TP-LINK TL-SG2216

Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

További ajánlataink

37 988 Ft

Egy héten belül
40 570 Ft
+ 1 990 Ft szállítási díj
Egy héten belül
40 990 Ft
+ 990 Ft szállítási díj
3 napon belül

Külföldi áfával forgalmazó boltok ajánlatai

Termékleírás
16 portos, valóban gigabites Smart Switch, 16 db 10/100/1000 Mbps RJ45 port, köztük 2 db kombinált SFP foglalat, címke alapú VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, sebességhatárolás, port trunking, port tükrözése, SNMP, RMON

Hardver jellemzok

Szabványok és protokollok
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Felület
16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots

Hálózati közeg
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable(maximum 100m)100BASE-FX: MMF, SMF1000BASE-X: MMF, SMF

Méretek (Szé x Mé x Ma)
17.3* 7.1* 1.7 in. (440* 180* 44 mm)

Hutoventilátor
Ventilátor nélküli

Áramellátás
100~240VAC, 50/60Hz

Teljesítmény jellemzok

Sávszélesség/Backplane
32Gbps

Fizikai (MAC) cím tábla
8k

Csomagtovábbítási sebesség
23.8Mpps

Jumbo Frame
10240 Bytes

Szoftver jellemzok

Szolgáltatás minosége
Support 802.1p CoS/DSCP prioritySupport 4 priority queuesQueue scheduling: SP, WRR, SP+WRRPort/Flow- based Rate LimitingVoice VLAN

L2 jellemzok
IGMP Snooping V1/V2/V3802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group)Spanning Tree STP/RSTP/MSTPBPDU Filtering/GuardTC/Root ProtectLoop back detection802.3x Flow Control

VLAN
Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL)
L2~L4 package filtering based on source and destinationMAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN IDTime Range Based

Biztonság
SSH v1/v2SSL v2/v3/TLSv1Port SecurityBroadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control

Kezelés
Web-alapú GUI és CLI kezelésSNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs andTP-LINK private MIBsRMON (1, 2, 3, 9 csoportok)CPU figyelésPort tükrözésIdobeállítás: SNTPFirmware frissítés: TFTP és webRendszerdiagnosztika: VCTSYSLOG és publikus MIB csoportok

Egyéb jellemzok

Tanúsítvány
CE, FCC, RoHS

Doboz tartalma
TL-SG2216Power CordInstallation GuideEszköz CDRackmount Kitgumilábak

Rendszerkövetelmények
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista vagy Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux.

Környezet
Muködési homérséklet: 0°C~40°C (32°F~104°F);Tárolási homérséklet: -40°C~70°C (-40°F~158°F)Megengedett muködési páratartalom: 10%~90% nem lecsapódóMegengedett tárolási páratartalom: 5%~90% nem lecsapódó Így is ismerheti: TL SG 2216, TLSG2216, TL SG2216, TL-SG 2216
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^