt/ fehér réz belsővel — Kolink (68142) Kolink Quality VGA hosszabbító kábel 15m HD 15M/F
Termékek Kolink (68368) Kolink CAT5e UTP patch kábel 3m Green — Kolink - IEEE1394 KÁBEL Black 1.8M 4/4
Termékek Kolink - IEEE1394 KÁBEL Black 1.8M 6/6 — Kolink - USB 3.0 A (Male) - A (Female) 3m (X)
Termékek Kolink - USB 3.0 A (Male) - A (Male) 1.8m (X) — Kolink - UTP CAT6 patch kábel 1m szürke
Termékek Kolink - UTP CAT6 patch kábel 3m szürke (KKTNW603) — Kolink - UTP patch kábel 5m Blue
Termékek Kolink - UTP patch kábel 5m Green — Kolink 220V hálózati tápkábel elosztó (KKTP01DY2F)
Termékek Kolink 220V hálózati tápkábel1, 8M C19 (KKTP01C19) — Kolink 3m piros CAT5e UTP patch kábel
Termékek Kolink 3m sárga CAT5e UTP patch kábel — Kolink AKYGA kábel PC Tápkábel 1, 5m (ZZZ AK-PC-01A) - pcmaster
Termékek Kolink AT>PS2 billentyű átalakító bill/gép (KKTK02C) — Kolink CAT5e UTP patch kábel 1m Green - tonerpiac
Termékek Kolink CAT5e UTP patch kábel 1m Grey (S-1401 / UTP1M) — Kolink CAT5e UTP patch kábel 3m Yellow (68366 / KLNKCAT53MYELLOW)
Termékek Kolink CAT5e UTP patch kábel 3m zöld — Kolink CAT6 patch kábel, 15m - rbx
Termékek Kolink CAT6 patch kábel, 1m () — Kolink CF-A02 kábel
Termékek Kolink D-Sub - Mini DisplayPort adapter — Kolink DVI-D HDMI monitor kábel, 2, 5m (CABLE-551/2.5 CABLE-551G/2.5)
Termékek Kolink DVI-D HDMI monitor kábel, 2m — Kolink firewire 4/4 1, 8m kábel
Termékek Kolink firewire 6/4 1, 8m kábel — Kolink HÁLÓZATI tápkábel 90° 1.8m Kolink
Termékek Kolink Hálózati tápkábel, 1, 8 m, KOLINK — Kolink HDMI-HDMI monitor kábel, 2m 3D V1, 4
Termékek Kolink HDMI-HDMI monitor kábel, 2m 3D V1, 4 (20402, VGVP34000B20) - bevachip — Kolink kábel Display Port (Male) - HDMI (M) monitor kábel, 2m (KKTMDPH02)
Termékek Kolink kábel Display Port - Display Port monitor kábel, 3m (KKTMDPDP03) — Kolink Kábel USB Átalakító Value USB 2.0 A (Female) - mini B (Male) Adapter (50970)
Termékek Kolink Kábel USB Hosszabbító Kolink USB 2.0 A (Female) - A (Male) 1.8m (KKTU22) — Kolink KKTMDD03 kábel
Termékek Kolink KKTMDD05 kábel — Kolink KKTNW6100 100m CAT6 patch kábel
Termékek Kolink KKTNW615 — Kolink KKTU213
Termékek Kolink KKTU213AA — Kolink Molex + 3pin Molex + 4pin Átalakító Fehér 20cm CFA01 (CFA01)
Termékek Kolink Molex - 3 pin ventilátor csatlakozó kábel (CFA02) — Kolink Monitor tápkábel ()
Termékek Kolink monitor tápkábel 1, 8m — Kolink Patch UTP CAT5 1m kábel
Termékek Kolink Patch UTP CAT5 20m kábel — Kolink RJ 11 telefonkábel 4 100m/tekercs fekete (TEK4160)
Termékek Kolink RJ11KH100 — Kolink SATA3 adatkábel, 60cm, sima, piros ()
