Hálózati kábel
Termékek Intellinet 318976 — Intellinet 336741
Termékek Intellinet 336758 — Intellinet 470322 száloptikás kábel 3 M LC OM2 Narancssárga (470322) (470322)
Termékek Intellinet 470353 száloptikás kábel 1 M LC SC OM2 Többszínű, Narancssárga (470353) (470353) — Intellinet 750097 száloptikás kábel 10 M LC OM3 Türkizkék (750097) (750097)
Termékek Intellinet 750158 száloptikás kábel 2 M LC SC OM3 Türkizkék (750158) (750158) — Intellinet Cat5e UTP, 3m hálózati kábel Sárga U/UTP (UTP) (319805) (319805)
Termékek Intellinet Cat5e UTP, 3m hálózati kábel Vörös U/UTP (UTP) (319799) (319799) — Intellinet RJ-45, M/M, 10m hálózati kábel Szürke Cat5e U/UTP (UTP) (325950) (325950)
Termékek Intellinet RJ-45, M/M, 1m hálózati kábel Sárga Cat5e U/UTP (UTP) (318969) (318969) — Intellinet RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 20 m Kék Intellinet
Termékek Intellinet RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 5e U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 20 m Sárga Intellinet — Intellinet RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m Piros Intellinet
Termékek Intellinet RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 6 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m Sárga Intellinet — Intellinet RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 7.50 m Szürke Intellinet
Termékek Intellinet S/FTP CAT6a Patch kábel 7.5m Kék (350785) — Iris 10m Cat6a S/STP kábel - digitalko
Termékek Iris 10m Cat6a S/STP kábel - interdepo — Iris 50cm Cat5e U/UTP kábel (CX-113) - pcx
Termékek Iris 50cm Cat5e U/UTP kábel (CX-113) - playitstore — Iris S/STP CAT6a Patch kábel 1m Szürke (CX-124)
Termékek Iris S/STP CAT6a Patch kábel 3m Szürke (CX-125) — KáCsa Audió KáCsa KCE-OP10 Diamond Optikai kábel 10m
Termékek KáCsa Audió KáCsa KCE-OP3 Optikai kábel 3m — KELine 799053-RLX
Termékek KELine Aljzat Fehér 5cm 601140-AP (601140-AP) — KELine KE-LCD-SM LC-LC duplex toldó monomódusú, blue (KE-LCD-SM) - digipont
Termékek KELine KE-LCD-SM LC-LC duplex toldó monomódusú, blue (KE-LCD-SM) - hik-online — KELine KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 2m (KEN-C5E-U-020) - playitstore
Termékek KELine KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 2m - digitalko — KELine KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 3m (KEL-C6A-P-030) - mentornet
Termékek KELine KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 3m (KEL-C6A-P-030) - pcx — KELine KEL-C6A-P-030
Termékek KELine KEL-C6A-P-050 — KELine Összekötő Szürke 305m KE400U23LSOH-Dca-RLX (KE400U23LSOH-Dca-RLX)
Termékek KELine P09D-SCSC-020 — KELine UTP Összekötő Szürke 305m KE300S26-RLX (KE300S26-RLX)
Termékek KELine UTP Összekötő Szürke 305m KE400U23LSOH-DCA (KE400U23LSOH-DCA) — KLOTZ CAT5 ? mobil kábel, 1, 5 m ? (KL-RC5EE015B)
Termékek KLOTZ CAT5 ? mobil kábel, 1, 5 m ? (KL-RC5EE015V) — KLOTZ CAT5 ? mobil kábel, 7, 5 m ? (KL-RC5RR075B)
Termékek KLOTZ CAT5 ? mobil kábel, 7, 5 m ? (KL-RC5RR075V) — KLOTZ KL-FOPMM01 Opt-Pro 1 m kábel
