Minden vélemény - MyAudio LIFE 4GB
Rendezés:
1 hete
Bányai Gábor a terméket itt vásárolta: firstshop.hu

mp3 lejátszás

Előnyök:

Hátrányok:

nincs

1 hete
Gabika a terméket itt vásárolta: pcplanet.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Ár és tudás alapján választottam ezt az mp4 lejátszót. Úgy találtam ezért az árért ez tud a legtöbbet, és szimpi a kinézete is.. Amire nekem kell tökéletesen megfelel, főként nyelvtanulásra használom.

Előnyök:

Az aksi tényleg sokat bír, és nekem a hangminőség is megfelel...

Hátrányok:

Egyenlőre nincs.... : D

2 hónapja
newbrian
jól bírja a használatot, esőben, hóban is megbízható, egy új fülessel remek hangzás, egyszerű kezelhetőségű kütyü, akinek több kell, fizessen többet, de nem biztos, hogy többszörös áron ennek többszörösét is kapja...
aki zsebre vágható, könnyű, olcsó, megbízható kis készüléket akar, rajta 12-14 átlagos hosszúságú komplett albumnyi tárhellyel + remek kis FM-rádióval, annak nagyon ajánlott
sznoboknak, hencegőknek, exhibicionistáknak ellenjavallt
Előnyök:

ár-érték arány rendben (ennyiért ilyet lehet kapni)
mindennapos használatra ideális (futás, közlekedés)
strapabíró
nagyon szépen szól (megfelelő fülhallgatóval)
FM-rádió is benne
a 4GB tárhelyen rengeteg zene elfér
bőven bírja a gyárilag megadott 10 órás használatot egy feltöltéssel

Hátrányok:

a gyári füles pocsék, rögtön ki kell cserélni egy márkás, jó minőségűre, akkor remekül szól, maximális közeli hangerőnél is tiszta
a többi funkció (olvasás, képnézegetés, hangrögzítés) gyakorlatilag nem használható, nem gyári hiba, egyszerűen kicsi a kijelző, ez van

Kovács Ákos
Nem tartottam meg, elsősorban a gyenge hangminősége miatt, pedig más paramétereiben megfelelt volna, de ez nagy csalódást okozott.

A kezelése egyszerű, a kis képernyő hozza, amit tudnia kell, mondjuk olvasni nem próbáltam rajta, illetve videót nézni sem.

Ár/érték aránya, bővíthetősége miatt tettem vele egy próbát, de a hangminősége miatt nekem nem jött be.
Előnyök:

Kicsi, könnyű, hosszú üzemidő, bővíthető memória.

Hátrányok:

Összeszerelése, anyaga gagyi érzésű,
a hangzása gyenge minőségű, sajnos.

bibeus78
Átlagos felhasználóként ezzel a készülékkel nagyon meg vagyok elégedve.
Ajánlom mindazoknak akik széphangzású, kompakt készüléket szeretnének nyelvtanuláshoz, zenehallgatáshoz, kikapcsolódáshoz egy igen kedvező áréért!
Előnyök:

Könnyű, aranyos, elég jól kezelhető készülék.
Az akkumulátor igen jól bírja.
16 GB-ig bővíthető (lecserélve a hozzá adott eredeti 4 GB-osat)
FM rádió
Diktafon
ID3 tag és dalszöveg megjelenítés
Az eladó szerint ebből a műanyag házasból alig-alig vittek vissza, míg ugyan ezen gyártó fémházasából, majdnem 70%-ot.

Hátrányok:

Nincs saját memóriája (ha ez egyáltalán hátrány).
Nekem a kábelen keresztüli direktbe kötés a készülék és a számítógép között nem működött. Mondván nem ismeri fel! De lehet, hogy ez az operációs rendszerem hibája. Megoldottam egy SD-kártya adapterrel. Arra rálöktem a fájlokat és ezután a mikroSD-t csak behelyeztem a lejátszóba.
A videó fájlokat AMW-be kell a feltöltés előtt hosszadalmasan konvertálni. De a csomagban ez a szoftver lemez is benne volt.
Sajnos, ha filmnézés közben valami okból ki kell kapcsolni a készüléket, az nem jegyzi meg hol tartottam, így hosszadalmasan kell odapörgetni ha folytatni akarom a videónézést.
A videó fájlok igencsak fénylenek, kissé bántóak a szemnek, de elég éles a kép.
Mint annyi lejátszót, ezt sem lehet direkt hálózatról feltölteni, csak USB-n keresztül. De ezt is meg lehet oldani 220 V-os hálózati USB-s adapterrel.
A hozzá adott fülhallgató nagyon kényelmetlen.
Kicsit zavaró a gombok kattogása, ha nyomkodjuk azokat. : (
IlyenTovább

SoldierL
Ár/Érték arányban megéri!
Előnyök:

Szépen szól, jól néz ki, hosszú üzemidő!

Hátrányok:

Nem tudok.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: lambdacomputer.hu

- bővíthető memória
- hangfelvétel
- nagyfokú akkumulátor teljesítés
- ára/érték arány

Előnyök:

- bővíthető memória
- könnyű kezelhetőség
- akkumulátor valóban a megadott óráig bírja folyamatos használat mellett is

Hátrányok:

meg vagyok elégedve vele, nem találta hátrányt semmiben sem, számomra megfelel

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
2 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: bitstore.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Az akkumulátor élettartama, strapabírása, a készülék vastagsága(11mm).

Előnyök:

A 16gb-os bővítő mini SDHC kártya használata

Hátrányok:

Nincs hordszíja.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (4) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.