TP-LINK TL-SL2218

Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

További ajánlataink

27 125 Ft

Egy héten belül
29 040 Ft
+ 1 990 Ft szállítási díj
Egy héten belül
29 590 Ft
+ 990 Ft szállítási díj
3 napon belül

Külföldi áfával forgalmazó boltok ajánlatai

Termékleírás
Kis és nagyobb hálózatokhoz is alkalmas.  
- 16x 10/100 Mbps RJ45 
- 1x 10/100/1000 Mbps UTP/STP RJ45 
- Auto MDI/MDIX 
- 1x SFP MiniGBIC modulokhoz 
- Web alapú menedzsment 
- Támogatja a következoket: Sávszélesség irányítása a portokon, port trunking, statikus MAC cím, Virtual Cable Test 
- Rack-be szerelheto acél ház 

Software Specification 
Standards and Protocols IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p 
Basic Function MAC Address Auto-Learning and Auto-aging 
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast) 
Limit Rate 
Port Mirroring 
MAC Address Table 8k 
Switching Capacity 5.6Gbps 
Transmission Method Store-and-Forward 
Priority Port based Priority 
IEEE 802.1p based Priority: 4 Queues 
IP DSCP based Priority 
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP Link Aggregation 
VLAN Port Based VLAN 
802.1Q Tag-VLAN 
MTU VLAN 
Access Control List Based on Port 
Based on MAC 
Security & Authentication Port Security 
Statick MAC Address Binding 
Dynamic MAC Address Binding 
Network Management Web (Http) Management 
Remote Management 
System Function Fixed IP Address Setting 
VCT (visual cable test ) 
Port Flow Statistics 
TFTP Upgrade 

Hardware Specification 
Ports 16 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX) 
1 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX) 
1 Gigabit SFP port 
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) 
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 
1000BASE-X: MMF, SMF 
LED Indicators Power, System, Link/Act, 100M, 1000M,  
Safety & Emission FCC, CE 
Dimensions (W*D*H) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) 
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) 
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) 
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing 
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing 
Power 100-240VAC, 50/60Hz  Így is ismerheti: TL SL 2218, TLSL2218, TL SL2218, TL-SL 2218
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^