LuxOptik.hu

LuxOptik.hu
Cégnév
Magnólia Trade Invest Kft.
Alapítás éve:
2009
Cím:
4.5
Bemutatkozás
Cégünk egyenesen a gyártótól szerzi be luxus napszemüvegeit és divatos óráit. Áraink a bolti árakhoz mérten átlagosan 70%-al alacsonyabbak, köszönhetően kölcséghatékony működésünknek.
Weboldalon elérhető szolgáltatások
Termékátvételi módok: Futárszolgálat
Fizetési módok: Készpénz
Átutalás
Rendelési módok: Webshop
Telefon
E-mail
Vélemények

Írjon véleményt a(z) LuxOptik.hu boltról!

VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

1.1 %
1.1 %
Összes vélemény
 Ügyfélszolgálat/kommunikáció

A rendelt aru a boltban rendelheto volt, de megsem allt rendelkezesre, azaz az online bolt nem volt frissitve. Az aru a vartnal es az igertnel lassabban erkezett meg, de a bolt kapcsolattartoja nagyon keszseges es kedves volt.

Amiért tőlük vásároltam

Egy bizonyos arut kerestem, csak itt volt... aztan megsem volt. A bolt kapcsolattartoja keszseges es kedves volt, az nagyon tetszett.

Amiben fejlődhetne ez a bolt

Frissen kellene tartani az elerheto aruvalasztekot. A rendeles kiszallitasanak vart idejet pontosabban kellene kommunikalni.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció

Megrendeltem a terméket, tájékoztattak hogy a szemüveg most nem elérhető, és várható időtartam megérkezéséig 4-6 hét is lehet. Megírtam hogy várok türelmesen! Ezt megtéve egy kb 8 hét elteltével írtam egy ímélt , hogy hol tart a rendelésem, de semmi választ nem kaptam!

Ügyfélszolgálat/kommunikáció

Rendeltem egy szemüveget a feleségemnek, 08. 01. -én. 08. 08. -án jelezte a webshop, hogy a termék gyártás alatt van. Semmi gond megesik, ezzel nincs is baj, ráadásul ajánlottak két típust amiből választhatók esetleg, vagy várok 4-6 hetet az eredetire. Szuper van alternatíva. A baj, az, hogy a megadott típusokhoz olyan kódokat adtak meg, amiket nem használnak a honlapjukon, ezért képet k

Remek

Gyors, kényelmes.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció

Mivel az alábbi napszemüveget 2 hete megrendeltem, és azóta sem tudom hogy egyáltalán megkapom-e még ebben a szezonban, így nem igazán tudok jót hozzáfűzni. Rosszat pedig nem szeretnék. Valamiféle üzenetre számítottam , de mindhiába. Jo volna tudni hogy ezt a napszemüveget megpróbáljam megszerezni máshonnan vagy számíthatok-e rá a közel jövőben. Hozzátenném , türelmes vásárló vagyok álta

Ügyfélszolgálat/kommunikáció

Mivel még a rendelésem nem érkezett meg nem szeretnék nagyon negatív kritikát megfogalmazni, viszont elgondolkodtató, hogy a honlapon megadott elérhetőségek EGYIKÉN SEM elérhetőek.. (se e-mail, se telefon) ezek ismeretében örülök, hogy nem utalással fizettem.. Emiatt jelenleg nem szívesen ajánlanám másoknak az üzletet.. Azzal nincsen semmi probléma, ha többet kell várni a megrendelésre,

Amiért tőlük vásároltam

igényes honlap, ami átlátható és egyszerűen használható
illetve korrekt árak

Amiben fejlődhetne ez a bolt

A webáruház gyakorlatilag elérhetetlen, telefonon, e-mailen egyaránt

Nagy kamu oldal. Le adtam a rendelésem kaptam egy vissza igazoló emailt. A termék sehol email re nem válaszolnak egyik telefonszámon sem lehet őket elérni. Miközben vártam a szemüvegemet e 2 hét alatt fel is ment az ára 10 e el.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció

Segítőkészség, gyors szállítás, gondosan becsomagolt termék.

Ügyfélszolgálat/kommunikáció

Megbízható bolt, kiváló minőségű termékkel!

Ügyfélszolgálat/kommunikáció

Minden rendben volt, a termék épp nem volt raktáron, de telefonon felhívtak, amikor beérkezett és már küldték is.

ár

Üzletek

LuxOptik.hu bemutató terem(hagyományos bolt)
Cím: 4024 Debrecen, Rákóczi utca 19
Térkép » | Megközelítés »
Telefon: 06203977164
vasárnap Zárva

Átvételi pontok

LuxOptik.hu(átvételi pont)
Cím: 4025 Debrecen, Rákóczi utca 19
Térkép » | Megközelítés »
Térkép
Térkép