Kábel, csatlakozó
Termékek Lanberg CA-HDMI-20CU-0018-BL — Lanberg CA-HDMI-20CU-0200-BK Lanberg cable HDMI M/M V2.0 4K 20M Black (CA-HDMI-20CU-0200-BK) - easy-shop
Termékek Lanberg CA-HDMI-20CU-0200-BK Lanberg cable HDMI M/M V2.0 4K 20M Black (CA-HDMI-20CU-0200-BK) - pepita — Lanberg CA-MJMJ-10CU-0020-BL Lanberg Premium Cable Audio Mini jack 3, 5mm 3pin, 2m Blue (CA-MJMJ-10CU-0020-BL)
Termékek Lanberg CA-TOSL-10CC-0020 — Lanberg CA-USBA-13CC-0030-BK USB kábel 3 M USB 2.0 USB B USB C Fekete (CA-USBA-13CC-0030-BK) - easy-shop
Termékek Lanberg CA-USBA-13CC-0030-BK USB kábel 3 M USB 2.0 USB B USB C Fekete (CA-USBA-13CC-0030-BK) - pepita — Lanberg CA-USBM-10CC-0010-BK USB kábel 1 M USB 2.0 Micro-USB B USB A Fekete (CA-USBM-10CC-0010-BK)
Termékek Lanberg CA-USBM-10CC-0010-W USB kábel 1 M USB 2.0 Micro-USB A USB (CA-USBM-10CC-0010-W) — Lanberg CA-USBO-22CU-0018-BL Lanberg cable Premium Quck Charge 3 (CA-USBO-22CU-0018-BL)
Termékek Lanberg CA-USBO-22CU-0018-BL Lanberg cable Premium Quck Charge 3.0 , USB-C(M)->A(M) 1, 8m Blue (CA-USBO-22CU-0018-BL) — Lanberg Cable Utp Cat. 5e 305m Wire Cu Green Fluke (lcu5-12cu-0305-g)
Termékek Lanberg Cable Utp Cat. 5e 305m Wire Cu Orange Fluke (lcu5-12cu-0305-o) — Lanberg DisplayPort kábel Lanberg - newshop
Termékek Lanberg DisplayPort kábel Lanberg 1 m - atbrigit — Lanberg FTP 5 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg LCF5-30CU-0305-BK Fekete 305 m - newshop
Termékek Lanberg FTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg - atbrigit — Lanberg HDMI 2.0 kábel, 4K, M/M, 15m
Termékek Lanberg HDMI apa - 2X HDMI anya elosztó adapter (AD-0019-BK) (AD-0019-BK) — Lanberg HDMI lapos összekötő kábel 1.8m fekete (CA-HDMI-21CU-0018-BK) (CA-HDMI-21CU-0018-BK)
Termékek Lanberg HDMI M / M V 2.0 Fekete kábel, 10 méter — Lanberg HDMI-& gt; 8X HDMI 4K elosztó (SPV-HDMI-0008)
Termékek Lanberg HDMI-> 8X HDMI 4K elosztó (SPV-HDMI-0008) — Lanberg Kábel Ethernet LAN Lanberg PCU6-10CC-0025-Y Sárga 0, 25 m - newshop
Termékek Lanberg Kábel Ethernet LAN Lanberg PCU6-10CC-0150-G Zöld 1, 5 m - atbrigit — Lanberg Kábel Micro USB Lanberg 480 Mb/s Fehér 1.8 m 1.8 m
Termékek Lanberg Kábel Micro USB Lanberg 480 Mb/s Fehér 3 m — Lanberg Kábel USB C Lanberg CA-USBA-13CC-0030-BK 3 m - atbrigit
Termékek Lanberg Kábel USB C Lanberg CA-USBA-13CC-0030-BK 3 m - newshop — Lanberg LCF5-30CU-0305-BK networking cable Black 305 m Cat. 5e F/UTP (FTP) outdoor (LCF5-30CU-0305-BK)
Termékek Lanberg LCF6-11CU-0305 — Lanberg NC-1000-01
Termékek Lanberg NC-1000-02 — Lanberg patch kábel RJ45 cat. 6 UTP 0.5m Gray, 10-pack (PCU6-20CC-0050-S)
Termékek Lanberg patch kábel RJ45 cat. 6 UTP 10m black (PCU6-10CC-1000-BK) — Lanberg patchcord cat. 6A FTP LSZH CCA 15m blue (PCF6A-10CC-1500-B) - easy-shop
Termékek Lanberg patchcord cat. 6A FTP LSZH CCA 15m blue (PCF6A-10CC-1500-B) - pepita — Lanberg Patchcord S/ftp Cat. 6a 1.5m Red Lszh (pcf6a-10cc-0150-r)
