LG VK9820UHAT
LG - Porszívó Típus: Porszívó, Száraz tisztítás: Igen, Nedves tiszítás: Nem, Por tárolása: Porzsák nélküli, Motorteljesítmény: 2000 W, Szívóerő: 360 W, Energiaforrás: Vezetékes, HEPA szűrő: Van, Zajszint: 76 dB Tovább
Tchibo Itt az új Tchibo stranddivat, hogy nyáron is tökéletes formában légy!
Minden vélemény - LG VK9820UHAT
Rendezés: 
3 hete
R.Zsuzsa a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Mindenféle szempont volt, de a legfontosabb, hogy a készülék tömöríti a port, ezáltal nagyon ritkán kell üríteni, és azt is a lehető legegyszerübben

Előnyök:

lásd 2-es pont, de egyebekben is a készülék szuper-profi, minden alkatrésze mint a "selyem" kattan rá a megfelelő helyre, a legkisebb erőfeszítés nélkül, nem úgy, mint más porszívóknál, ahol "erő" kell az összeállításhoz.

Hátrányok:

egyelőre nem fedeztünk fel ilyet, illetve meglehetősen drága

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
4 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: ebolt.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Minőség, ár

Előnyök:

Fantasztikus kis háztartási gép. Szép, praktikus, tényleg mindent tud. Portömörítő eljárással, porzsák nélküli, HEPA filteres, allergiásoknak nagyon jó. Tényleg nem kavarja fel a levegőt, és nem érzem, hogy az arcomba fújná a port. Könnyen kezelhető (a kapcsolója kéznél van), fokozatok szerint lehet állítani. Turbó ciklon rendszere van, ami állítólag nagyon jó. Ebben az árkategóriában nagyon tudom ajánlani.

Hátrányok:

Kicsit azért drága, de azért, amit tud, talán ez is megéri.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
Írj véleményt
1
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.