Apple iPod shuffle 4GB MP3 lejátszó

iPod - Apple - Tárhely típusa: Belső flash memória, Belső memória mérete: 4 GB, Belső memória mérete: 4 GB, Memóriakártyával bővíthető: Nem, WMA: Nincs, OGG: Nincs, Szélesség: 17.5 mm, Magasság: 45.2 mm, Vastagság: 7.8 mm, Súly: 10.7 g, Közvetlen USB csatlakozó: Nincs, Rádió: Nem, Diktafon: Nincs, Áramforrás: Akkumulátor,... Tovább
Licitálj a termékre a aukciós oldalon!

Paraméterek, termékleírás - Apple iPod shuffle 4GB

Tárhely

Tárhely típusa
Belső flash memória
Belső memória mérete
4 GB
Belső memória mérete
4 GB
Memóriakártyával bővíthető Nem

Támogatott formátumok

WMA
Nincs
OGG
Nincs

Méretek

Szélesség 17.5 mm
Magasság 45.2 mm
Vastagság 7.8 mm
Súly 10.7 g

További tulajdonságok

Közvetlen USB csatlakozó Nincs
Rádió Nem
Diktafon Nincs
Áramforrás Akkumulátor
Lejátszási idő (audio) 10 óra
Ekvalizer Nincs
Mélyhang kiemelés Nincs
Mikrofon bemenet Nincs
Gyártó: Apple
Model: iPod shuffle 4GB


Tulajdonságok:

  • Memória kapacitás: 4 GB (1000 dal)

Elfogadott fájltípusok

  • AAC (16 - 320 kbits/mp)
  • AAC védett (iTunes Store)
  • MP3 (16 - 320 kbits/mp)
  • MP3 VBR
  • Hallható ( 2, 3 és 4 formátumok)
  • Apple Lossless, WAV és AIFF

Csatlakozó

  • Audió kimenet: mini-jack dugó a 3,5 mm-es sztereó fejhallgatóhoz

Platform kompatibilitás

  • Windows Vista ill. XP Service Pack 3 -al vagy annál kisebbel
  • Mac OS X 10,4,11 vagy annál régebbi verzió
  • iTunes 8.1 vagy annál régebbi verzió

Csatolt tartozékok

  • Apple kihangosító távirányítóval, USB kábel

Méretek

  • Méret (mm): 45,2 x 17,5 x 7,8
  • Súly: 10,7 g

Interface

  • USB 2.0

Egyéb

  • Töltési idő: kb. 3 óra (gyors töltés, azaz 80 % töltöttség 2 óra alatt)
  • Ugrás mentes lejátszás
  • Autonómia:10 óra

Leírás:

Az új iPod shuffle csodálatra méltóan kicsi, mindössze a felét teszi ki az előző generáció méretének. Viszont annál nagyobb tudásban. Menövelt, 4 GB tárhelykapacitásával most akár 1000 dal tárolható rajta, és segítségével több lejátszási listát is lehet kezelni.

Az új VoiceOver funkcióval pedig új alapokra helyezhető a zenehallgatás, illetve a böngészés köztük. Az iPod shuffle zenelejátszó az, ahol elsőként mutatkozik meg ez a szolgáltatás, melynek lényege a beszéden alapszik. Ez teljesen megváltoztatja a zenék közti böngészés és navigálás módját. Az új VoiceOver funkció ugyanis lehetővé teszi, hogy a készülék beszédhangon felolvassa dalaink címét, előadóját és lejátszási listáink nevét.

Így is ismerheted: iPod shuffle 4 GB, iPodshuffle4GB
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.