Termékek Lanberg Patchcord S/ftp Cat. 6a 1.5m White Lszh (pcf6a-10cc-0150-w) — Lanberg Patchcord S/ftp Cat. 6a 3m Gray Lszh (pcf6a-10cc-0300-s)
Termékek Lanberg Patchcord S/ftp Cat. 6a 3m Green Lszh (pcf6a-10cc-0300-g) — Lanberg PCF6-10CC-0150-S hálózati kábel Szürke 1, 5 M Cat6 F/UTP (FTP) ( PCF6-10CC-0150-S ) (PCF6-10CC-0150-S)
Termékek Lanberg PCF6-10CC-0300 — Lanberg PCU5-10CC-0100
Termékek Lanberg PCU5-10CC-0100-BK hálózati kábel Fekete 1 M Cat5e U/UTP (UTP) (PCU5-10CC-0100-BK) — Lanberg PCU5-20CC-0100-BK Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 1m b (PCU5-20CC-0100-BK)
Termékek Lanberg PCU5-20CC-0100-BK Lanberg Patchcord RJ45 cat. 5e UTP 1m black, 10-Pack (PCU5-20CC-0100-BK) — Lanberg PCU6-10CC-0300
Termékek Lanberg PCU6-10CC-0300-O hálózati kábel Narancssárga 3 M Cat6 U/UTP (UTP) (PCU6-10CC-0300-O) — Lanberg PLS-5000
Termékek Lanberg PLS-5000EZ wire connector RJ-45 Grey — Lanberg RJ45 Merev 6 FTP Kategóriás Kábel Lanberg (2 m) - atbrigit
Termékek Lanberg RJ45 Merev 6 FTP Kategóriás Kábel Lanberg (2 m) - newshop — Lanberg S/FTP CAT6a Patch kábel 3m Szürke (PCF6A-10CC-0300-S)
Termékek Lanberg S/FTP CAT6a Patch kábel 3m Szürke (PCF6A-10CU-0300-S) — Lanberg Tápkábel Lanberg (1, 8 m) Fekete - atbrigit
Termékek Lanberg Tápkábel Lanberg (1, 8 m) Fekete - newshop — Lanberg Tápkábel Lanberg SCHUKO CEE 7/7 A IEC320 C5 Fekete - atbrigit
Termékek Lanberg Tápkábel Lanberg SCHUKO CEE 7/7 A IEC320 C5 Fekete - newshop — Lanberg USB 3.1 Gen 1 Type C - Type C kábel 1.8m (CA-CMCM-31CU-0018-BK) (CA-CMCM-31CU-0018-BK)
Termékek Lanberg USB 3.1 Gen 1 Type C - Type C kábel 1m (CA-CMCM-31CU-0010-BK) (CA-CMCM-31CU-0010-BK) — Lanberg USB Kábel - Micro USB Lanberg 480 Mb/s Fekete 0, 5 m
Termékek Lanberg USB Kábel - Micro USB Lanberg 480 Mb/s Fekete 0, 5 m 0, 5 m — Lanberg UTP 5 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg 2 m 2 m - newshop - 509 Ft
Termékek Lanberg UTP 5 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg Fekete — Lanberg UTP 5 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg PCU5-10CC-0100-O 1 m Narancszín - newshop
Termékek Lanberg UTP 5 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg Sárga — Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg Fehér 1 m
Termékek Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg Fehér 1 m 1 m — Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg LCU5-30CU-0305-BK - newshop
Termékek Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg LCU6-10CC-0305-S Szürke 305 m - atbrigit — Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg Piros 3 m 3 m
Termékek Lanberg UTP 6 Kategóriás Merev Hálózati Kábel Lanberg PLS-5020 - atbrigit — Lanberg UTP CAT5e tömör 100% réz kábel 305m fekete (LCU5-12CU-0305-BK) (LCU5-12CU-0305-BK)