Termékek Kolink SATA3 adatkábel, 90°-os csatl. , 1 (KKTSATAL) — Kolink USB 2.0 anya MicroB USB apa Host kábel 0, 2 m - tonerpiac
Termékek Kolink USB 2.0 fordító A/A, F/F (VLCP60900B) — Kolink Usb 2.0 Mini Cable 5pin (kktu23)
Termékek Kolink USB 2.0 Mini kábel 5 pin. 1, 8m (CM3699) — Kolink USB 3.0 C 67999 0, 5m kábel
Termékek Kolink USB 3.0 Hosszabbító Fehér 3m - (-) — Kolink USB Hosszabbító Fehér 3m KKTU223 (KKTU223)
Termékek Kolink USB Hosszabbító Fehér 5m - (-) — Kolink UTP fali kábel, CAT5, 305m
Termékek Kolink UTP fali kábel, CAT5, 305m dob (KKTNWRE) — Kolink UTP Összekötő Zöld 5m - (-)
Termékek Kolink UTP patch kábel 10m kék — Kolink Value USB 2.0 A - mini B USB adapter
Termékek Kolink Ventilátor 3 pin "Y" elosztó kábel ventilátor 3 pin -> 2x ventilátor 3 pin (CBA015) — Kolink Y tápkábel
Termékek Kolink Y tápkábel 1B->2B (KKTFP01) — König 2 portos USB kapcsoló - switch (cmp-usbsw2)
Termékek König 2, 5" USB 2.0 SATA ház, külső HDD / merevlemez tok — König 6.35mm-es stereo dugó - 3.5mm-es stereo aljzat átalakító AC-007GOLD (AC-007GOLD)
Termékek König 9 pólusú forrasztható anya csatlakozó DSC-109 (DSC-109) — König CABLE-404/1, 5 1, 5m 3.5 mm Audio Jack M/M összekötõ kábel
Termékek König CABLE-5503-10 10m HDMI-HDMI kábel — König digitális audio konverter 2x RCA aljzat - 1x Toslink aljzat + 1x SPDIF (RCA) aljzat /KNACO2503/
Termékek König digitális koax kábel 1m (KNA24170E10) — König HDMI lezáró dugó, vakdugó, dummy LLY80102102GD (LLY80102102GD)
Termékek König HDMI Mini HDMI Átalakító Fekete 1.5m VGVP34500B15 (VGVP34500B15) — König Kábel TV F-splitter (8 way) (FC-8SPLT-KN)
Termékek König KLS 0, 5T hangfal kábel LSP-031R - fehér színű szigeteléssel (KLS 0, 5T) — König KNA24200E10
Termékek König KNA24200E100 — König KNVCO3430
Termékek König KNVEX3400 — König König UTP Patch kábel CAT5 20m (UTP-0008/20)
Termékek König König UTP Patch kábel CAT5 30m (UTP-0008/30) — König RCA dugó - piros CC-006R (CC-006R)
Termékek König RCA Jack Átalakító Fekete 20cm KNA22255E02 (KNA22255E02) — König szerelhető RP-SMA apa csatlakozó H155 kábelhez WTY0602 (WTY0602)
Termékek König Sztereó Audio Hosszabbító Kábel 3.5 mm-es Dugasz - 3.5 mm-es Aljzat 1.00 m Antracit kna22050e10 — König UTP - FTP árnyékolt önhordó kültéri kábel (6533CA)
Termékek König UTP 3M, VLCP85000E3.00 3m CAT5 patch kábel — König VGA/D-Sub Elosztó Fekete 14cm CMP-SWITCH91 (CMP-SWITCH91)
Termékek König VGA/D-Sub Elosztó Szürke 10cm CMP-SPLITVGA10 (CMP-SPLITVGA10) — Koracell® magnet USB kábel - TYPE C - USB 3.0 - fehér - 1 m
