MyAudio LIFE 4GB

Legutolsó ismert ár: 7 555 Ft 2014. 04. 15.
Összehasonlítás
Licitálj a termékre a aukciós oldalon!
Minden vélemény - MyAudio LIFE 4GB
Rendezés:
7 hónapja
Kovács Ákos
Nem tartottam meg, elsősorban a gyenge hangminősége miatt, pedig más paramétereiben megfelelt volna, de ez nagy csalódást okozott.

A kezelése egyszerű, a kis képernyő hozza, amit tudnia kell, mondjuk olvasni nem próbáltam rajta, illetve videót nézni sem.

Ár/érték aránya, bővíthetősége miatt tettem vele egy próbát, de a hangminősége miatt nekem nem jött be.
Előnyök:

Kicsi, könnyű, hosszú üzemidő, bővíthető memória.

Hátrányok:

Összeszerelése, anyaga gagyi érzésű,
a hangzása gyenge minőségű, sajnos.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
7 hónapja
bibeus78
Átlagos felhasználóként ezzel a készülékkel nagyon meg vagyok elégedve.
Ajánlom mindazoknak akik széphangzású, kompakt készüléket szeretnének nyelvtanuláshoz, zenehallgatáshoz, kikapcsolódáshoz egy igen kedvező áréért!
Előnyök:

Könnyű, aranyos, elég jól kezelhető készülék.
Az akkumulátor igen jól bírja.
16 GB-ig bővíthető (lecserélve a hozzá adott eredeti 4 GB-osat)
FM rádió
Diktafon
ID3 tag és dalszöveg megjelenítés
Az eladó szerint ebből a műanyag házasból alig-alig vittek vissza, míg ugyan ezen gyártó fémházasából, majdnem 70%-ot.

Hátrányok:

Nincs saját memóriája (ha ez egyáltalán hátrány).
Nekem a kábelen keresztüli direktbe kötés a készülék és a számítógép között nem működött. Mondván nem ismeri fel! De lehet, hogy ez az operációs rendszerem hibája. Megoldottam egy SD-kártya adapterrel. Arra rálöktem a fájlokat és ezután a mikroSD-t csak behelyeztem a lejátszóba.
A videó fájlokat AMW-be kell a feltöltés előtt hosszadalmasan konvertálni. De a csomagban ez a szoftver lemez is benne volt.
Sajnos, ha filmnézés közben valami okból ki kell kapcsolni a készüléket, az nem jegyzi meg hol tartottam, így hosszadalmasan kell odapörgetni ha folytatni akarom a videónézést.
A videó fájlok igencsak fénylenek, kissé bántóak a szemnek, de elég éles a kép.
Mint annyi lejátszót, ezt sem lehet direkt hálózatról feltölteni, csak USB-n keresztül. De ezt is meg lehet oldani 220 V-os hálózati USB-s adapterrel.
A hozzá adott fülhallgató nagyon kényelmetlen.
Kicsit zavaró a gombok kattogása, ha nyomkodjuk azokat. : (
Ilyen készüléket több internetes áruháztól próbáltam rendelni, de nem tudták teljesíteni azt, mert a gyártótól nem kapták meg. Így csak személyesen az MM-ben tudtam megvenni.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
SoldierL
Ár/Érték arányban megéri!
Előnyök:

Szépen szól, jól néz ki, hosszú üzemidő!

Hátrányok:

Nem tudok.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: lambdacomputer.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

- bővíthető memória
- hangfelvétel
- nagyfokú akkumulátor teljesítés
- ára/érték arány

Előnyök:

- bővíthető memória
- könnyű kezelhetőség
- akkumulátor valóban a megadott óráig bírja folyamatos használat mellett is

Hátrányok:

meg vagyok elégedve vele, nem találta hátrányt semmiben sem, számomra megfelel

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: bitstore.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Az akkumulátor élettartama, strapabírása, a készülék vastagsága(11mm).

Előnyök:

A 16gb-os bővítő mini SDHC kártya használata

Hátrányok:

Nincs hordszíja.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (4) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.