Termékek Lanberg UTP CAT5e tömör 100% réz kábel 305m szürke (LCU5-12CU-0305-S) (LCU5-12CU-0305-S) — Lanberg VGA D-SUB hosszabbító kábel 1.8m (CA-VGAC-10CC-0018-B+) (CA-VGAC-10CC-0018-B+)
Termékek Lanberg VGA hosszabbító kábel (1, 8 m, fekete) (CA-VGAC-10CC-0018-B+) — LAPP 70261131 Áram Csatlakozókábel Fekete 2.00 m
Termékek LAPP 71222240 Áram Csatlakozókábel Fekete 5.00 m — LAPP RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP 3.00 m Sárga Védővel, Tejes árnyékolás, Páros árnyékolás, Fólia árnyékolás, Lángálló,
Termékek LAPP RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP 3.00 m Zöld Védővel, Tejes árnyékolás, Páros árnyékolás, Fólia árnyékolás, Lángálló, — Lazerbuilt CBPP-MFI-LIPS Lightning adat- és töltőkábel 1m (1225188)
Termékek Lazerbuilt CBSW-USB-TROOPER Star Wars USB-Micro - USB kábel Trooper (1213961) — Légfrissítő aerosol 300 ml. , Air Freshener orgona/fehér akác (272O)
Termékek Légfrissítő aerosol 300 ml. , Air Freshener, ocean (272Ó) — Legrand 032442 patch kábel optika OM3-MTP 12 üvegszál mikro kábel LSZH (LSOH) átlátszó 20 méter LCS3 ( Legrand 032442 ) (032442)
Termékek Legrand 032443 patch kábel optika OM3-MTP 12 üvegszál mikro kábel LSZH (LSOH) átlátszó 30 méter LCS3 ( Legrand 032443 ) (032443) — Legrand 032553 optikai kábel OM3 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) 24 üvegszál loose tube Dca-s2-d2-a1 2000m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032553 ) (032553)
Termékek Legrand 032555 optikai kábel OM2 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) 4 üvegszál tight buffer Dca-s2-d2-a1 2000m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032555 ) (032555) — Legrand 032665 optikai kábel OM4 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) glass standard 6 üvegszál tight buffer Dca-s2-d2-a1 500m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032665 ) (032665)
Termékek Legrand 032666 optikai kábel OM4 multimódusú univerzális (beltéri/kültéri) glass standard 6 üvegszál tight buffer Dca-s2-d2-a1 1000m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032666 ) (032666) — Legrand 032857 fali kábel réz Cat6 árnyékolt (F/UTP) 4 érpár (AWG23) PVC kék Eca 305m-kartondoboz LCS3 ( Legrand 032857 ) (032857)
Termékek Legrand 032861 fali kábel réz Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) 4 érpár (AWG23) LSZH (LSOH) kék Dca-s2, d2, a1 500m-kábeldob LCS3 ( Legrand 032861 ) (032861) — Legrand 046528 LCS kefés kábel rendező 1U műanyag (46528)
Termékek Legrand 051500 konszolidációs patch kábel RJ45-RJ45 Cat5e árnyékolatlan (U/UTP) LSZH (LSOH) 8 méter szürke d: 5, 5 mm AWG24 LCS3 ( Legrand 051500 ) (051500) — Legrand 051641 patch kábel RJ45-RJ45 Cat5e árnyékolt (F/UTP) PVC 2 méter szürke d: 6mm AWG26 LCS3 ( Legrand 051641 ) (051641)
Termékek Legrand 051642 hálózati kábel 3 M ( 51642 ) (51642) — Legrand 051814 patch kábel RJ45-RJ45 Cat5e árnyékolt (F/UTP) PVC 0, 5 méter szürke d: 6mm AWG26 LCS3 ( Legrand 051814 ) (051814)
