MyAudio MA C182 2GB

6 744 Ft-tól 22 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Licitálj a termékre a aukciós oldalon!
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

66.7 %
Leghasznosabb vélemény
2014.07.29
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Sok hasznos funkció, elfogadható ár. FM-rádió van benne, könnyen kezelhető.

Előnyök:

Nem túl drága, kicsi, könnyű. Van külső hangszórója is.

Hátrányok:

Megfelelő a felszereltség. A fejhallgató foglalat érintkezője gyeng...

Minden vélemény - MyAudio MA C182 2GB
Rendezés:
1 napja
H.Viktor a terméket itt vásárolta: bluechip.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Sok hasznos funkció, elfogadható ár. FM-rádió van benne, könnyen kezelhető.

Előnyök:

Nem túl drága, kicsi, könnyű. Van külső hangszórója is.

Hátrányok:

Megfelelő a felszereltség. A fejhallgató foglalat érintkezője gyenge anyagból lehet. 2 hét után már nem szólalt meg. Most garanciális javításon van.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
7 hónapja
Simon Melka
Senkinek sem ajánlom, hogy ezt a terméket vásárolja, ha csak nem akar utána ugyanúgy bosszankodni ahogy én, és persze plusz költséggel mehet vissza a boltba, hogy visszakövetelje a pénzét.
Előnyök:

Na, olyan nincs.

Hátrányok:

Én is beleestem abba a hibába, hogy nem olvastam előzetesen véleményt róla, bár nem is úgy mentem vásárolni, hogy konkrét márkát keresek.
De nagy csalódás.
A menürendszere valami katasztrófa, nehézkes a gombokkal való irányítása.
A gépem fel sem ismeri, így semmit sem sikerült - a rádió kivételével - használnom.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
8 hónapja
Load
Szerintem nem éri megvenni, én nem erre számítottam.
Előnyök:

fél óráig működött

Hátrányok:

Nehezen kezelhető, hamar lemerül és iszonyatosan lassan tölt fel.
A fájlokat asztali pc-ről nagyon nehéz és hosszadalmas művelet,

mindenki vagyis 28 ember
iszonyatosan rossz nekem 5 óra után bedöglött nem érzékeli a gépem.
NAGY BUTASÁG! HA JÓT AKARTOK MAGATOKNAK NE VEGYÉTEK MEG! !! !! !! !! !! !! !
ezen kívül ZAVAROSAN LEHET IRÁNYÍTANI LASSÚ ÉS ROSSZ A LEÍRÁS!
ZENÉKET RÁTÖLTENI CSAK PÉNZÉRT LEHET VAGY VIRUSOS PROGRAMOKKAL
EGY JO SZÁM PL: 18 DOLLÁR!
Hátrányok:

MINDEN

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
Zsolt
Senkinek sem ajánlom.
Előnyök:

Jó hangzása van. Kinézetre jó.

Hátrányok:

Sajnos nem olvastam utána és vettem belöle. Feltöltöttem zenével, jól müködött egészen a 4. használatig amikor is elfelejtett bekapcsolni. Hihetetlen de 3 nap után beadta az unalmast.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (5) | Nem (0)
Miklós
Senkinek sem ajánlom. Ha lecserélik a memória kártyát, akkor az lesz az egyetlen értékes tartozék, amit esetleg másra fel tudok használni.
Előnyök:

nincs

Hátrányok:

csak rosszat tudok mondani. A töltési problémákon kívül az is gond, hogy a lejátszási idő 4 óra! (sok kereskedőnél 10-12 óra van feltüntetve. )
Egyszer már jártam szervizben vele. Teljes csere, de akkor meg a memóriakártya romlott el.
A rádió vételi érzékenysége csapnivaló. Ráadásul, ha nem 100%-osan fogja be az adót, akkor másodpercenként kattan egyet.

K. I.
Sajnos hibát követtem el, hogy nem olvastam el a vásárlói véleményeket. A legtöbb felhasználó ugyanebbe a hibába esett. Most már inkább lebeszélnék bárkit is a vásárlásról.
Előnyök:

Korábban írtam véleményt. Azt szeretném visszavonni. (etalon névvel)

Hátrányok:

A készülék alig egy hónap - alig - használat után nem tölthető. A tájékoztatóban 12 órás lejátszási idő van írva. De hivatalosan - és ezzel most szembesültem : -( - csak 2-3 óra. Az meg annyira kevés, hogy egy kisebb utazást sem bír ki. A rádió vételi szintje is elég alacsony. Ahol még a mobillal tudok rádiózni, ott a MyAudio be sem fogja az adót.
Sajnálom, hogy megvettem.
Most megnézem, fogyasztóvédelmi oldalon mit lehet tenni.

1 éve
Etalon a terméket itt vásárolta: bluechip.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel

1. rádió funkció legyen benne
2. fém ház

Előnyök:

Van benne egy 2 G-ás kártya

Hátrányok:

USB töltési lehetősége van. Ahhoz, hogy tölteni lehessen egy usb eszköznek lennie kell. Ez különösen az akkumulátor formázásához szükséges 12-14 órás feltöltésnél probléma, de egy egyszerű töltéshez is pl számítógép kell. (érdemes venni usb töltőt hozzá. 2 eFt körüli áron van. )

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
Annus
Nem venném meg megint, nagyon bánom, hogy megvettem. Türelmes vagyok így kevésbé bosszantó, mint egy "normális" embernek, de sebaj még próbálkozom... hátha csak még nem jöttem rá a logikájára : )
Előnyök:

kinézet

Hátrányok:

az egész kütyü egy türelemjáték, kb semmi sem működik rajta, borzalmas az egész úgy ahogy van, de szerencsére én nagyon türelmes vagyok, így még próbálkozom

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (4) | Nem (0)
hoacin
Sajnos csak azután olvastam el a véleményeket, hogy vásároltam egy ilyet. Éééés igen, én is felsültem vele. Egyszerűen nem lehetett tölteni. A készülék jelezte, hogy a töltés folyamatban van, jelezte órákon át, a fél nap eltelt vele... és semmi. Egy mákszemnyit nem töltött rá. Arra a rövid időtartamra, amíg sikerült bekapcsolnom, meggyőződhettem róla, hogy rémesen lassú, a menürendszer esztétikailag sivár, de legalább logikátlan is, a gombokat pedig nem mindig érzékeli.

Fel nem foghatom, ha ennyi negatív vélemény érkezik rá, miért nem küldik vissza az egész szériát felülvizsgálni...

Ja, és már a tájékoztató füzet is logikátlanságokat tartalmazott. (pl. "a számítógépre kapcsolva 2 meghajtót érzékelünk majd". tévedés. egyet érzékel a gép. "formázzuk mindkét meghajtót használat előtt" öööö... igazítson ki valaki, ha tévedek, de mióta formázunk mp3 lejátszókat? ?)
Előnyök:

Jól néz ki.

Hátrányok:

A hátrányokat nyilván hosszabban tudnám sorolni, ha egyáltalán sikerült volna feltölteni, majd kipróbálni a szerkezetet. Így a kb 3 perces használat eredményeképp:

- tölthetetlen
- lassú

Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.