TP-LINK TL-SL2428P

Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

További ajánlataink

75 040 Ft
+ 1 990 Ft szállítási díj
Egy héten belül
További 1 ajánlat Ajánlatok elrejtése

Külföldi áfával forgalmazó boltok ajánlatai

Termékleírás
Switch 24x100Mbps + 4 port Gigbabit Smart PoE HARDVER JELLEMZÕK Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Csatlakozások 24 db 10/100 Mbps RJ-45 csatlakozó (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4 db 10/100/1000Mbps RJ45 csatlakozó (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 db kombó gigabites SFP bõvítõ Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel (Max. 100 m) 1000BASE-X: MMF, SMF Ventilátorok száma 2 Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz Energiafelvétel Maximum(PoE használattal): 222,15W (220V/50Hz) PoE+ portok (RJ45) Szabványos: 802.3at/af kompatibilis PoE+ csatlakozók: 24 db Tápellátás: 180W Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 220 x 44 mm (17.3 x 8.7 x 1.7 in. )MŰKÖDÉSI JELLEMZÕK Sávszélesség/Backplane 12,8 Gbps Csomagtovábbítási sebesség 9,5 Mpps Fizikai (MAC) cím tábla 8k Jumbo Frame 9216 BytesSZOFTVER JELLEMZÕK QoS (szolgáltatás minõsége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás Támogatott a 4 prioritás sor Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás Hang (voice) VLAN L2 jellemzõk IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Max. 6 egyesített csoport, 4 port csoportonként) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP LLDP, LLDP-MED BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loop back detection 802.3x Flow Control VLAN Támogatott 512 VLAN egyidejűleg Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2ᦉ4, L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján Biztonság SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port biztonság Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a TP-LINK private MIB-vel RMON (1, 2, 3, 9 csoport) CPU Monitoring Port Mirroring Idõbeállítás: SNTP Firmware frissítés: TFTP & Web System Diagnózis: VCT SYSLOG & Public MIBSEGYÉB JELLEMZÕK Tanúsítványok CE, FCC, RoHS Csomagolás tartalma T1500-28PCT Elektromos kábel Telepítési útmutató Telepítõ CD Rackbe szerelési készlet Gumitalp Rendszerkövetelmény Microsoft®Windows ®XP, VistaWindows 7 vagy Windows 8, MAC®OS, NetWare®, UNIX®vagy Linux Környezet Működési hõmérséklet: 0℃~40℃(32℉~104℉) Tárolási hõmérséklet: -40℃~70℃(-40℉~158℉) Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot Így is ismerheti: TL SL 2428 P, TLSL2428P, TL SL2428P, TL-SL2428 P
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^