TP-LINK TL-SL2428

Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

További ajánlataink

37 880 Ft
+ 1 990 Ft szállítási díj
Egy héten belül
39 690 Ft
+ 990 Ft szállítási díj
3 napon belül
Termékleírás
24 port 10/100 Mbps + 4 port gigabites Smart Switch, 24 db 10/100 Mbps RJ45 port, 4 db gigabites RJ45 port és 2 kombinált SFP foglalat, címke alapú VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, sebességhatárolás, port trunking, port tükrözése, SNMP, RMON

Kis és nagyobb hálózatokhoz is alkalmas.
- 24x 10/100 Mbps RJ45
- 2x 10/100/1000 Mbps UTP/STP RJ45
- Auto MDI/MDIX
- 2x SFP MiniGBIC modulokhoz
- Web alapú menedzsment
- Támogatja a következoket: Sávszélesség irányítása a portokon, port trunking, statikus MAC cím, Virtual Cable Test
- Rack-be szerelheto acél ház

Software Specification
Standards and Protocols IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p
Basic Function MAC Address Auto-Learning and Auto-aging
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast)
Limit Rate
Port Mirroring
MAC Address Table 8k
Switching Capacity 5.6Gbps
Transmission Method Store-and-Forward
Priority Port based Priority
IEEE 802.1p based Priority: 4 Queues
IP DSCP based Priority
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP Link Aggregation
VLAN Port Based VLAN
802.1Q Tag-VLAN
MTU VLAN
Access Control List Based on Port
Based on MAC
Security & Authentication Port Security
Statick MAC Address Binding
Dynamic MAC Address Binding
Network Management Web (Http) Management
Remote Management
System Function Fixed IP Address Setting
VCT (visual cable test )
Port Flow Statistics
TFTP Upgrade

Hardware Specification
Ports 24 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
LED Indicators Power, System, Link/Act, 100M, 1000M,
Safety & Emission FCC, CE
Dimensions (W*D*H) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
Környezet Működési hőmérséklet: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Tárolási hőmérséklet: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Megengedett működési páratartalom: 10%~90% nem lecsapódó
Megengedett tárolási páratartalom: 5%~90% nem lecsapódó
Power 100-240VAC, 50/60Hz Így is ismerheti: TL SL 2428, TLSL2428, TL SL2428, TL-SL 2428
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^