Orion OMP-09

1 880 Ft-tól 19 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Széles választék ÉS kedvező ár! Műholdas TV-csatornák már 990 Ft-ért!Széles választék ÉS kedvező ár! Műholdas TV-csatornák már 990 Ft-ért!
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

33.3 %
Leghasznosabb vélemény
2014.06.02
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Olcsó, mégis jó minőségű termék, korábban már használtam ilyet, Önöknél tudtam jó áron hozzájutni. A kiszállítás ingyenessége is szerepet játszott.

Előnyök:

Mint fent írtam, korábbról már ismertem a terméket, hasonló temékek...

Hátrányok:

Memóriakártyát külön kell vásárolni hozzá.

Minden vélemény - Orion OMP-09
Rendezés:
1 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Előnyök:

Mint fent írtam, korábbról már ismertem a terméket, hasonló temékekhez képest jó ára van, a minősége is jónak mondható, ráadásul magyar termék, ha jól tudom. Megbizható, egyszerű kezelhetőséggel.

Hátrányok:

Memóriakártyát külön kell vásárolni hozzá.

2 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Az árunak a külsöformája és ára is megfelelő volt.

Előnyök:

Kőnyen kezelhető.

Hátrányok:

A Memoria kártya hiánya.

3 hónapja
norbi a terméket itt vásárolta: elektroudvar.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

kicsi legyen és bővithető....

Előnyök:

akinek vásároltam nagyon megvan vele elégedve vele... pozitiv visszajelzést kaptam.

Hátrányok:

nincsen

5 hónapja
P. Gábor a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Könnyen kezelhető, olcsó, kicsi.

Előnyök:

Majdnem olyan jó a hanminőségr, mind az akár tízszer drágább MP3 lejátszóknak.

Hátrányok:

Az USB csatlakozó négy lába közül kettő nem volt beforrasztva. Házilag megoldottam.

Somebody
Én személy szerint vettem már tízezerért is lejátszót, három hónap után már rossz volt a töltője, amit vagy két hónapig cseréltek, de igazából ugyanúgy nem töltött, és a gombjai is pocsékok voltam... megnyomtam és nem érzékelte nagyon a dolgot... igaz, ahhoz adtak sd kártyát, amit végül is a telefonomhoz tudtam használni, de az idővel tönkrement csak úgy magától... szóval akkor már inkább megvettem ezt olcsóbban, és egy éves garanciával kicserélhetem... szempontom az volt, hogy olcsó legyen és lehessen rajta zenét hallgatni. Szerintem ennek megfelel... és mellesleg nem hiszem, hogy van olyan lejátszó, ami bírna fél napokat egy pár órás töltéssel...
Előnyök:

Olcsó és kinézetre olyan, mint egy sokkal nevesebb lejátszó
Szerintem elég jó a hangja is
Egyszerűen kezelhető, nincs túlbonyolítva... zene hallgatás volt a cél, annak megfelel

Hátrányok:

Egyelőre még nem tudok ilyet... ha nagyon bele akarok kötni, akkor az hogy nem volt hozzá sd kártya, vagy hogy nincs kijelzője... de ennyi pénzt szántam rá, szóval nem várok sokat...

5 hónapja
Viki a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu

Ár és szállítás.

Előnyök:

Tökéletesen megfelel a célra amire szántam.

Hátrányok:

Nem volt.

5 hónapja
Anita a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Az ára, elég kedvező volt.

Előnyök:

Nagyon jó, nincsen semmi gond a termékkel.

Hátrányok:

A fülhallgató nem jó, túl kicsi mert kiesik a fülből.

Vevő Laca
Vettünk kettőt, ebből az egyik tökéletes, a másikat már 3x cseréltük.
Amelyik jó, az egy másik fülessel szépen szól, ~4 órát elmegy, hamar feltölthető (USB hálózati töltövel) , onnan folytatja a lejátszást, ahol kikapcsoltuk, még akkor is, ha közben kicseréltük a kártyát.
Kár, hogy sok a selejt, igazából a boltban érdemes kipróbálni, hogy ne kelljen sokat fordulni a cserék miatt.
Előnyök:

Olcsó
Kicsi
Könnyen kezelhető

Hátrányok:

Sok a hibás darab, gyenge szerelési minőség, fülhallgatója borzalmas

Pont az
Szerintem ez egy jó dolog. Nagyon szeretek rajta zenéket hallgatni. Persze ez nem olyan okos de kétezer ft-öt megér. meg Aki ezt leszólja az ne kétezerért vegyen valamit hanem kétszázezerért.
Előnyök:

könnyű, olcsó, jól lehet használni, nem rongájja a szemet....... Most inkább nem irom le mert úgysem olvasnád el

Hátrányok:

talán az hogy hamar lemerül

6 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net

Árkategória

Előnyök:

Könnyen elrakható

Hátrányok:

Akkumulátor kis kapacitása, kijelző hiánya

Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.