PlazaMarket.hu műszaki webáruház

MBD NET Trade s.r.o.
Alapítás éve:
2005
Cím:
1131 Budapest, Reitter Ferenc u. 132. F. (Nem átvételi pont)
Tel.:
683
934
648
Bemutatkozás
PlazaMarket.hu - Kattintson és otthonába visszük megrendelését!
Weboldalon elérhető szolgáltatások
Termékátvételi módok: Futárszolgálat
Pick Pack átvételi pont
Fizetési módok: Készpénz
Rendelési módok: Webshop
E-mail
Vélemények

Írjon véleményt a(z) PlazaMarket.hu műszaki webáruház boltról!

VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT
Értékelés

39.2 %
18.7 %
12.7 %
17.4 %
12 %
Összes vélemény

TILOS tőlük vásárolni! !! !
Fekete 60 cm-es páraelszívót rendeltem tőlük. Először küldtek egy fehéret. Nagy huzavona után elvitték, hoztak helyette egy feketét. Kiderült, csak félig fekete. A másik fele inox. Ezt is megreklamáltam, mire kiderült, hogy a képen látható, és általam megrendelt termék a valóságban nem is létezik! !! De azért bepróbálkoztak ezzel azzal... a válaszuk az volt e

PlazaMarket.hu műszaki webáruház (1 napja)

Tisztelt Vincze Andrea!
Köszönjük véleményét! Sajnos először összekeverte a futárszolgálat a csomagokat, igen Ők is emberek, miután jelezte azonnal cserélték az Ön által rendelt termékre. Nem értjük mi a probléma? Tisztelettel: PlazaMarket ügyfélszolgálat

4, azaz négy hónapja tartó és a PlazaMarket szerint jelenleg is folyamatban lévő garanciális javítás össz. eredménye a mai napig, hogy minden megkeresésemre azt a válaszolják, hogy a javítás végeztével visszaszállítják majd a készüléket, melynek időpontjáról tájékoztatnak. Vajon miért érzem úgy, hogy csak hitegetnek? Szavakkal felesleges minősítenem ezt a céget, ezek után mindenki döntse

PlazaMarket.hu műszaki webáruház (1 napja)

Tisztelt O. János!
Köszönjük véleményét! Mint ahogy többször tájékoztattuk a termék szervizelése folyamatban van, ahogy erről külön értesítettük, hogy milyen alkatrész a hibás, és hogy ennek beszerzése folyamatban van. Amint kész a termék szállítják is vissza. Tisztelettel: Plazamarket ügyfélszolgálat

Fagyasztóládát vásároltam(ZFC 25401Wa). A megrendelés után egy héttel megkaptam az árút. Az ingyenes kiszállítás igazán megér ennyi várakozást. A kommunikáció azonban kicsit lehetne pontosabb, legalább egy e-mailt küldhettek volna az érkezés pontos napjáról. Meghatároztak két napot , amit mondták , majd pontosítanak , de ez nem történt meg. Így az utolsó percig bizonytalan voltam , hogy

Az egész rendelés tökéletesen ment, sajnos a futárnál nem lehetett kártyával fizetni. Ettől függetlenül csak ajánlani tudom mindenkinek. Számla, garanciajegy, Magyar használati is rendben megérkezett.

Tisztelettel: PlazaMarket ügyfélszolgálat

Nagyon megvagyok elégedve a PlazaMarkettel. Majdnem 2 éve vettem egy hűtőt ami sajnos elromlott 2 nappal a garancia lejárta előtt. Kicsit izgultam mert már volt hasonlo esetem más bolttal, hogy ilyen közel a dátumhoz nem foglalkoztak már velem. Telefonáltam, majd mivel kérték, küldtem egy e-mailt hogy mi történt számlát stb. amit kértek. Meglepetésemre közölték az instrukciókat és egy sz

Tisztelettel: PlazaMarket ügyfélszolgálat

Készleten volt a termék, vasárnap este leadtam és már szerdán be is üzemeltük. Folyamatos volt a szállításról a tájékoztatás ami nagyon tetszett. Így csak 10 percere kellett hazaugranom a munkából. Magyar kezelési és számla rendben megérkezett a termékkel.

Tisztelettel: PlazaMarket ügyfélszolgálat

Gyors, korrekt ügyintézés, tökéletes a termék és nagyon jó áron volt. Széles a termékválaszték. A futárszolgálat többször egyeztette időpontot. Számla használati rendben. Fogok még innen vásárolni.

Tisztelettel: PlazaMarket ügyfélszolgálat

Röviden minden OK. Gyors szállitas korrekt árak. Itt volt a legolcsobb amit kerestem és még a szállitas is ingyenez volt.

Tisztelettel: PlazaMarket ügyfélszolgálat

Minden simán ment, a rendelt terméket gyorsan megkaptam. Nagyon jó ár-értékarány, maximálisan elégedett vagyok mindennel.

Tisztelettel: PlazaMarket ügyfélszolgálat

2 terméket rendeltem tőlük, melyek az árukereső szerint raktáron voltak. Minden rendben is ment, amíg egyszer csak jött egy e-mail, hogy a beszállító hibájából, késik a termék. Bár ezt már akkor sem értettem, mivel a jelzett termékeke rendelésemkor raktáron voltak. Nem firtattam a dolgot, nem siettem. Mikor 2 héttel a rendelésem után telefonáltak, hogy hoznák a termékeket, persze örültem

PlazaMarket.hu műszaki webáruház (2 hónapja)

Tisztelt Orbók Áron!
Sajnáljuk, hogy semmivel nem volt elégedett szolgáltatásaink közül. A futárszolgálat 3 órás intervallumban adja meg a kiszállítás időpontját, de nem értjük ezzel mi volt a gond hiszen le tudták adni a terméket és felénk se jelezte a futárszolgálat, hogy nem történt meg a kiszállítás mert nem volt jó az időpont.
Tájékoztatjuk, hogy oldalunkon minden információ fel van tüntetve cégünkről még a magyar adószám is amivel szintén rendelkezünk. Természetesen ÁFA-t is vissza tud igényel ez esetben cégként és adószám megadásával kell a rendelését leadni. Tisztelettel: PlazaMarket ügyfélszolgálat

^