TP-LINK TX-6610 Router

Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

További ajánlataink

Termékleírás
1 portos gigabites GPON terminál TX-6610Megfelelve az ITU G. 984.1, ITU G. 984.2, ITU G. 984.3 és az ITU G. 984.4 standardnek átfogó GPON hálózati kompatibilitást nyújtA letöltési sebesség akár 2,488 Gbps, a feltöltési sebesség akár 1,244 Gbps is lehetÜvegszálas és gigabites csatlakozó hihetetlenül gyors átviteli sebességet biztosítTámogatja OMCI (ONT Management Control Interface) távoli felügyeletetMűködéseA TP-LINK TX-6610 egy következő generációs Gigabit Passive Optical Network (GPON – gigabites passzív optikai hálózat) terminál, ideális otthoni optikai hálózat megoldás. Hihetetlenül erőteljes eszköz, amely lehetővé teszi a felhasználók számára a nagy sebességű internetkapcsolatot GPON terminálon keresztül, és megosztja a gigabites Ethernet csatlakozóval. Az akár 2,488 Gbps átviteli sebességgel, egy GPON és egy gigabit Ethernet csatlakozóval a TX-6610 nagy teljesítményű továbbítási képességet biztosít a zökkenőmentes VoIP, HD video streaming alkalmazásokhoz. Hardver jellemzők Csatlakozások 1 db 10/100/1000Mbps RJ45 csatlakozó 1 db SC/APC csatlakozóGomb1 db Ki/Bekapcsoló gomb 1 db RESET gombMéretek (Sz x Mé x Ma)102,7 x 37,9 x 106,9 mm (4.0 x 1.5 x 4.2 in. )Külső tápellátás9VDC/0.6AIEEE szabványokIEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1pAdatsebességFeltöltés: 1,244 Gbps Letöltés: 2,488 GbpsTávolság0 ~ 20 km MaxGPON szabványokITU-T G. 984.1, G. 984.2, G. 984.3, G. 984.4Optikai modulClass C+VevőAPD-TIAAdóDFB LaserHullámhosszFeltöltés: 1310nm Letöltés: 1490nm Így is ismerheti: TX 6610, TX6610
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^