Daewoo DWD-M8051

Legutolsó ismert ár: 59 900 Ft 2013. 03. 15.
Összehasonlítás
Akciós Személyi Kölcsön most ajándék Spar utalvánnyal az Erstétől!Akciós Személyi Kölcsön most ajándék Spar utalvánnyal az Erstétől!
Minden vélemény - Daewoo DWD-M8051
Rendezés:
8 hónapja
E. Vaszari
Szerintem is katasztrófa! !! ! Anyukámnak vettem, de szegénykém már visszasírja a régit!
Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
1 éve
F.Marietta
Senki se vegyen ilyet!
A rövidprogram (15prc) nem rövid (igazából 1óra).
10-ből 9-szer nem centrifugáz, mert "nem tudja kiegyenlíteni" a dobban lévő ruhát. Magyarán: gyári hibás, amit szerintem tudtak, amikor kijött a futószalagról. Újragyártani necces, így kiskapuként beleírták a használati utasításba, hogy ez normális! !! ! Jogilag támadhatatlan. Viszont a gép egy vicc.
Valaki írta, hogy szépen mos. Hazugság. Konkrétan van olyan, hogy nem mossa ki a szennyeződést, miután 2 és fél órán át pörgette 40 fokon. (Úgy, hogy a leírás és a kijelző szerint a 40 fokos pamutprogram 78 perces... ) "Intenzív mosás" programon (60 fok) SEM mossa ki a ruhát rendesen némely esetben (kétszer vállaltam be a kb. 3-4órás időintervallumot... )
A centrizést többen említették, szóval ez egy óriási hibája a gépnek. Csak az vegye, akinek van otthon külön Hajdú centrifugája. Komolyan.
Előnyök:

olcsó volt (45e 2011-ben)

Hátrányok:

— nem centrifugáz (10ből 9 esetben)
— 40 fokon néha nem mossa a ruhát
— "intenzív mosás" programon (60 fok) SEM mossa ki a ruhát rendesen némely esetben (kétszer vállaltam be a kb. 3-4órás időintervallumot
— a programok 3-4-szer annyi időbe telnek, mint a használati utasítás szerint

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
2 éve
zsindely a terméket itt vásárolta: elektroudvar.hu

a+energia osztály, egyszerű kezelhetőség

Előnyök:

egyszerű kezelhetőség, szépen mos

Hátrányok:

hátrányát nem tapasztaltam

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (2)
2 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: armatrix.hu

ár, házhozszállítás, típus, méret

Előnyök:

megbízható

Hátrányok:

nincs

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (1)
2 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net

ár

Előnyök:

olcsó

Hátrányok:

hangos

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (1)
Ott Mihály
Üdvözlök mindenkit!
Remélem minél több emberhez eljut a véleményem. Ezt a mosógépet nem ajánlom senkinek. Az előttem szólóhoz csatlakozom, nem hajlandó a mosógép centrifugázni. 6kg töltet az vicc. Gyenge minőség, sok parasztvakítással az oldalán. Valamint árban sem meggyőző. Én voltam bátor kinyitni felül a gépet. Középen van hivatott két rugó fogni a dobot, ami nem látja el megfelelően a feladatát, amint centrifugázni szeretne az oldalirányú kilengései miatt gondolom saját magát letiltja a gép. Csak szivattyúz, ide oda tekergeti a dobot, de a centrifuga nem hajlandó dolgozni. Sőt a kezelési könyvébe is le van írva, hogy ez normális. !!! Nehogy véletlenül garanciális problémával próbálkozzunk a szerviznél. Ha lenne kérdése nyugodtan írjon senorita.y.senor@gmail.com
Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (33) | Nem (3)
József
nem centrifugál 5 pólónál többet egyszerre, (az elektronikája nem engedi csak ide-oda forgatja a dobot órákig)A+??? Ez így nem 6kg-os, és nem automata csak félautomata!!!!
Előnyök:

Én 40.000-ért vettem akcióban de már bánom.

Hátrányok:

csak Törökbálinton van szerviz rossz kommunikációval, a helyi megbízott szerviz még rosszabb

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (30) | Nem (2)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.