SanDisk Sansa Clip 4GB

Legutolsó ismert ár: 19 300 Ft 2014. 04. 13.
Összehasonlítás
itt találod, hogyan kaphatod vissza K&H okos számlacsomagod havi díjátitt találod, hogyan kaphatod vissza K&H okos számlacsomagod havi díját
Minden vélemény - SanDisk Sansa Clip 4GB
Rendezés:
Delon
Amikor beteszem a külső memóriakártyát, mindig újra megvizsgálja azt (refresh) , még ha nem is változott a tartalma. Ez eltart vagy 30-60 mp-ig az én esetemben (16GB-os mSDHC, ált. ~12 GB zenével) , ami már csak azért is zavaró számomra, mert az autórádiómban és ebben a lejátszóban felváltva szoktam használni ugyanazt a memóriakártyát. A másik készülék megjegyzi hol tartok a lejátszásban, ez viszont nem. Jah, és a rádióm nem tököl minden alkalommal majd egy percet a kártya behelyezésekor. A belső memóriáját nem használom, nem tudom annál fellép-e bármilyen hasonló probléma.

Sosem mértem mennyi ideig bírja az aksija, de 5-10 órára saccolnám a lejátszási időt egy feltöltéssel.

Sok összehasonlítási alapom nincs. Korábban csak egy Creative MuVo TX FM-et használtam, annál szerintem jobban használható és szebb.

Összességében használható lejátszó, de van egy-két zavaró dolga.
Előnyök:

Megfelelően jól használható menürendszer
Memóriakártyával bővíthető tárkapacitás

Hátrányok:

Időnként magától megáll a zenelejátszás, nem tudom mitől (nem, nem nyomom meg a pause gombot). Ha az automatikus sleep okozza ezt, akkor elég rosszul kivitelezett funkció, ne zenelejátszás közben aludjon el...
Elfelejti a külső memóriakártyához kapcsolódó adatokat annak kivételekor

1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: ematrix.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

megfelelő méretű beépített memória
memória bővítésének lehetősége
mappák kezelése

Előnyök:

kis mérete miatt rendkívül kényelmes
a rajta lévő csipesz sport közbeni használatra is alkalmassá teszi

Hátrányok:

kicsit gyorsan merül az akkumulátor

1 éve
sookie a terméket itt vásárolta: plazamarket.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Olcsóbb, a többi webáruháziakhoz képest, kis méretű, könnyen hordozható és csíptethető.

Előnyök:

Könnyű a használata, kis helyen is elfér, jó a hangzása, hosszú ideig bírja az akkumulátora.

Hátrányok:

Bár a hangereje nem valami magas, viszont csak most tudtam elolvasni egy véleményt erről az eszközről, úgyhogy ez megoldódni látszik ez a probléma.

3 éve
gaborn
Szeretnék megosztani a leendő tulajdonosokkal egy olyan információt, amely véleményem szerint hasznos, és engem is sok bosszankodástól kímélt volna meg, ha előbb tudomást szerzek róla. Nemrég én is vásároltam egy ilyen készüléket, és érdekesnek találtam, hogy maximum hangerőn sem túl hangos. Külföldi fórumon találtam rá az okra és a megoldásra. A készülék (SanDisk Sansa Clip+) első bekapcsolása, illetve firmware frissítés után az EU régiót választva a "Volume" menüpont nem jelenik meg, ugyanis a nemrég érvénybe léptetett EU-s szabályozásnak megfelelően a készülék maximális hangereje limitálva van, és ezt nem lehet módosítani. Viszont ki lehet kerülni ezt a látszólag bosszantó védelmet, ha régiónak Amerikát választjuk. Módosítani viszont csak firmware frissítés után lehet, amely menetéről a készülék honlapján lehet leírást találni. Az eljárás nekem tökéletesen működik! Megjelent a menüben a "Volume" opció, és itt fel lehet oldani a korlátot. (A legfrissebbről a legfrissebbre történő firmware frissítés esetleg kézileg működhet, a frissítő szoftvert használva biztosan nem.)
Mindenkinek csak ajánlani tudom, véleményem szerint megéri az árát!
Előnyök:

- szép hangzás (nem a gyári fülhallgatóval)
- kis méret, kis súly
- hosszú üzemidő
- FM-rádió
- többféle fájlformátum támogatása

Hátrányok:

- ujjlenyomat-mágnes előlap
- kisméretű kijelző
- szerény mély tartomány

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (12) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.