| Elégedettség a bolttal: | |
| Szállítási idő: | |
| A bolt áttekinthetősége: | |
| Ügyfélszolgálat/kommunikáció: |


Előzetes vásárlói vélemények alapján/saját jó tapasztalat miatt.
tökéletes úgy, ahogy van.

Ár alapján
A garancia jegyet arra az árúra kell kitölteni amit elküldenek.


Itt találtam a meghírdetett terméket (hozzátartozókkal együtt) számmomra kedvező áron. Voltak olcsóbbak is, de ők becsületesen feltették, hogy hozzátartozók nélkül van az olcsóbb ár.
Ha becsületesen hírdetne, nem egy utólagos telefonon kapnám meg azt az információt, hogy a készülék valójában 5 ezer forint körüli összeggel többe kerül, mint a hírdetésben szereplő összeg, mert töltőre is szükségem van. A "csomag", amit hírdet valójában csak maga a telefonkészülék német nyelven.
Mások is hírdetnek ilyent, de feltüntetik a hírdetésben, és közlik fotókkal együtt, hogy a komplett telefon, töltő mennyibe kerül.

kedvező volt az ár, de a telefon értesítés alapján az a szín nem volt, amit megjelöltek, hogy van, és drágább áron lett volna magyar menűje a telefonnak.
Csak pontos információkat kellene feltenni az oldalra.

mert azt hittem ez a legolcsóbb de az árlista nem volt frissítve
pl a fent leírtakban, ja és a készülék (telefon) ráadásul nem is kártyafüggetlen volt



Vásárlói vélemények alapján döntöttem.
Jó lenne, ha már a rendelés menete során lenne lehetőség arra, hogy bejelöljük, milyen nyelvű szoftverrel kérjük a telefont, és ez rögtön bekalkulálódna az árba is.