FSP Nano 600

10 307 Ft-tól 9 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
itt találod, hogyan kaphatod vissza K&H okos számlacsomagod havi díjátitt találod, hogyan kaphatod vissza K&H okos számlacsomagod havi díját
Minden vélemény - FSP Nano 600
Rendezés:
10 hónapja
Pócsi Kálmán a terméket itt vásárolta: bestmarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Sajnos igen gyakori a pillanatig tartó áramszünet településemen (ÉMÁSZ terület). Ilyenkor az éppen számítógépen végzett munkám elveszett.
Néztem a kínálatokat, a legmegfelelőbb, olcsóbbat választottam ki. A gyártókra nem nagyon figyeltem.
A terméket az olcsóbb kategóriába sorolnám.

Előnyök:

Nem túl régen üzemel nálam ez az off - line szünetmentes tápegység, de kitűnően dolgozik. Eddig már mintegy 8 esetben "mentett" meg az áramszünet következményeitől. Nagyon örülök, hogy megvásároltam.

Hátrányok:

Nem a berendezés, hanem a kezelési utasítást kifogásolom. Jobban mondva egy, két mondat kellene még bele. Ugyanis a be- és kikapcsolás menetét nem részletezi. Mivel kerestem használati utasítást hozzá a NET-en, de nem találtam, a "nagy testvérének" használati utasítását nyomtattam ki, abból tudtam meg, hogy számít az is, hány másodpercig tartjuk lenyomva a bekapcsoló gombot.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
3 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: bevachip.hu

Elsősorban ár/érték arány

Előnyök:

Nem volt drága, majd a többit meglátjuk

Hátrányok:

Adatkapcsolat nincs a számítógéppel!

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (2)
3 éve
Placi a terméket itt vásárolta: edigital.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

az áramingadozás kiküszöbölése , a szgép védelme

Előnyök:

az elvárásaimnak megfelelően működik!

Hátrányok:

eddig nem tapasztaltam ilyet

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (2)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.