Zanussi ZCG564GX Tűzhely

76 990 Ft
Árfigyelő Összehasonlítás
Új lakásbiztosítás min. -38% online , Lakásszervíz 24 szolgáltatássalÚj lakásbiztosítás min. -38% online , Lakásszervíz 24 szolgáltatással
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

0 %

27.3 %
Leghasznosabb vélemény
2011.05.16
Földgázra szerelve gyárilag,PB palackra,plusz költségek szűkítős bekötő,amit nem adnak hozzá,6db PB fúvóka csere, amit szintén nem adnak hozzá. Összegezve,nem olcsó tűzhely,és szinte semmit nem adnak hozzá.Miután kijön a gáz bekötő,kicseréli a fúvókákat,hoz szűkítőt,még elrabol a 20 perces munkáért min,16000.-Ft ot.Többet nem vennék ilyen tűzhelyt,negatívum semmit sem ad hozzá a Zanussi,a PB palackhoz.Észrevétel a Zanussi hiányosan árulja ezeket a tűzhelyeket ebben az árban.
Minden vélemény - Zanussi ZCG564GX
Rendezés:
6 hónapja
István a terméket itt vásárolta: elektroudvar.hu

Magas ár-érték arány

Előnyök:

Megnyerő design. Ha sikerült a megfelelő sütőhőmérsékletet beállítani, nagyon szépen, egyenletesen süt.

Hátrányok:

Nincs termosztát, így a sütőhőmérséklet beállítás nehéz. A gázrózsa fedői elég vékonyak, így nagy valószínűséggel néhány év alatt elégnek. A termékleirásban inox-ot hírdetnek, valójában az oldallemezek egyszerűen festettek, így viszonylag könnyen korrodálódhatnak.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
9 hónapja
Aradi István a terméket itt vásárolta: elektroudvar.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Javasolták, hogy interneten vásároljak és ne az üzletben, mivel alacsonyabb áron tudom megvenni. A tipust régebben választottam ki.

Előnyök:

Mindenben megfelel az elvárásaimnak.

Hátrányok:

Nem találtam hiányosságot.

10 hónapja
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Négy gázrózsás legyen, csak gázüzemű legyen , inox, legyen grill funkciós, szikragyújtás, sütővilágítás, csak zannussi termékben gondolkodtam

Előnyök:

Aki ilyen terméket vásárol minden kérdésre megkapja a választ!

Hátrányok:

Nincs az egységcsomagban pb fúvókaszett! !! !! !!

1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: elektroudvar.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Először a kinézete tetszett meg, utánna néztem meg jobban. Nagy a sütője , két

tepsi jár hozzá meg egy rács, imádom a szikra gyújtást, a grill, és a pizza funkciót. A termék közép ár kategóriába tartozik. Nem csalódtam a termékben.

Előnyök:

Könnyen kezelhető, egyszerű tisztán tartani

Hátrányok:

Annyi a hátránya szerintem hogy a legnagyobb égő elöl van nekem furcsa.

1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: muszakidepo.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

A régi gáztűzhelyem már nem működött jól, különösen a sütő nem volt már szabályozható. Szerettem volna egy jó minőségű tűzhelyet, de az ár is befolyásoló tényező volt. Úgy gondoltam, ez már egy középkategória.

Előnyök:

A főzőfelülettel, a modern szikráztató lehetőséggel meg vagyok elégedve.

Hátrányok:

A sütő hőmérséklete nehezen szabályozható, ami számomra csak a beüzemeléskor oda adott tájékoztatóból derült ki.

szivike
Az inoxal az a baj, sokkal jobban meglátszik rajta minden szennyeződés mint a fehéren, biztos hogy nem vennék mégegyszer ilyen tpusút és nem is ajánlom senkinek!
Előnyök:

Elől van a nagy gázrózsa, a leves elkészítése a nagy lábosban így kényelmesebb.

Hátrányok:

A sütő része harmat gyenge, ha alacsonyra van véve a gáz alig sül benne meg valami, ha közepes vagy nagyobb lángra veszem rögtön leég benne a sütemény! Hiába van a sütő aljára téve egy cserép a gáz jobb eloszlása érdekében ez sem segít.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)

Megbízhatóság.

Előnyök:

Design.

Hátrányok:

Nincs.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

gáz üzemeltetésű legyen, rozsdamentes és legyen a sütőnek grill funkciója.

Előnyök:

Ízléses külső,könnyen tisztítható, főzési funkció (különböző nagyságú rózsa)választható, a sütőtér a világítástól jól átlátható, a grill része külön jó funkció.

Hátrányok:

Célszerű lenne a legnagyobb gázrózsát hátra tenni, ( most elöl van) gondolva a gyerekekre. Általában a legnagyobb gázrózsára helyezzük a forraláshoz készített vizet ami könnyen leborulhat vagy lerántható. A sütési időt mérő órát hiányolom.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (7) | Nem (1)
2 éve
Andor a terméket itt vásárolta: ematrix.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

ár, csak gáz, fémes felület

Előnyök:

mint fent

Hátrányok:

-----

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (4)
Norbert
Nagyon éget a sűtője,már megint jöhet a szerelő garanciális javításra,nem lehet benne süteményt sütni,az alja elég a közepe majdnem nyers,rettentő s..r egy tűzhely,egyetlen egy előnye van jól néz ki,és itt a vége.Soha többet nem vennék ilyen tűzhelyt,még féláron sem.A HUSZ ÉVES TŰZHELYEM LÉNYEGESEN JOBBAN SÜT MINT EZ A SZEMÉT TÁKOLMÁNY.
Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (12) | Nem (2)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.