Termékek Koracell® metal USB kábel - Micro USB - arany - 1 m — Krokodil csipesz fekete (10 db) (05179FK)
Termékek Krokodil csipesz közepes fekete (10 db) (05187FK) — L-Link Mini DisplayPort-HDMI Adapter LL-1121
Termékek L-Link USB A - USB B Kábel L-Link LL-CA-SB-1332 Fehér — Lanberg adapter HDMI(F)->DVI-D(M) (18+1) AD-0013-BK - microstore
Termékek Lanberg adapter HDMI-AM->HDMI-AF x2 splitter 20cm (AD-0019-BK) - bevachip — Lanberg CA-HDMI-10CC-0005-BK
Termékek Lanberg CA-HDMI-10CC-0010-BK — Lanberg CA-USBA-12CC-0050-TR
Termékek Lanberg CA-USBE-10CC-0007-BK — Lanberg HDMI DVI-D Átalakító Fekete 3cm AD-0013-BK (AD-0013-BK)
Termékek Lanberg HDMI Elosztó Fekete 10cm AD-0019-BK (AD-0019-BK) — Lanberg PCF5-10CC-2000
Termékek Lanberg PCU5-10CC-0025 — Lanberg UTP Csatlakozó Átlátszó 3cm PLU-5020 (PLU-5020)
Termékek Lanberg UTP Csatlakozó Átlátszó 3cm PLU-6000 (PLU-6000) — Lantronix RJ45 TO DB9M DTE ADAPTER (200.2071)
Termékek LANTRONIX Soros UTP Átalakító Fekete 1.83m 500-101 (500-101) — Lapp Kabel Adatkábel, 8X0, 34, UNITRONIC LIYY
Termékek Lapp Kabel Adatkábel, TP10X2X0, 14, UNITRONIC LIYY — Lapp Kabel Földelő vezeték NYY-J 5 x 10 mm? Fekete LappKabel 15500823 méteráru
Termékek Lapp Kabel Földelő vezeték NYY-J 5 x 4 mm? Fekete LappKabel 15500263 méteráru — Lapp Kabel Hálózati kábel CAT 5e U/UTP 4 x 2 x 0.20 mm? Szürke LappKabel 2170125 méteráru
Termékek Lapp Kabel Hálózati kábel CAT 6 SF/FTP 4 x 2 x 0.25 mm2 Narancs LappKabel 49900022 méteráru — Lapp Kabel Kisfeszültségű halogén vezeték, lapos, fekete, méteráru, LappKabel 49900216
Termékek Lapp Kabel Kisfeszültségű halogén vezeték, lapos, fekete, méteráru, LappKabel 49900217 — Lapp Kabel ÖLFLEX CHAIN 809 energiavezeték LappKabel 1026713
Termékek Lapp Kabel ÖLFLEX CHAIN 809 energiavezeték LappKabel 1026734 — Lapp Kabel Spirálkábel 2000 mm/6000 mm 2 x 1 mm? szürke LappKabel 70002649 ÖLFLEX SPIRAL 400 P
Termékek Lapp Kabel Spirálkábel 2X1 GR ÖLFLEX SPIRAL 400 P LappKabel 70002646 — Lapp Kabel Spirálkábel ÖLFLEX SPIRAL 540 P 700 mm / 2000 mm 7 x 1 mm? Sárga LappKabel 73220140 1 db
Termékek Lapp Kabel Spirálkábel ÖLFLEXSPIRAL 400 P 12G0, 75/1000 — Lapp Kabel UNITRONIC LiYCY adatkábel, 20 x 0.5 mm? szürke, méteráru, LappKabel
Termékek Lapp Kabel UNITRONIC LiYCY adatkábel, 25 x 1 mm? szürke, méteráru, LappKabel — Lapp Kabel UNITRONIC® LAN hálózati kábel, FTP CAT. 5e flex 4x2xAWG26 LappKabel
Termékek Lapp Kabel Unitronic® Lan Hálózati Kábel, Pimf 600mhz Cat. 7 Duplex — Lapp Kabel Vezérlő kábel, 7X0, 75 GR ÖLFLEX 110
Termékek Lapp Kabel Vezérlő kábel, CY 3G0, 75, ÖLFLEX 100 — LC duplex toldók
