647 vélemény alapján
Ügyfélszolgálat/kommunikáció:
A bolt vásárlói közül
96.29% ajánlaná ismerősének a boltot
98.37% kapta meg a terméket 10 napon belül
További információk a Megbízható Bolt programról.

GumiStart.hu

Céglogó: GumiStart.hu
Alapítás éve: 2012
Cégnév Start Abroncs Kft.
Cím: 2112 Veresegyház (vagy Budapest, személyes átvétel 7 telephelyen) (Nem átvételi pont)
Web: http://gumistart.hu

Összes vélemény

Rendezés:
Gyula
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Nagyon korrektek! Vasárnap délután megrendeltem, hétfőn már telefonált az üzlet a megrendelt áruval kapcsolatban. Csütörtökre igérték, és csütörtökre meg is érkezett a megrendelt áru! És ami nem mellékes, más áruház előre kéri a fizetést, itt utánvéttel rendeztem a számlát! !! !! !! !! Mindenkinek csak ajánlani tudom! !!
Amiért tőlük vásároltam:

A legolcsóbb ajánlatot adták, és utánvéttel lehetett fizetni ami szerintem a legfontosabb!

Attila
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
1 db 205/55 R16 Khumo típusú autógumit rendeltem tőlük egy hétvégén vasárnap, mivel az autó durrdefektes lett, s 2 nap múlva kedden kora délután meg is kaptam a rendelésemet. Kiszállítás ingyenes volt.
Amiért tőlük vásároltam:

Ár/érték arány náluk volt a legjobb az adott típusú autógumira

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Az én szempontomból jó így a folyamatuk.

Bence
Minden rendben ment.
Amiért tőlük vásároltam:

Önöknél találtam a legjobb ajánlatot.

_ _

Ördögh Károly
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Nekem tetszik. Az a bolt ügyfélszolgálatát, minőségét és nem utolsó sorban a termék kiszállítását nagyon jónak találom.
Amiért tőlük vásároltam:

Az ár alapján döntöttem, hogy itt fogok vásárolni, mert a 2. legjobb árat itt találtam. A legjobb árat ajánló webáruháznak jelenleg nem volt raktáron a keresett típusú Nokian WR D3 205/55R16 91H gumi.

Nem tudok.

3 napja
mikrobi
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
A megrendelés teljesítésével kapcsolatban semmi negatívum. A megrendelt terméket személyesen vettük át, így kiszállításra nem volt szükség.
Amiért tőlük vásároltam:

Kedvező ár és megfelelő közelségben lévő átvételi pont(ok).

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Jelen megrendelés lebonyolításával kapcsolatban semmi.

3 napja
A bolt vásárlója
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Alapjában véve elégedett vagyok a szolgáltatásukkal.
Amiért tőlük vásároltam:

Itt találtam meg a kívánt márkát a legkedvezőbb áron.

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Egy kis nehézség adódott a gumi felszerelésénél, ami a szállításhoz használt zsugorfólia miatt volt. (összenyomta a gumit, ami normál kompresszoros levegőnyomással nem ugrott fel a biztonsági peremre) Lehet, hogy a gyártótól való szállításnál is valamivel összehúzták.
Ezen valahogy jó lenne változtatni.
Ezen kívül szerintem szakmailag nem megalapozott arra hivatkozni, hogy a gyár a tengeri (sós) levegőn való szállítás miatt külön adalékot tesz a gumiba, ezzel szemben egy európai gyár viszont nem. Nem árt sokkal jobban egyetlen használat sózott úton? ?

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (1)
4 napja
Zalavári
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Gazdag áruválasztékot találtam és versenyképes árakat. A rendelést egyszerű volt leadni és gyorsan vissza is igazolták. Raktárról szállítottak, nem majd... Különösen értékeltem, hogy személyesen tájékoztattak a szállítás várható idejéről és formájáról. A költségmentességet különösen díjaztam.
A szállító is felhívott időpont egyeztetés céljából. A megbeszéltek szerinti időpontban meg is hozták az árút. A szállító készséges és udvarias volt.
Ajánlom a céget mindenkinek.

Megfelelő áruválaszték, versenyképes árak

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Nincs ötletem, meg voltam elégedve

Szilveszter
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
A bolt nagyon gyorsan reagált a rendelésemre. Másnap felhívtak telefon és 3. napon megérkezett a rendelt termék hozzám. Csak jókat tudok elmondani a boltról. Ha legközelebb vásárolok autóhoz alkatrészt akkor szívesen fogom választani ezt a boltot illetve ezzel párhuzamosan másoknak is fogom ajánlani.
Amiért tőlük vásároltam:

Az ár és a leírt vélemények alapján választottam ezt a boltot.
Mindig azt a boltot választom ahol kedvező az ár és sok jó vélemény szól a bolt választása mellett.

Amiben fejlődhetne ez a bolt:

Nem tapasztaltam negatívumot amiben fejlődnie kellene a boltnak. Gyors, pontos, megbízható.

Zsolt
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Jó minőségű termék, kedvező ár. Gyors visszajelzés, jó megközelíthetőség .... ............. .......... .......... ........... ....... ....... .......... ....... ....... ......... .......... ............. ............ ............. ............... ......... ....... ......... ........... ............ ........ .......... ...... ........... ............. ............ ....... ......... ...... .............. ....... ............. .......... .......... ......... ..... .....
Amiért tőlük vásároltam:

Jó minőségű termék, kedvező ár.

nincs ilyen

A bolt vásárlója
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
A rendelés leadását követően, már másnap felvették velem a kapcsolatot és tájékoztattak a szállítás menetéről!
Amiért tőlük vásároltam:

Ár/Érték arányt vettem figyelembe a vásárlásnál!

Nem tudok ilyet mondani!

Írj véleményt