Termékek KLOTZ KL-FOPMM02 Opt-Pro 2 m kábel — KLOTZ optikai kábel "PRO", 5 m ? (KL-FOPMM05)
Termékek KLOTZ optikai kábel "PRO", 5 m ? (KL-FOPTM05) — Kolink KKTNW005
Termékek Kolink KKTNW02V — Kolink UTP CAT6 patch kábel 0, 5m (KKTNW6005)
Termékek Kolink UTP CAT6 patch kábel 10m (KKTNW610) — Lanberg - S/FTP Cat6A patch kábel 0, 5m - PCF6A-10CC-0050-B (PCF6A-10CC-0050-B)
Termékek Lanberg - S/FTP Cat6A patch kábel 0, 5m - PCF6A-10CU-0050-S (PCF6A-10CU-0050-S) — Lanberg feed-thru keystone connector RJ45->RJ45 FTP cat. 6 90 (KSF6-3090)
Termékek Lanberg FTP 30m (PCF5-10CC-3000) — Lanberg LAN cable UTP cat. 6 305m solid CU fluke passed (LCU6-12CU-0305-S) (LCU6-12CU-0305-S)
Termékek Lanberg LAN cable UTP cat. 6 305m solid CU fluke passed (LCU6-12CU-0305-S) - easy-shop — Lanberg LCU6-10CC-0305-S
Termékek Lanberg LCU6-10CC-0305-S hálózati kábel Szürke 305 M Cat6 U/UTP (UTP) (LCU6-10CC-0305-S) — Lanberg Optikai kábel Lanberg G657B3 Fehér 25 m - atbrigit
Termékek Lanberg Optikai kábel Lanberg G657B3 Fehér 25 m - newshop — Lanberg patchcord cat. 6A FTP LSZH CCA 2m yellow (PCF6A-10CC-0200-Y) - easy-shop
Termékek Lanberg patchcord cat. 6A FTP LSZH CCA 2m yellow (PCF6A-10CC-0200-Y) - pepita — Lanberg PCF5-10CC-2000-S hálózati kábel Szürke 20 M Cat5e F/UTP (FTP) (PCF5-10CC-2000-S)
Termékek Lanberg PCF5-10CC-3000-S hálózati kábel Szürke 30 M Cat5e F/UTP (FTP) (PCF5-10CC-3000-S) - easy-shop — Lanberg PCF6A-10CC-2000-O hálózati kábel Narancssárga 20 M Cat6a S/FTP (S-STP) (PCF6A-10CC-2000-O)
Termékek Lanberg PCF6A-10CC-2000-S hálózati kábel Szürke 20 M Cat6a S/FTP (S-STP) (PCF6A-10CC-2000-S) — Lanberg PCU5-10CC-0200-G hálózati kábel Zöld 2 M Cat5e U/UTP (UTP) (PCU5-10CC-0200-G)
Termékek Lanberg PCU5-10CC-0200-O hálózati kábel Narancssárga 2 M Cat5e U/UTP (UTP) (PCU5-10CC-0200-O) — Lanberg PCU5-10CC-5000-S hálózati kábel Szürke 50 M Cat5e U/UTP (UTP) (PCU5-10CC-5000-S)
Termékek Lanberg PCU5-20CC-0025-BK Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 0.25 (PCU5-20CC-0025-BK) — Lanberg PCU6-10CC-0100-B hálózati kábel Kék 1 M Cat6 U/UTP (UTP) (PCU6-10CC-0100-B)
Termékek Lanberg PCU6-10CC-0150 — Lanberg PCU6-20CC-0300-S hálózati kábel Szürke 3 M Cat6 U/UTP (UTP) (PCU6-20CC-0300-S) - pepita
Termékek Lanberg PLS-6000 Lanberg Plug RJ-45 FTP CAT6 8P8C (100pcs) (PLS-6000) — Lanberg S/FTP CAT6a Patch kábel 1m Szürke (PCF6A-10CC-0100-S)
Termékek Lanberg S/FTP CAT6a Patch kábel 20m Fekete (PCF6A-10CC-2000-BK) — Lanberg Tömlő Lanberg G657A1 (2 m) Sárga Duplex - atbrigit - 2 890 Ft
Termékek Lanberg Tömlő Lanberg G657A1 (2 m) Sárga Duplex - atbrigit - 2 995 Ft — Lanberg Tömlő Lanberg G657A1 Sárga 5 m - atbrigit - 2 049 Ft
Termékek Lanberg Tömlő Lanberg G657A1 Sárga 5 m - newshop - 1 730 Ft — Lanberg Tömlő Lanberg OM2 50/125 Narancszín 5 m Duplex - newshop
Termékek Lanberg Tömlő Lanberg OM3 50/125 (2 m) Kék Duplex - atbrigit — Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg - atbrigit - 1 989 Ft
Termékek Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg - atbrigit - 931 Ft — Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg PCF6A-10CU-0150-S 1, 5 m Szürke
