Minden vélemény - Maxcom KXT-709
Rendezés:
1 éve
Szalai Tibor a terméket itt vásárolta: plazamarket.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Mert tönkrement a hordozhato telefon és a szolgáltato nem cserélte le így nekem kellet venni. A továbbiakban az interneten kerestem meg a telefont és választottam ki és bevált csak sokára érkezett meg.

Előnyök:

Szerintem jó a telefon nem kell semmi mást tudnija és jó a kijezö és a funkciok is.

Hátrányok:

A funkciok jók, de a magyar használati utasitást hiányoltam meg hogy kell elem a kijezö használatához a többi rendbe van.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
2 éve
Horváth Géza a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net

Ár és minőség.

Előnyök:

Biztosan jó , de nem tudom használni mert nem kaptam hozzá MAGYAR nyelvü Használati Utasitást .

Hátrányok:

Nics hozzá Magyar Nyelvü használati Leirás. Kb. 4. szer kértem a bemutató teremtől telefonon, 2-szer eimail-ban irásban, hogy küldjenek póstán vagy eima-ban részemre kezelési utasitást- igéretet kaptam de a mai napig nem érkezett meg a magyar nyelvü leirás.

Amennyiben 2012. augusztus 5-ig nem kapom meg a leirást eljást kezdeményezek Fogysztóvédelmi Felügyelőségnél Tisztelette: Horváth Géza sk.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (1)
2 éve
T. Norbert a terméket itt vásárolta: electropark.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Nem rádiós vonalas telefont kerestem, ami dekoratív és könnyen kezelhető is egyben.

Előnyök:

Nagy, jól látható kijelző, dekoratív készülék.

Hátrányok:

Nem adtak magyar kezelési útmutatót hozzá, csak lengyelt...

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
2 éve
Okoska! a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Jó ár-értékű többfunkciós készüléket kerestem. Sok szolgáltatással, hogy megfeleljen a mai kor követelményeinek.

Előnyök:

Nagy a kijelzője, nem zörgő müanyagkagyló, kényelmes-megszokható billentyűzet,ébresztő(bár NE használd!), döntött kijelző, szép formatervezés, be és kimenőhívások kijelzése.

Hátrányok:

Rossz a dátum elhelyezkedése a kijelzőn. (Ha ránézek rögtön a "2012" feliratot látom.) Állítólag,ha kihangosítom, akkor alig hallanak (én jól hallom). A naptár vasárnappal kezdődik. A kijelző kontrasztját lehet állítani, de csak teljes kontraszton megfelelő.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.