Termékek Legrand 051815 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolt (F/UTP) PVC 0, 5 méter kék d: 6mm AWG26 LCS3 ( Legrand 051815 ) (051815) — Legrand 051871 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6A árnyékolt (S/FTP) LSZH (LSOH) 2 méter piros d: 6, 2mm AWG27 LCS3 ( Legrand 051871 ) (051871)
Termékek Legrand 051872 patch kábel RJ45-RJ45 Cat6A árnyékolt (S/FTP) LSZH (LSOH) 3 méter piros d: 6, 2mm AWG27 LCS3 ( Legrand 051872 ) (051872) — Legrand 632716 Cat5e árnyékolatlan (U/UTP) 4 érpár (AWG25) LSZH (LSOH) barna Eca 305m-kartondoboz Linkeo RÉZ fali kábel (632716) - maximall
Termékek Legrand 632716 Cat5e árnyékolatlan (U/UTP) 4 érpár (AWG25) LSZH (LSOH) barna Eca 305m-kartondoboz Linkeo RÉZ fali kábel (632716) - mentornet — Legrand Cat5e (F/UTP) szürke 3 méter LCS3 árnyékolt patch kábel (051642) - mentornet
Termékek Legrand Cat5e (F/UTP) szürke 3 méter LCS3 árnyékolt patch kábel (051642) - smartshop — Legrand Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) 4 érpár (AWG23) PVC fehér Eca 305m kartondoboz Linkeo réz fali kábel (632724) - maximall
Termékek Legrand Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) 4 érpár (AWG23) PVC fehér Eca 305m kartondoboz Linkeo réz fali kábel (632724) - mentornet — Legrand fali kábel - Cat5e, U/UTP, 305m, barna, réz, LSOH (632716) - copycentral
Termékek Legrand fali kábel - Cat5e, U/UTP, 305m, barna, réz, LSOH (632716) - ekiraly — Legrand keystone - Cat5e, UTP, Connect 110 betűzős bekötésű, 180°, 1Gigabit (632703) - copycentral
Termékek Legrand keystone - Cat5e, UTP, Connect 110 betűzős bekötésű, 180°, 1Gigabit (632703) - maximall — Legrand Linkeo 632761
Termékek Legrand Linkeo 632762 — Legrand UTP patch kábel Cat6 2m szerelt Legrand (051547)
Termékek Legrand UTP patch kábel Cat6 3m szerelt Legrand (632753) — Lenovo 00YL847 sorosan kapcsolt SCSi (SAS) kábel 0, 5 M 12 Gbit/s Fekete (00YL847) (00YL847)
Termékek Lenovo 00YL848 sorosan kapcsolt SCSi (SAS) kábel 1 M Fekete (00YL848) (00YL848) — Lenovo 4X90S91831
Termékek Lenovo 4X90U45346 USB kábel 0, 018 M USB-C Slim-tip Fekete (4X90U45346) (4X90U45346) — Lenovo DVI-D Single Link 2m (0B47071) - tripont
Termékek Lenovo G480 G485 G580 G585 series DC02001ES10 gyári új LCD kábel — Lenovo szerver psu - tápkábel, 2.8m, 10a/100-250v, c13 to c14 jum (4L67A08366)
Termékek Lenovo szerver PSU - tápkábel, 2.8m, 10A/100-250V, C13 to C14 Jumper Cord (4L67A08366) - easy-shop — Leoni Iker hangszórókábel 2 x 2, 5 mm? átlátszó, piros, méteráru, Leoni
Termékek Leoni Iker hangszórókábel 2 x 4 mm? átlátszó, piros, méteráru, Leoni — Letang wiwi W02 Type-C fehér adatkábel 5A 1m - pepita
Termékek Letang wiwi W02 Type-C fehér adatkábel 5A 1m - tokmania — LEWITZ TGC-300 Fekete 15 cm Pipa - Pipa
