Sony Xperia Tipo ST21i Mobiltelefon

26 040 Ft-tól 21 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Termékvariációk
Dual sim
Új lakásbiztosítás min. -38% online , Lakásszervíz 24 szolgáltatássalÚj lakásbiztosítás min. -38% online , Lakásszervíz 24 szolgáltatással
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

1.5 %

12.3 %
Leghasznosabb vélemény
2014.02.19
Jó ár/érték arány, a márka adja magát, a kisebb lassulásokkal és fagyásokkal együtt nagyon szeretem második Androidos telónak nekem bejött a kijelző mérete mostanában kezd nekem kicsi lenni : )
Előnyök:

Pici, könnyű, remek ár/érték arány, könnyen root-olható (akit érdek...

Hátrányok:

A gyári összeállításban picit kevés a memóriája és ha több program ...

Minden vélemény - Sony Xperia Tipo ST21i
Rendezés:
Anti
nem rossz
Előnyök:

Jó kis szerkezet

Hátrányok:

nem találom a hivásidő össszegzést benne tárcsázott fogadott hivások idejét

Hertelendi Gábor
Jó ki telefon ahoz képest hogy kicsi ahoz képest elég jó és megbiszható
Előnyök:

a termék kicsi nagyon praktikus gyors és egyáltalán nem fagy

Hátrányok:

A kijelzőt néha nem reagálja csak másodszor és ha ujrainditom akor hibátlan

Haades
Előnyök:

Pici, könnyű, remek ár/érték arány, könnyen root-olható (akit érdekel) , sok kiegészítő érhető el hozzá

Hátrányok:

A gyári összeállításban picit kevés a memóriája és ha több program fut rajta nagyon belassul, nekem egy éve van meg kb, 3 hónaposan root-oltam, mert telefonáláskor folyton kifagyott a tárcsázó, vagy hívni vagy felvenni nem tudtam. Most Gimlot fut rajta és szépen működ. A fényképei emészthetőek, scannelés helyett szoktam doksikat fotózni vele ami olvasható marad, nekem ez elég

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
3 hónapja
Zsolt a terméket itt vásárolta: vip-phone.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Mutatós kinézetű megbízható telefon, használható kijelzővel, elfogadható sebességgel és használható programokkal, ajándék volt.

Előnyök:

Az elvárásoknak teljesen megfelel. Női kézbe illő, könnyen kezelhető, első okostelefonnak tökéletesen megfelel. Kellemes a használata, a sebessége, meglepően részletgazdag a kijelző (pl, Google műholdas térkép).

Hátrányok:

Esetleg a 3. 2-es kijelző méret a billentyűzet használatánál, de a készüléket elfordítva ez sem probléma.

Rika
ha megoldódik a problémám akkor ajánlom másnak is , addig nem!
Előnyök:

Könnyen kezelhető.
Viszonylag jó fényképek.

Hátrányok:

A problémám a következő és segítséget is kérek a megoldásában.
Telefonálás közben van , h kikapcsol ill. az mondom, h újraindul és kéri a PIN kódot! !! !
Ez miért van? ?? ?

ABCD
Egy éve használom, eddig nem volt vele komolyabb problémám. Nem értem a sok leszólást (amit nem szériahibával kapcsolatban írtatok) , ennyi pénzért egy telefon se fogja megváltani a világot. Kamerája rossz, tény. Fotózáshoz tudom ajánlani a fényképezőgépet.
Előnyök:

Kicsi

Hátrányok:

Az érintője valami kegyetlen
A kijelző közepétől egy kicsit lejjebb kb. 3 centis sávban fakó/más színű, pedig a kijelző ott nem karcos. Másnak nincs ilyen problémája?

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
martuska75 a terméket itt vásárolta: vip-phone.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Tudjon annyit mint az előző telefonom. Kicsi legyen. Az ára megfelelő. Mennyi garanciát adnak hozzá.

Előnyök:

Még nem ismertem ki teljesen, de eddig csak jót tudok róla mondani.

Hátrányok:

Nem találtam.

4 hónapja
György a terméket itt vásárolta: electromarket.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Alacsony költségen akartam viszonylag jó minőségű okostelefont venni. Nagyon jók voltak a vásárlói visszajelzések a telefonról, így ez segített a magabiztos választásban. Előnyt jelentett, hogy ezen az árszinten egyedül a Tipo-nak volt Android 4. 0-ás operációs rendszere.

Előnyök:

Andoroid 4-es operációs rendszer
Nagyon jó ár/minőség ezen az árszinten
A hátlap jóféle műanyagból készült, tapintásra kellemes, nem csúszik
A kis méretből némi előny, hogy mp3-lejátszónak is jobban lehet használni, mint egy nagyobb telefont.

Hátrányok:

Viszonylag kicsi, ezért videók nézésére nem igazán jó, továbbá a sms-írásnál is gyakran félrenyomom a betűket, de a fejlett google szókiegészítővel (nem kell felinstallálni, az Android részét képezi) gyorsan tudok sms-t írni.
Elég rossz a kamerája, de ezeket bármelyik tesztben leírják, így nem ért negatív meglepetésként, ezért ilyen olcsó.

Kemper Krisztián
Majdnem mindig megvagyok vele elégedve.
A felsorolt hátrányok miatt adok rá 4* de hogyha ezek nem lennének, simán adnék rá 5-t is. Akinek viszont ilyen telefonja van és kéne hozzá füles találtam egy megbízható új olcsó fülesekkel 1 hónap garanciával. Hardverapron "Eladó vadi új "agybadugós" fülesek olcsón garanciával" címen.
Előnyök:

-Nagyon jól szól a hang még a legkisebben is jó a hangminőség és a hallhatóság.
-Android 4.0.4 rendszer van rajta
-Könnyű kezelhetőség, kicsi, kompakt méret
-Ár/érték arány

Hátrányok:

-Nagyon kevés headset jó hozzá 10-ből kb 1-2 hiába hogy mindegyik 3. 5 jack csatlakozós.
-Néha a képernyője nem érzékel játék közben.
-Szerintem néhány alkalmazás teljesen fölösleges rá, mert csak a memóriát meg a tárhelyet eszik és nem lehet őket letörölni csak letiltani.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
5 hónapja
Wolfy a terméket itt vásárolta: supergsm.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Főleg az ár érték arányt vettem figyelembe. Olyan készüléket kerestem, ami az én igényeimet maradéktalanil kiszolgálja, de viszont nem terheli meg túlzottan a pénztárcámat.

Előnyök:

Eddig meg vagyok elégedve vele

Hátrányok:

Mintha néha egy futó pillanatra kifagyna, de ez olyan rövid ideig tart, hogy szinte nem is érzékelhető

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.