Epson Stylus SX435W Nyomtató

Stylus - Epson - Nyomtató típusa: Tintasugaras nyomtató, Színes nyomtató: Igen, Szkenner / Fénymásoló: Van, Fax: Nincs, Kétoldalas nyomtatás: Manuális, CD/DVD nyomtatás: Nincs, Közvetlen nyomtatás (PictBridge): Nincs, Maximális papírméret: A4, Felbontás (fekete-fehér): 5760 x 1400 dpi, Felbontás (színes): 5760 x 1440 dpi, Nyomtatási... Tovább
Minden vélemény - Epson Stylus SX435W
Rendezés: 
8 hónapja
tomyka a terméket itt vásárolta: bluechip.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

A márkába vettet jó tapasztalat, az alacsony ár, a sokoldalú kihasználhatóság és a vezeték nélküli technológia remek előnyei.

Előnyök:

Felhasználó barát, rendkívül gyorsan telepíthető, üzembe helyezhető, gazdaságos.

Hátrányok:

Egyenlőre nem tapasztaltam.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
1 éve
Deboraf a terméket itt vásárolta: electropark.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Hely takarékosság. Sokoldalúság (elsősorban, hogy lehet vele nyomtatni és fénymásolni is. Másodsorban pedig, hogy scannelni is lehet és színesen is fénymásol, nyomtat). Vezeték nélkül is lehet használni (WIFI-s).

Előnyök:

Könnyű kezelni. A fentiekben nevesített funkciókat megfelelően, jó minőségben és gyorsan látja el.

Hátrányok:

Nyilván még nem használtam oly sokat, ezért patroncserém nem volt még. De az bizonyosnak látszik, hogy ha csak fekete patront használok, akkor hamar cserélni kell. Nagyobb mennyiségű iratmennyiségnél ez azért elég nagy gond és habár nem ez a legdrágább patron, de nem olcsó a cseréje.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (5) | Nem (1)
Írj véleményt
1
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.