Termékek LC-001 Micro USB kábel - 1, 5m — LDNIO Elegáns Ldnio LS-25 adat- és töltőkábel 1, 2m iPhone 5/5S/6/7/Plus-hoz
Termékek LDNIO gyors töltő-és adatkábeliPhone 5/5S/6/6Plus/7 készülékekhez- 2m - fekete - autokihangosito — Led Sound LSHDMI3M
Termékek Led Sound LSHDMI3MV2 aranyozott 1.4 3D HDMI kábel (3 méter) (LSHDMI3MV2) — Legrand - Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására döntött - 632796
Termékek Legrand - Linkeo süllyesztett szerelvény 1xRJ45 keystone port fogadására egyenes - 632794 — Legrand 032433 patch kábel optika OS2. HD: Fan-out/Fan-out 12xLC/12xLC duplex mikro kábel LSZH (LSOH) sárga 30 méter LCS3
Termékek Legrand 032434 patch kábel optika OS2. HD: Fan-out/Fan-out 12xLC/12xLC duplex mikro kábel LSZH (LSOH) sárga 40 méter LCS3 — Legrand 032542 optikai kábel OM3 multimódusú kültéri rozsdamentes 24 üvegszál loose tube
Termékek Legrand 032543 optikai kábel OM4 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) 4 üvegszál loose tube Dca-s2-d2-a1 — Legrand 032751
Termékek Legrand 032752 fali kábel réz Cat. 5e árnyékolt (F/UTP) 4 érpár (AWG24) LSZH (LSOH) szürke Dca-s2, d2, a1 305m-kartondoboz LCS3 — Legrand 033573 LCS2 patch panel 24xRJ45 Cat6A STP 10Giga
Termékek Legrand 050683 — Legrand 051792 konszolidációs patch kábel RJ45-AWG Cat. 5e árnyékolatlan (U/UTP) AWG24 LSZH (LSOH) szürke d: 5, 5 mm 20 méter LCS3
Termékek Legrand 051793 konszolidációs patch kábel RJ45-AWG Cat. 5e árnyékolt (F/UTP) AWG24 LSZH (LSOH) szürke d: 6, 5 mm 8 méter LCS3 — Legrand 051868 patch kábel RJ45-RJ45 Cat. 6A árnyékolt (S/FTP) LSZH (LSOH) 3 méter zöld d: 6, 2mm AWG27 LCS3
Termékek Legrand 051869 patch kábel RJ45-RJ45 Cat. 6A árnyékolt (S/FTP) LSZH (LSOH) 5 méter zöld d: 6, 2mm AWG27 LCS3 — Legrand 632704
Termékek Legrand 632705 — Legrand fali kábel réz Cat6A árnyékolt (F/UTP) 2x4 érpár (AWG24) LSZH (LSOH) sárga Dca-s2, d2, a2 500m-kábeldob LCS3 032878
Termékek Legrand fali kábel réz Cat6A árnyékolt (F/UTP) 4 érpár LSZH (LSOH) sárga Dca-s2, d2, a1 500m-kábeldob LCS3 032887 — Legrand Linkeo 632732
Termékek Legrand Linkeo 632733 — Legrand optikai kábel OM3 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) 12 üvegszál loose tube Dca-s2-d2-a1 032539
Termékek Legrand optikai kábel OM3 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) 12 üvegszál tight buffer Dca-s2-d2-a1 032511 — Legrand patch kábel optika OM2 (UPS) multimódusú LC/LC duplex 50/125um LSZH (LSOH) narancs 2 méter LCS3 033061