Termékek LEWITZ TGC-300 Piros 15 cm Pipa - Pipa — LG EAD63849203 G5 fehér gyári USB-C adatkábel
Termékek LG EAD63849204 — Lian Li Kábel Riser Lian Li LANCOOL II-1X Riser Card + PCI-Slot takaró Fekete (CBLI830)
Termékek Lian Li Kábel Riser Lian Li O11D-1W-3 Mini Riser Kártya + PCI-Slot takaró PCI-e 3.0 200mm Fehér — LICOTA AET-QT03K
Termékek Licota AET-QT03K kábelcsatlakozó készlet, 36 db-os (AET-QT03K) — Lightning - usb-c kábel, E75 chippel, 1M ECO
Termékek Lightning / Lightning Splitter - elosztó iPhone 7/ 7 plus /8 / X arany — Lightning QIHANG USB töltőkábel
Termékek Lightning Splitter / iPhone csatlakozó elosztó — LINDY 30475 Tápkábel C13-C14 2m Narancs (30475)
Termékek LINDY 30475 Tápkábel, C13-C14, 2m, narancs (30475) — LINDY 36760 Kábel USB Premium USB 3.0 hosszabbító Anthra Line, 0, 5m (36760)
Termékek LINDY 36765 Kábel USB 3.0-A - Micro USB-B Anthra Line, 0, 5m (36765) — LINDY 38243
Termékek LINDY 38264 Extender IP, KVM, HDMI (38264) — LINDY 42805
Termékek LINDY 42805 Extender USB 1.1, CAT5/5e/6, 50m (42805) — LINDY Adapter USB-C - 3, 5mm jack (kombinált) (35629)
Termékek LINDY Adapter VGA apa/anya felfele forduló, fekete (70387) — LINDY Áram Hosszabbítókábel [1x Hidegkészülék dugó, C14 - 1x Hidegkészülék alj, C13] 2.00 m Kék
Termékek LINDY Áram Hosszabbítókábel [1x Hidegkészülék dugó, C14 - 1x Hidegkészülék alj, C13] 2.00 m Narancs — LINDY DMS-59 / DVI Átalakító kábel [1x DMS-59 dugó - 2x DVI alj, 24+5 pólusú] 16.00 cm Fekete
Termékek LINDY DVI Átalakító [1x DVI-D dugó - 2x DVI alj, 24+5 pólusú] — LINDY Extender IP, KVM, HDMI (38264)
Termékek LINDY Extender stereo audio RCA, CAT5/6, 100m (70460) — LINDY HDMI / VGA Csatlakozókábel [1x HDMI dugó - 1x VGA dugó] 2.00 m Fekete
Termékek LINDY HDMI 1.4+Ethernet prémium kábel, 15m — LINDY HDMI Csatlakozókábel [1x HDMI dugó - 1x HDMI dugó] 3.00 m Fekete - aqua - 5 610 Ft
Termékek LINDY HDMI Csatlakozókábel [1x HDMI dugó - 1x HDMI dugó] 3.00 m Fekete - aqua - 7 420 Ft — LINDY IEC Tápkábel Narancssárga 2m 30475 (30475)
Termékek LINDY IEC Tápkábel Piros 3m 30125 (30125) — LINDY Kábel Optikai TosLink SPDIF digitális, 1m (35211)
Termékek LINDY Kábel OTG Micro-B apa - mini-B apa, 1m (31718) — LINDY Kijelző csatlakozó / HDMI Csatlakozókábel [1x DisplayPort dugó - 1x HDMI dugó] 2.00 m Fekete
Termékek LINDY Kijelző csatlakozó / HDMI Csatlakozókábel [1x DisplayPort dugó - 1x HDMI dugó] 3.00 m Fekete — LINDY Mini DisplayPort - HDMI Aktív adapter kábel 2m Fekete (40912)
Termékek LINDY Mini DisplayPort Átalakító Fehér 20cm 41021 (41021) — LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel 3.00 m Fehér LINDY
Termékek LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel 30.00 cm LINDY — LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP 2.00 m Sárga Védővel LINDY