Termékek Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg PCF6A-10CU-0300-S 3 m Szürke — Lanberg UTP kábel, CCA, cat. 5e, 305m, szürke (LCU5-10CC-0305-S) (LCU5-10CC-0305-S)
Termékek Lanberg UTP Összekötő Fekete 10m PCU6-10CC-1000-BK (PCU6-10CC-1000-BK) — LAPP UNITRONIC® LAN HÁLÓZATI KÁBEL, FTP200 CAT. 5e 4x2xAWG24
Termékek LAPP Unitronic® Lan Hálózati Kábel, Pimf 600mhz Cat. 7 Duplex — Legrand 032445 patch kábel optika OM3-MTP 12 üvegszál mikro kábel LSZH (LSOH) átlátszó 50 méter LCS3 ( Legrand 032445 ) (032445)
Termékek Legrand 032451 patch kábel optika OS2-MTP 12 üvegszál mikro kábel LSZH (LSOH) sárga 10 méter LCS3 ( Legrand 032451 ) (032451) — Legrand 032600 patch kábel optika OS1/OS2 (UPC) monomódusú SC/SC duplex 9/125um LSZH (LSOH) sárga 1 méter LCS3 ( Legrand 032600 ) (032600)
Termékek Legrand 032601 patch kábel optika OS1/OS2 (UPC) monomódusú SC/SC duplex 9/125um LSZH (LSOH) sárga 2 méter LCS3 ( Legrand 032601 ) (032601) — Legrand 032666 optikai kábel OM4 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) glass standard 6 üvegszál tight buffer Dca-s2-d2-a1 1000m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032666 ) (032666)
Termékek Legrand 032667 optikai kábel OM4 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) glass standard 12 üvegszál tight buffer Dca-s2-d2-a1 1000m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032667 ) (032667) — Legrand 032882 fali kábel réz Cat7 árnyékolt (S/FTP) 4 érpár (AWG23) LSZH (LSOH) sárga Bca-s1, d1, a1, 500m-kábeldob LCS3 500m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032882 ) (032882)
Termékek Legrand 032883 fali kábel réz Cat6A árnyékolt (F/FTP) 4 érpár (AWG23) LSZH (LSOH) sárga Cca-s1, d1, a1 500m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032883 ) (032883) — Legrand 051524 konszolidációs patch kábel RJ45-RJ45 Cat6A árnyékolt (S/FTP) LSZH (LSOH) 15 méter sárga d: 6 mm AWG26 LCS3 ( Legrand 051524 ) (051524)
Termékek Legrand 051525 konszolidációs patch kábel RJ45-RJ45 Cat6A árnyékolt (S/FTP) LSZH (LSOH) 20 méter sárga d: 6 mm AWG26 LCS3 ( Legrand 051525 ) (051525) — Legrand 051642 hálózati kábel 3 M (051642) - easy-shop
Termékek Legrand 051642 hálózati kábel 3 M (051642) - pepita — Legrand 051832 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) LSZH (LSOH) 1 méter kék d: 6mm AWG24 LCS3 ( Legrand 051832 ) (051832)
Termékek Legrand 051833 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) LSZH (LSOH) 2 méter kék d: 6mm AWG24 LCS3 ( Legrand 051833 ) (051833) — Legrand 051875 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6A árnyékolatlan (U/UTP) LSZH (LSOH) 2 méter zöld d: 6, 2mm AWG26 LCS3 ( Legrand 051875 ) (051875)
Termékek Legrand 051876 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6A árnyékolatlan (U/UTP) LSZH (LSOH) 3 méter zöld d: 6, 2mm AWG26 LCS3 ( Legrand 051876 ) (051876) — Legrand Cat5e (F/UTP) szürke 3 méter LCS3 árnyékolt patch kábel (051642) - bestbyte