Termékek Legrand patch kábel optika OM2 (UPS) multimódusú LC/ST duplex 50/125um LSZH (LSOH) narancs 2 méter LCS3 033065 — Legrand patch kábel optika OM3. HD: Fan-out/Fan-out 6xLC/6xLC duplex mikro kábel LSZH (LSOH) átlátszó 40 méter LCS3 032404
Termékek Legrand patch kábel optika OM3. HD: Fan-out/Fan-out 6xLC/6xLC duplex mikro kábel LSZH (LSOH) átlátszó 50 méter LCS3 032405 — Legrand patch kábel optika RFID OM4 multimódusú LC/LC 1 méter 334344
Termékek Legrand patch kábel optika RFID OM4 multimódusú LC/LC 2 méter 334345 — Legrand patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolt (F/UTP) LSZH (LSOH) 3 méter zöld d: 6mm AWG26 LCS3 051852
Termékek Legrand patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolt (F/UTP) LSZH (LSOH) 5 méter piros d: 6mm AWG26 LCS3 051857 — Legrand Patch Kábel, Optika, Om2 (Ups) Multimódusú, Sc/Lc, Duplex, 50/125Um, Lszh (Lsoh), Narancs, 1 Méter 033075-Legrand (33075)
Termékek Legrand Patch Kábel, Optika, Om2 (Ups) Multimódusú, Sc/Lc, Duplex, 50/125Um, Lszh (Lsoh), Narancs, 2 Méter 033063-Legrand (33063) — Legrand Patch Kábel, Rj45-Awg, Cat5E, Árnyékolt (F/Utp), Awg24, Lszh (Lsoh), Szürke, D: 6, 5 Mm, 8 Méter, Lcs2 051793-Legrand (51793)
Termékek Legrand Patch Kábel, Rj45-Awg, Cat6, Árnyékolatlan (U/Utp), Awg24, Lszh (Lsoh), Kék, D: 6, 2 Mm, 15 Méter, Lcs2 051758-Legrand (51758) — Legrand Patch Kábel, Rj45-Rj45, Cat6, Árnyékolt (F/Utp), Awg24, Lszh (Lsoh), Kék, D: 6, 2 Mm, 15 Méter, Lcs2 051514-Legrand (51514)
Termékek Legrand Patch Kábel, Rj45-Rj45, Cat6, Árnyékolt (F/Utp), Awg24, Lszh (Lsoh), Kék, D: 6, 2 Mm, 20 Méter, Lcs2 051515-Legrand (51515) — Legrand Sub-D9, Szerelt, 10 Méter 051725-Legrand (51725)
Termékek Legrand szerver patch kábel optika RFID OM4 multimódusú LC/LC 1 méter 334347 — Leitz DisplayPort, mini, VGA adapter, LEITZ ""Complete"", fehér
Termékek Leitz DisplayPort, mini, VGA adapter, LEITZ ""Complete"", fekete — Leitz USB kábel, iPhone/iPod/iPad készülékhez, 30 cm, lightning, LEITZ ""Complete"", fekete
Termékek Leitz USB kábel, iPhone/iPod/iPad készülékhez, 30 cm, lightning, LEITZ "Complete", fehér — Lenovo 4X90E53069
Termékek Lenovo 4X90J31060 — Lenovo Eredeti adatkábel for Lenovo Vibe K6 Power
Termékek Lenovo Eredeti adatkábel for Lenovo Vibe P1m és P1 — Lenovo LENOVO Átalakító - USB-C to Ethernet Adapter (LEN GX90M41965) - maxmarket
Termékek Lenovo LENOVO Átalakító - USB-C to Ethernet Adapter (LEN GX90M41965) - pcmaster — Leoni Iker hangszórókábel 2 x 2, 5 mm2 átlátszó, piros, méteráru, Leoni
Termékek Leoni Iker hangszórókábel 2 x 4 mm2 átlátszó, piros, méteráru, Leoni — LEWITZ Tuc004-9m