Termékek LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 S/FTP 2.00 m Szürke Védővel LINDY — LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 U/UTP 15.00 m Szürke Védővel LINDY
Termékek LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6 U/UTP 15.00 m Zöld Védővel LINDY — LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP 2.00 m Szürke Védővel LINDY
Termékek LINDY RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP 20.00 m Piros Védővel LINDY — LINDY S/FTP CAT6 Patch kábel 2m Szürke (47344)
Termékek LINDY S/FTP CAT6 Patch kábel 3m Piros (47735) — LINDY Soros Hosszabbítókábel [1x D-SUB dugó, 9 pólusú - 1x D-SUB alj, 9 pólusú] 5.00 m Szürke
Termékek LINDY Soros Összekötő Szürke 5m 31578 (31578) — LINDY USB 2.0 Átalakító LINDY USB Adapter Typ A-F/B-F
Termékek LINDY USB 2.0 Átalakító LINDY USB-Slotblech Adapter — LINDY USB 3.1 (Gen 2) Csatlakozókábel [1x USB 3.1 dugó, A típus - 1x USB-C dugó] 0.50 m Fekete
Termékek LINDY USB 3.1 (Gen 2) Csatlakozókábel [1x USB 3.1 dugó, A típus - 1x USB-C dugó] 1.00 m Fekete — LINDY USB port blokkoló dugó, vakdugó, 4 db-os készlet, kék, kiszedő szerszámmal, Lindy 40452
Termékek LINDY USB port blokkoló dugó, vakdugó, 4 db-os készlet, narancs, kiszedő szerszámmal, Lindy 40453 — LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Multimode OM2 3.00 m
Termékek LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Multimode OM3 1.00 m — LINDY VGA Csatlakozókábel [1x VGA dugó - 1x VGA dugó] 20.00 m Fekete
Termékek LINDY VGA Csatlakozókábel [1x VGA dugó - 1x VGA dugó] 3.00 m Fekete — LinkEasy E2000-APC-SM E2000/APC/APC/SM Adapter (E2000-APC-SM) - digipont
Termékek LinkEasy E2000-APC-SM E2000/APC/APC/SM Adapter (E2000-APC-SM) - hik-online — LinkEasy Fiber Optic SC/UPC Fiber Optic LC/UPC Átalakító Sárga 1m SCA-LCU-SM-1M-D (SCA-LCU-SM-1M-D)
Termékek LinkEasy Fiber Optic SC/UPC Fiber Optic LC/UPC Átalakító Sárga 30m LCU-SCU-SM-30M-D (LCU-SCU-SM-30M-D) — LinkEasy LCU-LCU-SM-15M-D Duplex patch Kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZ, 15m (LCU-LCU-SM-15M-D) - hik-online
Termékek LinkEasy LCU-LCU-SM-1M-D Duplex patch Kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZ, 1m (LCU-LCU-SM-1M-D) - digipont — LinkEasy PFC-SC/APC-SM-SX--1.5M-k Szimplex pigtail kábel SC/APC csatl. , szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5m (PFC-SC/APC-SM-SX-0.9mm-1.5M-k) - digipont
Termékek LinkEasy PFC-SC/APC-SM-SX--1.5M-k Szimplex pigtail kábel SC/APC csatl. , szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5m (PFC-SC/APC-SM-SX-0.9mm-1.5M-k) - hik-online — LinkEasy SCU-SCU-SM-2M-D Duplex pacth kábel 4 x SC/UPC csatl. , duplex core 9/125 LSZH, 2m (SCU-SCU-SM-2M-D) - hik-online
Termékek LinkEasy SCU-SCU-SM-5M-D Duplex patch kábel 4 x SC/UPC csatlakozóval, duplex core 9/125 LSZH, 5 m (SCU-SCU-SM-5M-D) - digipont — LiYCY (árnyékolt elektronikai) 18x0, 14 mm2 szürke sodrott réz PVC szigetelésű 350V kábel (V5078)