Termékek Legrand Cat5e (F/UTP) szürke 3 méter LCS3 árnyékolt patch kábel (051642) - bevachip — Legrand Cat6 (U/UTP) zöld 1 méter LCS3 árnyékolatlan patch kábel (051858) - bestbyte
Termékek Legrand Cat6 (U/UTP) zöld 1 méter LCS3 árnyékolatlan patch kábel (051858) - hyperoutlet — Legrand Linkeo 632741
Termékek Legrand Linkeo 632742 — LINDY Dugó biztonsági Mini-DisplayPort / Thunderbolt (10db/csomag) (40456)
Termékek LINDY Dugó biztonsági RJ45 + kulcs, sárga (10db dugó + 1db kulcs) (40482) — LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e F/UTP 15.00 m Szürke Védővel LINDY
Termékek LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 5e F/UTP 2.00 m Szürke Védővel LINDY — LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 U/UTP 10.00 m Fekete Védővel LINDY - aqua - 6 070 Ft
Termékek LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 U/UTP 10.00 m Fekete Védővel LINDY - aqua - 7 510 Ft — LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 U/UTP 7.50 m Fehér Védővel LINDY
Termékek LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 U/UTP 7.50 m Fekete Védővel LINDY — LINDY S/FTP CAT8.1 Patch kábel 1.5m Szürke (47433)
Termékek LINDY S/FTP CAT8.1 Patch kábel 1m Szürke (47432) — LinkEasy Fiber Optic FC/UPC Összekötő Sárga 2m FCU-FCU-SM-2M-D (FCU-FCU-SM-2M-D)
Termékek LinkEasy Fiber Optic LC/UPC Fiber Optic FC/UPC Átalakító Kék 3m LCU-FCU-OM3-3M-D (LCU-FCU-OM3-3M-D) — LinkEasy LCU-FCU-OM3-1M-D Duplex patch kábel 2 x FC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, duplex core 50/125 OM3 LSZH, 1 m (LCU-FCU-OM3-1M-D) - hik-online
Termékek LinkEasy LCU-LCU-OM3-1M-D Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, duplex core 50/125 OM3 LSZH, 1 m (LCU-LCU-OM3-1M-D) - digipont — LinkEasy LCU-STU-SM-1M-D Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZH, 1 m (LCU-STU-SM-1M-D) - digipont
Termékek LinkEasy LCU-STU-SM-1M-D Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZH, 1 m (LCU-STU-SM-1M-D) - hik-online — LinkEasy SCU-SCU-OM3-3M-D Duplex patch kábel 4 x SC/UPC csatlakozóval, duplex core 50/125 OM3 LSZH, 3 m (SCU-SCU-OM3-3M-D) - hik-online
Termékek LinkEasy SCU-SCU-OM3-5M-D Duplex patch kábel 4 x SC/UPC csatlakozóval, duplex core 50/125 OM3 LSZH, 5 m (SCU-SCU-OM3-5M-D) - digipont — LogiLink - U/UTP Cat6 patch kábel 1m - CQ2034U (CQ2034U)
Termékek LogiLink - U/UTP Cat6 patch kábel 1m - CQ2035U (CQ2035U) — LogiLink 5m Cat. 6 U/UTP hálózati kábel Szürke Cat6 U/UTP (UTP) (CQ2072U) - easy-shop
Termékek LogiLink 5m Cat. 6 U/UTP hálózati kábel Szürke Cat6 U/UTP (UTP) (CQ2072U) - pepita — LogiLink Cat. 6 U/UTP patch kábel PrimeLine, 1.5m, fehér (CQ2041U)
Termékek LogiLink Cat. 6 U/UTP patch kábel PrimeLine, 15m, fehér (CQ2101U) — LogiLink CAT6 U/UTP Flat Patch Cable SlimLine AWG32 black 7, 50m (CF2083U)
Termékek LogiLink CAT6 U/UTP Flat Patch Cable SlimLine AWG32 white 1, 00m (CF2031U) — LogiLink CAT6A U/UTP patch kábel 3 m fehér (CP3061U)
Termékek LogiLink CAT6A U/UTP patch kábel 3 m fekete (CP3063U) — LogiLink CF2071U
Termékek LogiLink CF2071U Cat6 U/UTP lapos patch kábel, Fehér, 5m (CF2071U) — LogiLink CP0135 UTP lapos patch kábel CAT5e 2m
Termékek LogiLink CP0136 — LogiLink CP1017U
Termékek LogiLink CP1022D — LogiLink CP1052D
Termékek LogiLink CP1052S — LogiLink CP1077S
Termékek LogiLink CP1077U — LogiLink CP1112S
Termékek LogiLink CP1112U — LogiLink CP2032U
Termékek LogiLink CP2032U Cat6 U/UTP patch kábel, Szürke, 1m (CP2032U) — LogiLink CP2062U
Termékek LogiLink CP2062U CAT6 U/UTP Patch kábel EconLine AWG24 szürke 3, 00m (CP2062U) — LogiLink CP2087U
Termékek LogiLink CP2091S — LogiLink CP3012U hálózati kábel Szürke 0, 25 M Cat6a U/UTP (UTP) (CP3012U) - pepita
Termékek LogiLink CP3013U — LogiLink CP3082U hálózati kábel Szürke 7, 5 M Cat6a U/UTP (UTP) (CP3082U) - easy-shop
Termékek LogiLink CP3082U hálózati kábel Szürke 7, 5 M Cat6a U/UTP (UTP) (CP3082U) - pepita — LogiLink CQ2029S
Termékek LogiLink CQ2031S — LogiLink CQ2053U CAT6 U/UTP Patch kábel PrimeLine AWG24 LSZH fekete 2, 00m (CQ2053U)
Termékek LogiLink CQ2054S — LogiLink CQ2083S
Termékek LogiLink CQ2083U — LogiLink CQ3012S
Termékek LogiLink CQ3013S — LogiLink CQ3047S CAT6A S/FTP Patch kábel PrimeLine AWG26 PIMF LSZH sárga 1, 50m (CQ3047S)
Termékek LogiLink CQ3048S — LogiLink CQ3068S LOGILINK patch kábel, Cat. 6 S/FTP PIMF PrimeLine (CQ3068S)
Termékek LogiLink CQ3068S LOGILINK patch kábel, Cat. 6 S/FTP PIMF PrimeLine narancssárga 3m (CQ3068S) — LogiLink CQ3094S
Termékek LogiLink CQ3095S — LogiLink CQ4051S S/FTP CAT6a Patch kábel 2m Fehér (CQ4051S)
Termékek LogiLink CQ4052S — LogiLink CQ8073S hálózati kábel Fekete 5 M Cat8.1 (CQ8073S) - pepita
Termékek LogiLink CQ8093S 10m — LogiLink Fiber Optic LC Fiber Optic ST Átalakító Lila 50cm FP4LT00 (FP4LT00)
Termékek LogiLink Fiber Optic LC Összekötő Lila 7.5m FP4LC07 (FP4LC07) — LogiLink Patch cable Cat. 6A STP TPE SlimLine violet 2, 0m (CQ9059S)
Termékek LogiLink Patch cable Cat. 6A, 500 MHz, S/FTP, grey, 5m, GHMT certified (CQ5072S) — LogiLink Patch kábel Econline, Cat. 5e, U/UTP, 0, 5 m (CP1025U)
Termékek LogiLink Patch kábel Econline, Cat. 5e, U/UTP, 1 m (CP1036U) — LogiLink Patch kábel Econline, Cat. 6, U/UTP, kék, 5 m
Termékek LogiLink Patch kábel Econline, Cat. 6, U/UTP, piros, 1 m — LogiLink Patch kábel PrimeLine, Cat. 6A, S/FTP, fehér, 1 m
Termékek LogiLink Patch kábel PrimeLine, Cat. 6A, S/FTP, fehér, 1, 5 m — LogiLink Patch kábel PrimeLine, Cat. 6A, S/FTP, zöld, 5 m
Termékek LogiLink Patch kábel PrimeLine, Cat. 7 kábel, S/FTP, fekete, 0, 25 m — LogiLink Patch kábel Ultraflex Cat. 6A S/FTP 5m zöld (C6A075S)
Termékek LogiLink Patch kábel Ultraflex Cat. 6A S/FTP 7, 5m kék (C6A086S) — LogiLink RJ45 CAT6A 10Gb UTP M / M adatkábel 2m fehér (CP3051U) - pcx
Termékek LogiLink RJ45 CAT6A 10Gb UTP M/M adatkábel 3m fehér (CP3061U) — LogiLink RJ45 Hálózati csatlakozókábel, CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 10 m, fekete LogiLink CF2093U
Termékek LogiLink RJ45 Hálózati csatlakozókábel, CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 15 m, fehér LogiLink CF2101U — LogiLink RJ45 Hálózati csatlakozókábel, lángálló, CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 10 m, zöld LogiLink